Žebříček jednotlivců
Upozornění: žebříčekek je sestavován na základě váženého průměru výher v jednotlivých soutěžích či stupních soutěží a jejích přepočtu dle nastaveného koeficientu děleno celkovým počtem odehraných zápasů. Pokud je v žebříčku nějaká chyba, kontaktuje dpovědnou osobu, ať sjedná v číselnících nápravu. Do žebříčkku jsou zařazeni pouze ti hráči, kteří jsou zařazeni do úspěnosti podle nastavených kritérií každého svazu.
BREST - Brněnský rekreační ST - 2025/2026
| 1. liga, muži | ![]() | 1 |
| 2. liga, muži | ![]() | 0.75 |
| 3. liga, muži | ![]() | 0.55 |
| 4. liga, muži | ![]() | 0.5 |
| 5. liga, muži | ![]() | 0.45 |
| 6. liga, muži | ![]() | 0.4 |
| 7. liga, muži | ![]() | 0.35 |
| 8. liga, muži | ![]() | 0.3 |
| MIX, muži | ![]() | 1 |
| 1. liga, ženy | ![]() | 1 |
Kategorie:
Úspěšnost jednotlivců, muži
| Pořadí | Jméno | Klub | Zápasy | Výhry | Prohry | Sety | Koeficient |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Kvarda Lubomír | Mikyn Team | 27 | 27 | 0 | 81:2 | 100,000 |
| 2. | Bednář Martin | Skaut-kompas.cz | 27 | 18 | 9 | 60:39 | 66,667 |
| 3. | Loučka Antonín | Orel Královo Pole | 114 | 108 | 6 | 334:40 | 61,579 |
| 4. | Hampl Josef | Orel Židenice | 108 | 90 | 18 | 290:102 | 54,167 |
| 5. | Weigel Ivo | SLAST | 90 | 72 | 18 | 232:94 | 52,000 |
| 6. | Kopecký Jiří | Skaut-kompas.cz | 27 | 14 | 13 | 45:49 | 51,852 |
| 7. | Kučera Oto | OPERA | 78 | 62 | 16 | 202:88 | 51,667 |
| 8. | Šenkyřík Martin | EVA | 120 | 94 | 26 | 306:138 | 50,917 |
| 9. | Zach Jaroslav | Orel Bohunice | 51 | 47 | 4 | 142:32 | 50,686 |
| 10. | Zerák Martin | Dopravoprojekt | 51 | 47 | 4 | 146:40 | 50,686 |
| 11. | Hrčka Pavel | Orel Židenice | 114 | 88 | 26 | 292:116 | 50,175 |
| 12. | Schmidt Milan | Sokol Komín | 108 | 98 | 10 | 294:54 | 49,907 |
| 13. | Antonín Petr | ST Slatina | 108 | 96 | 12 | 304:82 | 48,889 |
| 14. | Buršík Petr | Orel Židenice | 78 | 58 | 20 | 186:86 | 48,333 |
| 15. | Juras Jaroslav | ZES-magnetoterapie | 96 | 84 | 12 | 266:100 | 48,125 |
| 16. | Dohnálek Radim | Bosonohy | 54 | 47 | 7 | 149:39 | 47,870 |
| 17. | Staněk Jaroslav | ABBDATA | 51 | 44 | 7 | 139:40 | 47,451 |
| 18. | Juračka Karel | Povodí Moravy | 48 | 41 | 7 | 129:43 | 46,979 |
| 19. | Vorel Pavel I. | OPERA | 108 | 78 | 30 | 254:158 | 46,944 |
| 20. | Bílek Jan | Sokol Komín | 66 | 56 | 10 | 178:76 | 46,667 |
| 21. | Pokorný Martin | Skaut-kompas.cz | 108 | 76 | 32 | 260:140 | 45,741 |
| 22. | Apazoglou Theodoros | Gullivers - pincárna.cz | 60 | 42 | 18 | 140:78 | 45,500 |
| 23. | Lola Josef | EVA | 120 | 84 | 36 | 298:160 | 45,500 |
| 24. | Juračka Petr | Povodí Moravy | 51 | 42 | 9 | 133:46 | 45,294 |
| 25. | Hradil Petr | ZES-magnetoterapie | 80 | 62 | 18 | 206:106 | 42,625 |
| 26. | Duchoň Kamil | Mikyn Team | 106 | 68 | 38 | 236:148 | 41,698 |
| 27. | Gajda Zdeněk | ZPA | 102 | 74 | 28 | 254:130 | 39,902 |
| 28. | Herz Luboš | SKP Kometa | 25 | 18 | 7 | 62:33 | 39,600 |
| 29. | Colleone Fernando | Gullivers - pincárna.cz | 64 | 46 | 18 | 160:84 | 39,531 |
| 30. | Špinka Jiří | Orel Královo Pole | 96 | 68 | 28 | 230:148 | 38,958 |
| 31. | Matysík Michal | Orel Obřany | 102 | 72 | 30 | 236:122 | 38,824 |
| 32. | Mikulášek Libor | Mikyn Team | 114 | 68 | 46 | 238:182 | 38,772 |
| 33. | Dvořák Jan | Gullivers - pincárna.cz | 108 | 64 | 44 | 240:164 | 38,519 |
| 34. | Šenkýř David | Gullivers - pincárna.cz | 78 | 46 | 32 | 172:120 | 38,333 |
| 35. | Kudlička Petr | EVA | 48 | 33 | 15 | 118:76 | 37,813 |
| 36. | Patočka Jan | ST Slatina | 108 | 74 | 34 | 258:146 | 37,685 |
| 37. | Janoušek Václav | Sokol Komín | 76 | 52 | 24 | 180:102 | 37,632 |
| 38. | Šustr Josef | Orel Masarykova čtvrť | 90 | 52 | 38 | 182:148 | 37,556 |
| 39. | Koudelka Josef | SLAST | 66 | 38 | 28 | 144:104 | 37,424 |
| 40. | Padiyath Kishan | Orel Obřany | 96 | 58 | 38 | 210:146 | 33,229 |
| 41. | Vyskočil Ondřej | Sokol Jundrov | 96 | 48 | 48 | 182:184 | 32,500 |
| 42. | Lokaj Ladislav | ZES-magnetoterapie | 96 | 56 | 40 | 218:168 | 32,083 |
| 43. | Svoboda Ondřej | Gullivers - pincárna.cz | 86 | 50 | 36 | 176:142 | 31,977 |
| 44. | Rybák Václav | FÉNIX | 33 | 19 | 14 | 66:64 | 31,667 |
| 45. | Vedra Jiří | EVA | 42 | 24 | 18 | 86:73 | 31,429 |
| 46. | Vala Miroslav | ZPA | 78 | 44 | 34 | 162:136 | 31,026 |
| 47. | Konečný Libor | ST Slatina | 54 | 29 | 25 | 102:103 | 29,537 |
| 48. | Vedra Jan | ABBDATA | 108 | 58 | 50 | 234:204 | 29,537 |
| 49. | Šoba Pavel | SKP Kometa | 49 | 26 | 23 | 102:89 | 29,184 |
| 50. | Hrdina Jiří | Skaut-kompas.cz | 72 | 32 | 40 | 128:144 | 28,889 |
| 51. | Vyskočil Aleš | Sokol Jundrov | 78 | 34 | 44 | 138:144 | 28,333 |
| 52. | Břenek Jiří st. | TJ Sokol Ořešín | 120 | 52 | 68 | 208:252 | 28,167 |
| 53. | Lorenc Tomáš | Skaut-kompas.cz | 66 | 28 | 38 | 112:144 | 27,576 |
| 54. | Havránek Pavel | Bosonohy | 102 | 50 | 52 | 210:192 | 26,961 |
| 55. | Lenikus Petr | ZPA | 90 | 44 | 46 | 180:176 | 26,889 |
| 56. | Jareš Jiří | Sokol Komín | 74 | 36 | 38 | 136:146 | 26,757 |
| 57. | Švec Richard | Orel Královo Pole | 108 | 52 | 56 | 194:208 | 26,481 |
| 58. | Musil Vladimír | Orel Bohunice | 48 | 23 | 25 | 95:103 | 26,354 |
| 59. | Orel Marek | Orel Obřany | 96 | 46 | 50 | 176:186 | 26,354 |
| 60. | Bukal Petr | FÉNIX | 36 | 16 | 20 | 56:72 | 24,444 |
| 61. | Vašín Michal | ST Slatina | 43 | 19 | 24 | 75:92 | 24,302 |
| 62. | Kopřiva Cyril | ÚFO | 45 | 19 | 26 | 76:89 | 23,222 |
| 63. | Voškeruša Radim | OPERA | 96 | 34 | 62 | 134:210 | 23,021 |
| 64. | Vlasák Jaroslav | Mikyn Team | 62 | 20 | 42 | 92:140 | 20,968 |
| 65. | Pavlík Petr | SKP Kometa | 40 | 15 | 25 | 63:88 | 20,625 |
| 66. | Prokeš Vladimír | Orel Masarykova čtvrť | 58 | 18 | 40 | 68:136 | 20,172 |
| 67. | Varta Robert | Orel Masarykova čtvrť | 66 | 20 | 46 | 84:148 | 19,697 |
| 68. | Plevák Stanislav | Orel Bohunice | 51 | 18 | 33 | 84:112 | 19,412 |
| 69. | Vencl Ondřej | Bosonohy | 41 | 14 | 27 | 70:91 | 18,780 |
| 70. | Benovič Martin | Bosonohy | 96 | 32 | 64 | 128:216 | 18,333 |
| 71. | Metyš Jan | Orel Obřany | 90 | 30 | 60 | 118:196 | 18,333 |
| 72. | Byrtus David | Gullivers - pincárna.cz | 84 | 28 | 56 | 130:186 | 18,333 |
| 73. | Filipenský Pavel | SLAST | 66 | 18 | 48 | 86:154 | 17,727 |
| 74. | Novotný Lubor | Dopravoprojekt | 51 | 16 | 35 | 74:118 | 17,255 |
| 75. | Sláma Jiří | Orel Obřany | 96 | 30 | 66 | 122:212 | 17,187 |
| 76. | Dočekal František | OPERA | 78 | 18 | 60 | 86:192 | 15,000 |
| 77. | Kolář Richard | Orel Obřany | 96 | 26 | 70 | 128:220 | 14,896 |
| 78. | Brož Jaroslav | ZES-magnetoterapie | 46 | 12 | 34 | 46:106 | 14,348 |
| 79. | Opršal Jiří | ÚFO | 54 | 14 | 40 | 80:133 | 14,259 |
| 80. | Sáček Jaroslav | Orel Královo Pole | 120 | 26 | 94 | 164:300 | 14,083 |
| 81. | Vaňatka Jaroslav | EVA | 78 | 14 | 64 | 66:198 | 11,667 |
| 82. | Andrýsek Milan | EVA | 48 | 10 | 38 | 53:123 | 11,458 |
| 83. | Stloukal Radomír | Bosonohy | 80 | 14 | 66 | 78:206 | 9,625 |
| 84. | Doležal Pavel | SLAST | 88 | 12 | 76 | 62:242 | 8,864 |
| 85. | Fanta Václav | Orel Královo Pole | 60 | 8 | 52 | 46:162 | 8,667 |
| 86. | Opatřil Jan | Bosonohy | 40 | 6 | 34 | 31:109 | 8,250 |
| 87. | Zorník Vlastislav | Povodí Moravy | 54 | 8 | 46 | 45:148 | 8,148 |
| 88. | Kvasnica Roman | Bosonohy | 24 | 3 | 21 | 16:65 | 6,875 |
| 89. | Haluza Igor | TJ Sokol Ořešín | 120 | 12 | 108 | 68:338 | 6,500 |
| 90. | Baroš Jiří | Dopravoprojekt | 27 | 2 | 25 | 22:77 | 4,074 |
| 91. | Břenek Jiří ml. | ST Slatina | 108 | 6 | 102 | 80:310 | 3,056 |
| 92. | Kopeček Jaroslav | ABBDATA | 72 | 4 | 68 | 34:208 | 3,056 |
| 93. | Pavloušek František | TJ Sokol Ořešín | 84 | 2 | 82 | 14:250 | 1,548 |
Úspěšnost jednotlivců, ženy
| Pořadí | Jméno | Klub | Zápasy | Výhry | Prohry | Sety | Koeficient |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Plšková Zdeňka | Sokol Jundrov | 102 | 80 | 22 | 256:108 | 50,980 |
| 2. | Hublíkova Bartošová Silvie | Gullivers - pincárna.cz | 102 | 74 | 28 | 256:126 | 47,157 |
| 3. | Janovská Alena | ABBDATA | 54 | 35 | 19 | 120:82 | 35,648 |
| 4. | Kubíčková Marcela | FÉNIX | 45 | 28 | 17 | 96:75 | 34,222 |
| 5. | Ilievová Marta | FÉNIX | 33 | 12 | 21 | 57:76 | 20,000 |
| 6. | Hutkayová Dagmar | Orel Masarykova čtvrť | 62 | 4 | 58 | 24:174 | 4,194 |


