Žebříček jednotlivců
Upozornění: žebříčekek je sestavován na základě váženého průměru výher v jednotlivých soutěžích či stupních soutěží a jejích přepočtu dle nastaveného koeficientu děleno celkovým počtem odehraných zápasů. Pokud je v žebříčku nějaká chyba, kontaktuje dpovědnou osobu, ať sjedná v číselnících nápravu. Do žebříčkku jsou zařazeni pouze ti hráči, kteří jsou zařazeni do úspěnosti podle nastavených kritérií každého svazu.
BREST - Brněnský rekreační ST - 2025/2026
| 1. liga, muži | ![]() | 1 |
| 2. liga, muži | ![]() | 0.75 |
| 3. liga, muži | ![]() | 0.55 |
| 4. liga, muži | ![]() | 0.5 |
| 5. liga, muži | ![]() | 0.45 |
| 6. liga, muži | ![]() | 0.4 |
| 7. liga, muži | ![]() | 0.35 |
| 8. liga, muži | ![]() | 0.3 |
| MIX, muži | ![]() | 1 |
| 1. liga, ženy | ![]() | 1 |
Kategorie:
Úspěšnost jednotlivců, muži
| Pořadí | Jméno | Klub | Zápasy | Výhry | Prohry | Sety | Koeficient |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Kvarda Lubomír | Mikyn Team | 27 | 27 | 0 | 81:2 | 75,000 |
| 2. | Pavlíček Jan | BBB | 70 | 68 | 2 | 208:24 | 68,000 |
| 3. | Karásek Petr | BBB | 92 | 84 | 8 | 260:50 | 63,913 |
| 4. | Jelínek Tomáš | FÉNIX | 108 | 96 | 12 | 304:106 | 62,222 |
| 5. | Klein Michal | ST Slatina | 102 | 90 | 12 | 280:72 | 61,765 |
| 6. | Bartoš Petr | BBB | 104 | 88 | 16 | 284:114 | 59,231 |
| 7. | Novák Josef | Orel Královo Pole | 102 | 82 | 20 | 266:116 | 56,275 |
| 8. | Černoch Štěpán | Orel Královo Pole | 108 | 82 | 26 | 276:128 | 53,148 |
| 9. | Bednář Martin | Skaut-kompas.cz | 27 | 18 | 9 | 60:39 | 50,000 |
| 10. | Loučka Antonín | Orel Královo Pole | 114 | 108 | 6 | 334:40 | 49,737 |
| 11. | Hloušek Roman | Hraví Baristé | 108 | 70 | 38 | 252:154 | 45,370 |
| 12. | Matoušek Jan | Orel Řečkovice | 108 | 68 | 40 | 222:174 | 44,074 |
| 13. | Hampl Josef | Orel Židenice | 108 | 90 | 18 | 290:102 | 43,750 |
| 14. | Škrabal Petr | Kloci z Hané | 47 | 45 | 2 | 138:28 | 43,085 |
| 15. | Musil Jan | Orel Obřany | 42 | 40 | 2 | 124:21 | 42,857 |
| 16. | Weigel Ivo | SLAST | 90 | 72 | 18 | 232:94 | 42,000 |
| 17. | Kadlic Šimon | Hraví Baristé | 60 | 36 | 24 | 128:104 | 42,000 |
| 18. | Kučera Oto | OPERA | 78 | 62 | 16 | 202:88 | 41,731 |
| 19. | Pšenica Jan | FÉNIX | 108 | 64 | 44 | 222:204 | 41,481 |
| 20. | Šenkyřík Martin | EVA | 120 | 94 | 26 | 306:138 | 41,125 |
| 21. | Hrčka Pavel | Orel Židenice | 114 | 88 | 26 | 292:116 | 40,526 |
| 22. | Smejkal Petr | ST Slatina | 108 | 62 | 46 | 226:180 | 40,185 |
| 23. | Buršík Petr | Orel Židenice | 78 | 58 | 20 | 186:86 | 39,038 |
| 24. | Kopecký Jiří | Skaut-kompas.cz | 27 | 14 | 13 | 45:49 | 38,889 |
| 25. | Polyák Ondřej | Beer Brothers | 53 | 45 | 8 | 148:54 | 38,208 |
| 26. | Vorel Pavel I. | OPERA | 108 | 78 | 30 | 254:158 | 37,917 |
| 27. | Frehar Ivo | Kloci z Hané | 44 | 37 | 7 | 118:42 | 37,841 |
| 28. | Balák Roman | Sokol Komín | 108 | 58 | 50 | 214:206 | 37,593 |
| 29. | Jonášek Martin | Staré páky | 102 | 54 | 48 | 192:180 | 37,059 |
| 30. | Pokorný Martin | Skaut-kompas.cz | 108 | 76 | 32 | 260:140 | 36,944 |
| 31. | Dufka Milan | Hraví Baristé | 72 | 38 | 34 | 144:128 | 36,944 |
| 32. | Apazoglou Theodoros | Gullivers - pincárna.cz | 60 | 42 | 18 | 140:78 | 36,750 |
| 33. | Lola Josef | EVA | 120 | 84 | 36 | 298:160 | 36,750 |
| 34. | Šperka Pavel | SKP Kometa | 51 | 41 | 10 | 131:52 | 36,176 |
| 35. | Bár Matěj | Orel Královo Pole | 84 | 42 | 42 | 162:156 | 35,000 |
| 36. | Sedláček Luboš | LINIOPLAN | 88 | 44 | 44 | 158:170 | 35,000 |
| 37. | Holoubek František | Gullivers - pincárna.cz | 45 | 35 | 10 | 119:50 | 35,000 |
| 38. | Vyletel Peter | VADÍ - NEVADÍ | 48 | 37 | 11 | 124:63 | 34,687 |
| 39. | Bartošek Lukáš | Orel Obřany | 54 | 41 | 13 | 135:66 | 34,167 |
| 40. | Duchoň Kamil | Mikyn Team | 106 | 68 | 38 | 236:148 | 33,679 |
| 41. | Rajčan Michal | Hravsonauti | 51 | 47 | 4 | 148:24 | 32,255 |
| 42. | Illa Michael | Gullivers - pincárna.cz | 53 | 48 | 5 | 151:41 | 31,698 |
| 43. | Streit Roman | Dopravoprojekt | 54 | 38 | 16 | 131:63 | 31,667 |
| 44. | Mikulášek Libor | Mikyn Team | 114 | 68 | 46 | 238:182 | 31,316 |
| 45. | Dvořák Jan | Gullivers - pincárna.cz | 108 | 64 | 44 | 240:164 | 31,111 |
| 46. | Kokorský František | LINIOPLAN | 108 | 48 | 60 | 196:216 | 31,111 |
| 47. | Lapúník Michal | Orel Bohunice | 45 | 31 | 14 | 100:54 | 31,000 |
| 48. | Šenkýř David | Gullivers - pincárna.cz | 78 | 46 | 32 | 172:120 | 30,962 |
| 49. | Truhan Marek | VADÍ - NEVADÍ | 47 | 32 | 15 | 113:69 | 30,638 |
| 50. | Holubko Michal | Hraví Baristé | 78 | 34 | 44 | 146:160 | 30,513 |
| 51. | Šustr Josef | Orel Masarykova čtvrť | 90 | 52 | 38 | 182:148 | 30,333 |
| 52. | Koudelka Josef | SLAST | 66 | 38 | 28 | 144:104 | 30,227 |
| 53. | Bílek Petr | Orel Masarykova čtvrť | 54 | 36 | 18 | 124:66 | 30,000 |
| 54. | Nimráček Vladislav | FÉNIX | 108 | 46 | 62 | 192:224 | 29,815 |
| 55. | Kozel Michal | Dopravoprojekt | 51 | 42 | 9 | 132:46 | 28,824 |
| 56. | Drlík Václav | Orel Masarykova čtvrť | 51 | 42 | 9 | 135:54 | 28,824 |
| 57. | Kovács Peter | Orel Masarykova čtvrť | 26 | 21 | 5 | 71:35 | 28,269 |
| 58. | Brussmann Jan | Gullivers - pincárna.cz | 36 | 29 | 7 | 92:40 | 28,194 |
| 59. | Novák Boris | Orel Řečkovice | 70 | 28 | 42 | 124:150 | 28,000 |
| 60. | Rejman Stanislav | SKP Kometa | 42 | 25 | 17 | 88:69 | 26,786 |
| 61. | Procházka Jakub | Skaut-kompas.cz | 54 | 41 | 13 | 141:64 | 26,574 |
| 62. | Vyskočil Ondřej | Sokol Jundrov | 96 | 48 | 48 | 182:184 | 26,250 |
| 63. | Hofírek Jiří | Skaut-kompas.cz | 48 | 36 | 12 | 116:51 | 26,250 |
| 64. | Holub Michal | Beer Brothers | 19 | 11 | 8 | 44:35 | 26,053 |
| 65. | Šimků Sebastian | Hravsonauti | 50 | 37 | 13 | 124:74 | 25,900 |
| 66. | Hanák Vladimír | Staré páky | 54 | 38 | 16 | 132:68 | 24,630 |
| 67. | Crhán Jiří | Orel Masarykova čtvrť | 48 | 33 | 15 | 112:72 | 24,062 |
| 68. | Hrdina Jiří | Skaut-kompas.cz | 72 | 32 | 40 | 128:144 | 23,333 |
| 69. | Irein Martin | Orel Řečkovice | 102 | 34 | 68 | 148:236 | 23,333 |
| 70. | Vyskočil Aleš | Sokol Jundrov | 78 | 34 | 44 | 138:144 | 22,885 |
| 71. | Machálek Lubomír | Staré páky | 104 | 34 | 70 | 144:236 | 22,885 |
| 72. | Břenek Jiří st. | TJ Sokol Ořešín | 120 | 52 | 68 | 208:252 | 22,750 |
| 73. | Řehola Emanuel | Staré páky | 106 | 34 | 72 | 142:250 | 22,453 |
| 74. | Lorenc Tomáš | Skaut-kompas.cz | 66 | 28 | 38 | 112:144 | 22,273 |
| 75. | Sobota Tomáš | SKP Kometa | 48 | 23 | 25 | 82:95 | 21,562 |
| 76. | Tůma Jiří | Beer Brothers | 46 | 22 | 24 | 80:91 | 21,522 |
| 77. | Teplý Karel | Dopravoprojekt | 39 | 18 | 21 | 63:76 | 20,769 |
| 78. | Jurčík Michal | Orel Obřany | 29 | 16 | 13 | 55:49 | 19,310 |
| 79. | Pavliš Drahoslav | Staré páky | 48 | 26 | 22 | 99:87 | 18,958 |
| 80. | Chytil Jakub | Orel Bohunice | 36 | 15 | 21 | 56:77 | 18,750 |
| 81. | Bílek Bohumil | Orel Masarykova čtvrť | 36 | 15 | 21 | 57:79 | 18,750 |
| 82. | Voškeruša Radim | OPERA | 96 | 34 | 62 | 134:210 | 18,594 |
| 83. | Konečný David | Dopravoprojekt | 51 | 27 | 24 | 105:97 | 18,529 |
| 84. | Vlach Vlastimil | ST Slatina | 102 | 26 | 76 | 134:254 | 17,843 |
| 85. | Janovský Jiří | ABBDATA | 36 | 18 | 18 | 80:65 | 17,500 |
| 86. | Bartoš Antonín | Dopravoprojekt | 54 | 21 | 33 | 97:117 | 17,500 |
| 87. | Šutera Ondřej | ST Slatina | 66 | 16 | 50 | 76:170 | 16,970 |
| 88. | Vlasák Jaroslav | Mikyn Team | 62 | 20 | 42 | 92:140 | 16,935 |
| 89. | Sedláček Kamil | SKP Kometa | 35 | 13 | 22 | 57:80 | 16,714 |
| 90. | Fojt Leoš | Orel Obřany | 40 | 19 | 21 | 72:78 | 16,625 |
| 91. | Prokeš Vladimír | Orel Masarykova čtvrť | 58 | 18 | 40 | 68:136 | 16,293 |
| 92. | Jelínek Pavel | Cyklo Best | 50 | 23 | 27 | 92:105 | 16,100 |
| 93. | Varta Robert | Orel Masarykova čtvrť | 66 | 20 | 46 | 84:148 | 15,909 |
| 94. | Caletka Michal | Gullivers - pincárna.cz | 46 | 16 | 30 | 70:100 | 15,652 |
| 95. | Šlimar Petr | ST Slatina | 108 | 24 | 84 | 142:280 | 15,556 |
| 96. | Dressler Milan | TJ Sokol Ořešín | 18 | 8 | 10 | 33:41 | 15,556 |
| 97. | Šťastný Karel | ABBDATA | 34 | 15 | 19 | 50:68 | 15,441 |
| 98. | Budík Miloš | SKP Kometa | 30 | 10 | 20 | 38:67 | 15,000 |
| 99. | Filipenský Pavel | SLAST | 66 | 18 | 48 | 86:154 | 14,318 |
| 100. | Vokálek Václav | Gullivers - pincárna.cz | 45 | 14 | 31 | 64:106 | 14,000 |
| 101. | Drápal Rostislav | Orel Obřany | 44 | 13 | 31 | 67:104 | 13,295 |
| 102. | Musil Josef | Orel Bohunice | 47 | 13 | 34 | 67:118 | 12,447 |
| 103. | Dočekal František | OPERA | 78 | 18 | 60 | 86:192 | 12,115 |
| 104. | Hrúza Petr | Sokol Komín | 108 | 18 | 90 | 112:284 | 11,667 |
| 105. | Unger Viktor | Cyklo Best | 51 | 17 | 34 | 70:115 | 11,667 |
| 106. | Sáček Jaroslav | Orel Královo Pole | 120 | 26 | 94 | 164:300 | 11,375 |
| 107. | Suchánek Lukáš | Hravsonauti | 40 | 13 | 27 | 60:86 | 11,375 |
| 108. | Kotisa Roman | Orel Masarykova čtvrť | 34 | 11 | 23 | 49:79 | 11,324 |
| 109. | Bauer Emil | ZABAZA | 33 | 10 | 23 | 47:71 | 10,606 |
| 110. | Vlček Aleš | Dopravoprojekt | 33 | 10 | 23 | 41:83 | 10,606 |
| 111. | Vrba Jan | ABBDATA | 41 | 12 | 29 | 57:100 | 10,244 |
| 112. | Novosad Květoslav | SKP Kometa | 33 | 7 | 26 | 39:84 | 9,545 |
| 113. | Vaňatka Jaroslav | EVA | 78 | 14 | 64 | 66:198 | 9,423 |
| 114. | Oščatka Jiří | Orel Obřany | 30 | 8 | 22 | 39:73 | 9,333 |
| 115. | Nešpor Bohumil | SKP Kometa | 45 | 9 | 36 | 43:118 | 9,000 |
| 116. | Dolejš Václav | TJ Sokol Ořešín | 51 | 13 | 38 | 58:127 | 8,922 |
| 117. | Zálešák Radko st. | ZABAZA | 25 | 6 | 19 | 38:61 | 8,400 |
| 118. | Mrázek Miloš | SKP Kometa | 27 | 5 | 22 | 30:70 | 8,333 |
| 119. | Doležal Pavel | SLAST | 88 | 12 | 76 | 62:242 | 7,159 |
| 120. | Fanta Václav | Orel Královo Pole | 60 | 8 | 52 | 46:162 | 7,000 |
| 121. | Zatloukal Artur | Skaut-kompas.cz | 45 | 9 | 36 | 47:115 | 7,000 |
| 122. | Chovanec Miloš | VADÍ - NEVADÍ | 48 | 6 | 42 | 35:130 | 5,625 |
| 123. | Pavliš Oldřich | Staré páky | 51 | 8 | 43 | 48:136 | 5,490 |
| 124. | Haluza Igor | TJ Sokol Ořešín | 120 | 12 | 108 | 68:338 | 5,250 |
| 125. | Vašíček Marek | Dopravoprojekt | 27 | 4 | 23 | 20:72 | 5,185 |
| 126. | Veselý Otakar | Beer Brothers | 38 | 4 | 34 | 33:105 | 4,737 |
| 127. | Večeřa Zbyněk | TJ Sokol Ořešín | 30 | 3 | 27 | 24:82 | 3,500 |
| 128. | Brůha Martin | TJ Sokol Ořešín | 37 | 3 | 34 | 23:106 | 2,838 |
| 129. | Pavloušek František | TJ Sokol Ořešín | 84 | 2 | 82 | 14:250 | 1,250 |
Úspěšnost jednotlivců, ženy
| Pořadí | Jméno | Klub | Zápasy | Výhry | Prohry | Sety | Koeficient |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Plšková Zdeňka | Sokol Jundrov | 102 | 80 | 22 | 256:108 | 41,176 |
| 2. | Hublíkova Bartošová Silvie | Gullivers - pincárna.cz | 102 | 74 | 28 | 256:126 | 38,088 |
| 3. | Tesařová Dana | LINIOPLAN | 86 | 36 | 50 | 144:188 | 29,302 |
| 4. | Kellnerová Hana | Orel Obřany | 48 | 34 | 14 | 115:63 | 24,792 |
| 5. | Meluzínová Věra | Cyklo Best | 34 | 16 | 18 | 64:67 | 16,471 |
| 6. | Hošková Romana | ST Slatina | 72 | 14 | 58 | 84:178 | 13,611 |
| 7. | Hutkayová Dagmar | Orel Masarykova čtvrť | 62 | 4 | 58 | 24:174 | 3,387 |


