Žebříček jednotlivců
Upozornění: žebříčekek je sestavován na základě váženého průměru výher v jednotlivých soutěžích či stupních soutěží a jejích přepočtu dle nastaveného koeficientu děleno celkovým počtem odehraných zápasů. Pokud je v žebříčku nějaká chyba, kontaktuje dpovědnou osobu, ať sjedná v číselnících nápravu. Do žebříčkku jsou zařazeni pouze ti hráči, kteří jsou zařazeni do úspěnosti podle nastavených kritérií každého svazu.
OSTZ Bánovce nad Bebravou - 2025/2026
| 6. liga, muži | ![]() | 1 |
Kategorie:
Úspešnosť jednotlivcov, muži
| Pořadí | Jméno | Klub | Zápasy | Výhry | Prohry | Sety | Koeficient |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Šišmiš Jakub | Žitná Radiša | 156 | 142 | 14 | 442:116 | 91,026 |
| 2. | Marko Mario | ŠK Nadlice | 150 | 136 | 14 | 424:118 | 90,667 |
| 3. | Chudoba Ján | SK Bánovce nad Bebravou | 94 | 82 | 12 | 268:76 | 87,234 |
| 4. | Hergezel Jozef | OŠK Pečeňany STO | 158 | 134 | 24 | 434:140 | 84,810 |
| 5. | Bulík Lubomír | SK Bánovce nad Bebravou | 150 | 126 | 24 | 416:134 | 84,000 |
| 6. | Pikna Martin | STK Dežerice | 82 | 68 | 14 | 216:76 | 82,927 |
| 7. | Marko Miroslav | ŠK Nadlice | 132 | 108 | 24 | 350:128 | 81,818 |
| 8. | Bezák Martin | ŠK Nadlice | 152 | 118 | 34 | 404:200 | 77,632 |
| 9. | Števanka Radovan | ŠK STO Prusy | 134 | 104 | 30 | 336:154 | 77,612 |
| 10. | Kern Bohumil st. | STO Slatinka nad Bebravou | 104 | 80 | 24 | 266:116 | 76,923 |
| 11. | Kutiš Ján ml. | ŠK STO Prusy | 110 | 84 | 26 | 272:122 | 76,364 |
| 12. | Farkaš Tobiaš | STK Malé Chlievany | 142 | 104 | 38 | 348:172 | 73,239 |
| 13. | Tomášik Ján | ŠK STO Prusy | 110 | 80 | 30 | 276:150 | 72,727 |
| 14. | Flóro Daniel | STO Uhrovec | 150 | 106 | 44 | 356:186 | 70,667 |
| 15. | Lukačovič Vojtech | KHR Horné Ozorovce | 146 | 102 | 44 | 352:200 | 69,863 |
| 16. | Rybanský Peter | ŠK Nadlice | 150 | 104 | 46 | 348:184 | 69,333 |
| 17. | Bučko Robert | ŠK Nadlice | 150 | 98 | 52 | 348:198 | 65,333 |
| 18. | Pytel Jozef | STK Malé Chlievany | 142 | 92 | 50 | 322:188 | 64,789 |
| 19. | Hudec Jakub | Obecný úrad Podlužany | 152 | 96 | 56 | 340:208 | 63,158 |
| 20. | Bereš Miroslav | OŠK Pečeňany STO | 176 | 110 | 66 | 398:266 | 62,500 |
| 21. | Igaz Martin | STO Biskupice | 108 | 66 | 42 | 244:166 | 61,111 |
| 22. | Igaz Peter | ŠK STO Prusy | 96 | 58 | 38 | 210:154 | 60,417 |
| 23. | Kutiš Martin st. | ŠK STO Prusy | 104 | 62 | 42 | 230:160 | 59,615 |
| 24. | Magdolen Jozef | ŠK Nadlice | 84 | 50 | 34 | 186:132 | 59,524 |
| 25. | Botka Jozef | Žitná Radiša | 160 | 94 | 66 | 340:258 | 58,750 |
| 26. | Kováčik Ladislav | STK Dežerice | 100 | 56 | 44 | 196:174 | 56,000 |
| 27. | Horník Ivan | Žitná Radiša | 122 | 68 | 54 | 254:214 | 55,738 |
| 28. | Grgula Martin | KHR Horné Ozorovce | 180 | 96 | 84 | 352:332 | 53,333 |
| 29. | Jakab Marián | OŠK Pečeňany STO | 184 | 98 | 86 | 368:312 | 53,261 |
| 30. | Kojzár Peter | Obecný úrad Podlužany | 94 | 50 | 44 | 174:162 | 53,191 |
| 31. | Šmatlák Ján | ŠK Nadlice | 180 | 88 | 92 | 336:346 | 48,889 |
| 32. | Božík Igor st. | SK Bánovce nad Bebravou | 126 | 60 | 66 | 232:232 | 47,619 |
| 33. | Košík Rudolf | STK Malé Chlievany | 136 | 64 | 72 | 236:268 | 47,059 |
| 34. | Koleno Jozef | STK Malé Chlievany | 190 | 86 | 104 | 316:372 | 45,263 |
| 35. | Masaryk Vladimír | ŠK Nadlice | 148 | 66 | 82 | 232:294 | 44,595 |
| 36. | Sukeník Kristián | Obecný úrad Podlužany | 166 | 74 | 92 | 282:338 | 44,578 |
| 37. | Cyrzyk Marcel | OŠK Pečeňany STO | 118 | 52 | 66 | 188:220 | 44,068 |
| 38. | Kern Bohumil ml. | STO Slatinka nad Bebravou | 102 | 44 | 58 | 174:204 | 43,137 |
| 39. | Sabo Boris | KHR Horné Ozorovce | 162 | 66 | 96 | 246:360 | 40,741 |
| 40. | Marko Mario ml. | ŠK Nadlice | 54 | 20 | 34 | 98:106 | 37,037 |
| 41. | Kutiš Matiás | ŠK STO Prusy | 104 | 38 | 66 | 148:210 | 36,538 |
| 42. | Sliepka Ján | STO Uhrovec | 138 | 50 | 88 | 204:302 | 36,232 |
| 43. | Hrubý Ľubomír | Žitná Radiša | 162 | 58 | 104 | 270:360 | 35,802 |
| 44. | Šišmiš Ľubomír | Žitná Radiša | 118 | 38 | 80 | 138:282 | 32,203 |
| 45. | Podlucký Ján | Obecný úrad Podlužany | 82 | 26 | 56 | 104:182 | 31,707 |
| 46. | Okša Andrej | ŠK Nadlice | 136 | 42 | 94 | 162:294 | 30,882 |
| 47. | Jakubček Lukáš | STO Slatinka nad Bebravou | 166 | 50 | 116 | 240:398 | 30,120 |
| 48. | Černo Ľubomír | Obecný úrad Podlužany | 90 | 26 | 64 | 106:208 | 28,889 |
| 49. | Malíková Vanesa | OŠK Pečeňany STO | 82 | 22 | 60 | 84:198 | 26,829 |
| 50. | Krch Michal | STO Slatinka nad Bebravou | 108 | 26 | 82 | 98:250 | 24,074 |
| 51. | Mičo Jaroslav | STO Slatinka nad Bebravou | 140 | 28 | 112 | 118:360 | 20,000 |
| 52. | Staník Filip | STO Slatinka nad Bebravou | 142 | 28 | 114 | 108:356 | 19,718 |
| 53. | Bačko Matias | STK Malé Chlievany | 160 | 14 | 146 | 62:446 | 8,750 |
| 54. | Cvešper Jonáš | STK Malé Chlievany | 124 | 6 | 118 | 30:356 | 4,839 |
| 55. | Vašíček Matiaš | STK Malé Chlievany | 138 | 6 | 132 | 40:406 | 4,348 |
Úspešnosť jednotlivcov, ženy
| Pořadí | Jméno | Klub | Zápasy | Výhry | Prohry | Sety | Koeficient |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Štefáneková Nikola | STO Uhrovec | 146 | 98 | 48 | 332:194 | 67,123 |
| 2. | Hanková Jana | SK Bánovce nad Bebravou | 184 | 114 | 70 | 412:282 | 61,957 |
| 3. | Suchá Anna | STO Slatinka nad Bebravou | 168 | 50 | 118 | 218:374 | 29,762 |
| 4. | Kasalová Nicole | STO Slatinka nad Bebravou | 160 | 46 | 114 | 190:374 | 28,750 |
| 5. | Suchá Alica | STO Slatinka nad Bebravou | 164 | 30 | 134 | 136:426 | 18,293 |
| 6. | Červená Barbora | STK Malé Chlievany | 88 | 0 | 88 | 12:264 | 0,000 |


