Žebříček jednotlivců
Upozornění: žebříčekek je sestavován na základě váženého průměru výher v jednotlivých soutěžích či stupních soutěží a jejích přepočtu dle nastaveného koeficientu děleno celkovým počtem odehraných zápasů. Pokud je v žebříčku nějaká chyba, kontaktuje dpovědnou osobu, ať sjedná v číselnících nápravu. Do žebříčkku jsou zařazeni pouze ti hráči, kteří jsou zařazeni do úspěnosti podle nastavených kritérií každého svazu.
OSST Banovce nad Bebravou - 2025/2026
| 6. liga, muži | ![]() | 1 |
Kategorie:
Úspěšnost jednotlivců, muži
| Pořadí | Jméno | Klub | Zápasy | Výhry | Prohry | Sety | Koeficient |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Šišmiš Jakub | Žitná Radiša | 390 | 355 | 35 | 1105:290 | 91,026 |
| 2. | Marko Mario | ŠK Nadlice | 375 | 340 | 35 | 1060:295 | 90,667 |
| 3. | Chudoba Ján | SK Bánovce nad Bebravou | 235 | 205 | 30 | 670:190 | 87,234 |
| 4. | Hergezel Jozef | OŠK Pečeňany STO | 395 | 335 | 60 | 1085:350 | 84,810 |
| 5. | Bulík Lubomír | SK Bánovce nad Bebravou | 375 | 315 | 60 | 1040:335 | 84,000 |
| 6. | Pikna Martin | STK Dežerice | 205 | 170 | 35 | 540:190 | 82,927 |
| 7. | Marko Miroslav | ŠK Nadlice | 330 | 270 | 60 | 875:320 | 81,818 |
| 8. | Bezák Martin | ŠK Nadlice | 380 | 295 | 85 | 1010:500 | 77,632 |
| 9. | Števanka Radovan | ŠK STO Prusy | 335 | 260 | 75 | 840:385 | 77,612 |
| 10. | Kern Bohumil st. | STO Slatinka nad Bebravou | 260 | 200 | 60 | 665:290 | 76,923 |
| 11. | Kutiš Ján ml. | ŠK STO Prusy | 275 | 210 | 65 | 680:305 | 76,364 |
| 12. | Farkaš Tobiaš | STK Malé Chlievany | 355 | 260 | 95 | 870:430 | 73,239 |
| 13. | Tomášik Ján | ŠK STO Prusy | 275 | 200 | 75 | 690:375 | 72,727 |
| 14. | Flóro Daniel | STO Uhrovec | 375 | 265 | 110 | 890:465 | 70,667 |
| 15. | Lukačovič Vojtech | KHR Horné Ozorovce | 365 | 255 | 110 | 880:500 | 69,863 |
| 16. | Rybanský Peter | ŠK Nadlice | 375 | 260 | 115 | 870:460 | 69,333 |
| 17. | Bučko Robert | ŠK Nadlice | 375 | 245 | 130 | 870:495 | 65,333 |
| 18. | Pytel Jozef | STK Malé Chlievany | 355 | 230 | 125 | 805:470 | 64,789 |
| 19. | Hudec Jakub | Obecný úrad Podlužany | 380 | 240 | 140 | 850:520 | 63,158 |
| 20. | Bereš Miroslav | OŠK Pečeňany STO | 440 | 275 | 165 | 995:665 | 62,500 |
| 21. | Igaz Martin | STO Biskupice | 270 | 165 | 105 | 610:415 | 61,111 |
| 22. | Igaz Peter | ŠK STO Prusy | 240 | 145 | 95 | 525:385 | 60,417 |
| 23. | Kutiš Martin st. | ŠK STO Prusy | 260 | 155 | 105 | 575:400 | 59,615 |
| 24. | Magdolen Jozef | ŠK Nadlice | 210 | 125 | 85 | 465:330 | 59,524 |
| 25. | Botka Jozef | Žitná Radiša | 400 | 235 | 165 | 850:645 | 58,750 |
| 26. | Kováčik Ladislav | STK Dežerice | 250 | 140 | 110 | 490:435 | 56,000 |
| 27. | Horník Ivan | Žitná Radiša | 305 | 170 | 135 | 635:535 | 55,738 |
| 28. | Grgula Martin | KHR Horné Ozorovce | 450 | 240 | 210 | 880:830 | 53,333 |
| 29. | Jakab Marián | OŠK Pečeňany STO | 460 | 245 | 215 | 920:780 | 53,261 |
| 30. | Kojzár Peter | Obecný úrad Podlužany | 235 | 125 | 110 | 435:405 | 53,191 |
| 31. | Šmatlák Ján | ŠK Nadlice | 450 | 220 | 230 | 840:865 | 48,889 |
| 32. | Božík Igor st. | SK Bánovce nad Bebravou | 315 | 150 | 165 | 580:580 | 47,619 |
| 33. | Košík Rudolf | STK Malé Chlievany | 340 | 160 | 180 | 590:670 | 47,059 |
| 34. | Koleno Jozef | STK Malé Chlievany | 475 | 215 | 260 | 790:930 | 45,263 |
| 35. | Masaryk Vladimír | ŠK Nadlice | 370 | 165 | 205 | 580:735 | 44,595 |
| 36. | Sukeník Kristián | Obecný úrad Podlužany | 415 | 185 | 230 | 705:845 | 44,578 |
| 37. | Cyrzyk Marcel | OŠK Pečeňany STO | 295 | 130 | 165 | 470:550 | 44,068 |
| 38. | Kern Bohumil ml. | STO Slatinka nad Bebravou | 255 | 110 | 145 | 435:510 | 43,137 |
| 39. | Sabo Boris | KHR Horné Ozorovce | 405 | 165 | 240 | 615:900 | 40,741 |
| 40. | Marko Mario ml. | ŠK Nadlice | 135 | 50 | 85 | 245:265 | 37,037 |
| 41. | Kutiš Matiás | ŠK STO Prusy | 260 | 95 | 165 | 370:525 | 36,538 |
| 42. | Sliepka Ján | STO Uhrovec | 345 | 125 | 220 | 510:755 | 36,232 |
| 43. | Hrubý Ľubomír | Žitná Radiša | 405 | 145 | 260 | 675:900 | 35,802 |
| 44. | Šišmiš Ľubomír | Žitná Radiša | 295 | 95 | 200 | 345:705 | 32,203 |
| 45. | Podlucký Ján | Obecný úrad Podlužany | 205 | 65 | 140 | 260:455 | 31,707 |
| 46. | Okša Andrej | ŠK Nadlice | 340 | 105 | 235 | 405:735 | 30,882 |
| 47. | Jakubček Lukáš | STO Slatinka nad Bebravou | 415 | 125 | 290 | 600:995 | 30,120 |
| 48. | Černo Ľubomír | Obecný úrad Podlužany | 225 | 65 | 160 | 265:520 | 28,889 |
| 49. | Malíková Vanesa | OŠK Pečeňany STO | 205 | 55 | 150 | 210:495 | 26,829 |
| 50. | Krch Michal | STO Slatinka nad Bebravou | 270 | 65 | 205 | 245:625 | 24,074 |
| 51. | Mičo Jaroslav | STO Slatinka nad Bebravou | 350 | 70 | 280 | 295:900 | 20,000 |
| 52. | Staník Filip | STO Slatinka nad Bebravou | 355 | 70 | 285 | 270:890 | 19,718 |
| 53. | Bačko Matias | STK Malé Chlievany | 400 | 35 | 365 | 155:1115 | 8,750 |
| 54. | Cvešper Jonáš | STK Malé Chlievany | 310 | 15 | 295 | 75:890 | 4,839 |
| 55. | Vašíček Matiaš | STK Malé Chlievany | 345 | 15 | 330 | 100:1015 | 4,348 |
Úspěšnost jednotlivců, ženy
| Pořadí | Jméno | Klub | Zápasy | Výhry | Prohry | Sety | Koeficient |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Štefáneková Nikola | STO Uhrovec | 365 | 245 | 120 | 830:485 | 67,123 |
| 2. | Hanková Jana | SK Bánovce nad Bebravou | 460 | 285 | 175 | 1030:705 | 61,957 |
| 3. | Suchá Anna | STO Slatinka nad Bebravou | 420 | 125 | 295 | 545:935 | 29,762 |
| 4. | Kasalová Nicole | STO Slatinka nad Bebravou | 400 | 115 | 285 | 475:935 | 28,750 |
| 5. | Suchá Alica | STO Slatinka nad Bebravou | 410 | 75 | 335 | 340:1065 | 18,293 |
| 6. | Červená Barbora | STK Malé Chlievany | 220 | 0 | 220 | 30:660 | 0,000 |


