Žebříček jednotlivců
Upozornění: žebříčekek je sestavován na základě váženého průměru výher v jednotlivých soutěžích či stupních soutěží a jejích přepočtu dle nastaveného koeficientu děleno celkovým počtem odehraných zápasů. Pokud je v žebříčku nějaká chyba, kontaktuje dpovědnou osobu, ať sjedná v číselnících nápravu. Do žebříčkku jsou zařazeni pouze ti hráči, kteří jsou zařazeni do úspěnosti podle nastavených kritérií každého svazu.
OSST Banovce nad Bebravou - 2025/2026
| 6. liga, muži | ![]() | 1 |
Kategorie:
Úspěšnost jednotlivců, muži
| Pořadí | Jméno | Klub | Zápasy | Výhry | Prohry | Sety | Koeficient |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Šišmiš Jakub | Žitná Radiša | 468 | 426 | 42 | 1326:348 | 91,026 |
| 2. | Marko Mario | ŠK Nadlice | 450 | 408 | 42 | 1272:354 | 90,667 |
| 3. | Chudoba Ján | SK Bánovce nad Bebravou | 282 | 246 | 36 | 804:228 | 87,234 |
| 4. | Hergezel Jozef | OŠK Pečeňany STO | 474 | 402 | 72 | 1302:420 | 84,810 |
| 5. | Bulík Lubomír | SK Bánovce nad Bebravou | 450 | 378 | 72 | 1248:402 | 84,000 |
| 6. | Pikna Martin | STK Dežerice | 246 | 204 | 42 | 648:228 | 82,927 |
| 7. | Marko Miroslav | ŠK Nadlice | 396 | 324 | 72 | 1050:384 | 81,818 |
| 8. | Bezák Martin | ŠK Nadlice | 456 | 354 | 102 | 1212:600 | 77,632 |
| 9. | Števanka Radovan | ŠK STO Prusy | 402 | 312 | 90 | 1008:462 | 77,612 |
| 10. | Kern Bohumil st. | STO Slatinka nad Bebravou | 312 | 240 | 72 | 798:348 | 76,923 |
| 11. | Kutiš Ján ml. | ŠK STO Prusy | 330 | 252 | 78 | 816:366 | 76,364 |
| 12. | Farkaš Tobiaš | STK Malé Chlievany | 426 | 312 | 114 | 1044:516 | 73,239 |
| 13. | Tomášik Ján | ŠK STO Prusy | 330 | 240 | 90 | 828:450 | 72,727 |
| 14. | Flóro Daniel | STO Uhrovec | 450 | 318 | 132 | 1068:558 | 70,667 |
| 15. | Lukačovič Vojtech | KHR Horné Ozorovce | 438 | 306 | 132 | 1056:600 | 69,863 |
| 16. | Rybanský Peter | ŠK Nadlice | 450 | 312 | 138 | 1044:552 | 69,333 |
| 17. | Bučko Robert | ŠK Nadlice | 450 | 294 | 156 | 1044:594 | 65,333 |
| 18. | Pytel Jozef | STK Malé Chlievany | 426 | 276 | 150 | 966:564 | 64,789 |
| 19. | Hudec Jakub | Obecný úrad Podlužany | 456 | 288 | 168 | 1020:624 | 63,158 |
| 20. | Bereš Miroslav | OŠK Pečeňany STO | 528 | 330 | 198 | 1194:798 | 62,500 |
| 21. | Igaz Martin | STO Biskupice | 324 | 198 | 126 | 732:498 | 61,111 |
| 22. | Igaz Peter | ŠK STO Prusy | 288 | 174 | 114 | 630:462 | 60,417 |
| 23. | Kutiš Martin st. | ŠK STO Prusy | 312 | 186 | 126 | 690:480 | 59,615 |
| 24. | Magdolen Jozef | ŠK Nadlice | 252 | 150 | 102 | 558:396 | 59,524 |
| 25. | Botka Jozef | Žitná Radiša | 480 | 282 | 198 | 1020:774 | 58,750 |
| 26. | Kováčik Ladislav | STK Dežerice | 300 | 168 | 132 | 588:522 | 56,000 |
| 27. | Horník Ivan | Žitná Radiša | 366 | 204 | 162 | 762:642 | 55,738 |
| 28. | Grgula Martin | KHR Horné Ozorovce | 540 | 288 | 252 | 1056:996 | 53,333 |
| 29. | Jakab Marián | OŠK Pečeňany STO | 552 | 294 | 258 | 1104:936 | 53,261 |
| 30. | Kojzár Peter | Obecný úrad Podlužany | 282 | 150 | 132 | 522:486 | 53,191 |
| 31. | Šmatlák Ján | ŠK Nadlice | 540 | 264 | 276 | 1008:1038 | 48,889 |
| 32. | Božík Igor st. | SK Bánovce nad Bebravou | 378 | 180 | 198 | 696:696 | 47,619 |
| 33. | Košík Rudolf | STK Malé Chlievany | 408 | 192 | 216 | 708:804 | 47,059 |
| 34. | Koleno Jozef | STK Malé Chlievany | 570 | 258 | 312 | 948:1116 | 45,263 |
| 35. | Masaryk Vladimír | ŠK Nadlice | 444 | 198 | 246 | 696:882 | 44,595 |
| 36. | Sukeník Kristián | Obecný úrad Podlužany | 498 | 222 | 276 | 846:1014 | 44,578 |
| 37. | Cyrzyk Marcel | OŠK Pečeňany STO | 354 | 156 | 198 | 564:660 | 44,068 |
| 38. | Kern Bohumil ml. | STO Slatinka nad Bebravou | 306 | 132 | 174 | 522:612 | 43,137 |
| 39. | Sabo Boris | KHR Horné Ozorovce | 486 | 198 | 288 | 738:1080 | 40,741 |
| 40. | Marko Mario ml. | ŠK Nadlice | 162 | 60 | 102 | 294:318 | 37,037 |
| 41. | Kutiš Matiás | ŠK STO Prusy | 312 | 114 | 198 | 444:630 | 36,538 |
| 42. | Sliepka Ján | STO Uhrovec | 414 | 150 | 264 | 612:906 | 36,232 |
| 43. | Hrubý Ľubomír | Žitná Radiša | 486 | 174 | 312 | 810:1080 | 35,802 |
| 44. | Šišmiš Ľubomír | Žitná Radiša | 354 | 114 | 240 | 414:846 | 32,203 |
| 45. | Podlucký Ján | Obecný úrad Podlužany | 246 | 78 | 168 | 312:546 | 31,707 |
| 46. | Okša Andrej | ŠK Nadlice | 408 | 126 | 282 | 486:882 | 30,882 |
| 47. | Jakubček Lukáš | STO Slatinka nad Bebravou | 498 | 150 | 348 | 720:1194 | 30,120 |
| 48. | Černo Ľubomír | Obecný úrad Podlužany | 270 | 78 | 192 | 318:624 | 28,889 |
| 49. | Malíková Vanesa | OŠK Pečeňany STO | 246 | 66 | 180 | 252:594 | 26,829 |
| 50. | Krch Michal | STO Slatinka nad Bebravou | 324 | 78 | 246 | 294:750 | 24,074 |
| 51. | Mičo Jaroslav | STO Slatinka nad Bebravou | 420 | 84 | 336 | 354:1080 | 20,000 |
| 52. | Staník Filip | STO Slatinka nad Bebravou | 426 | 84 | 342 | 324:1068 | 19,718 |
| 53. | Bačko Matias | STK Malé Chlievany | 480 | 42 | 438 | 186:1338 | 8,750 |
| 54. | Cvešper Jonáš | STK Malé Chlievany | 372 | 18 | 354 | 90:1068 | 4,839 |
| 55. | Vašíček Matiaš | STK Malé Chlievany | 414 | 18 | 396 | 120:1218 | 4,348 |
Úspěšnost jednotlivců, ženy
| Pořadí | Jméno | Klub | Zápasy | Výhry | Prohry | Sety | Koeficient |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Štefáneková Nikola | STO Uhrovec | 438 | 294 | 144 | 996:582 | 67,123 |
| 2. | Hanková Jana | SK Bánovce nad Bebravou | 552 | 342 | 210 | 1236:846 | 61,957 |
| 3. | Suchá Anna | STO Slatinka nad Bebravou | 504 | 150 | 354 | 654:1122 | 29,762 |
| 4. | Kasalová Nicole | STO Slatinka nad Bebravou | 480 | 138 | 342 | 570:1122 | 28,750 |
| 5. | Suchá Alica | STO Slatinka nad Bebravou | 492 | 90 | 402 | 408:1278 | 18,293 |
| 6. | Červená Barbora | STK Malé Chlievany | 264 | 0 | 264 | 36:792 | 0,000 |


