Žebříček jednotlivců
Upozornění: žebříčekek je sestavován na základě váženého průměru výher v jednotlivých soutěžích či stupních soutěží a jejích přepočtu dle nastaveného koeficientu děleno celkovým počtem odehraných zápasů. Pokud je v žebříčku nějaká chyba, kontaktuje dpovědnou osobu, ať sjedná v číselnících nápravu. Do žebříčkku jsou zařazeni pouze ti hráči, kteří jsou zařazeni do úspěnosti podle nastavených kritérií každého svazu.
NEREG Hradec Králové - 2025/2026
| 1. třída, muži | ![]() | 1 |
| 2. třída, muži | ![]() | 0.625 |
| 3. třída, muži | ![]() | 0.375 |
| 4. třída, muži | ![]() | 0.25 |
| 5. třída, muži | ![]() | 0.15 |
Kategorie:
Úspěšnost jednotlivců, muži
| Pořadí | Jméno | Klub | Zápasy | Výhry | Prohry | Sety | Koeficient |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Švub Jiří | Fakultní nemocnice | 14 | 14 | 0 | 42:4 | 100,000 |
| 2. | Polák Roman | Fakultní nemocnice | 20 | 19 | 1 | 58:18 | 95,000 |
| 3. | Mates Michal | Fakultní nemocnice | 15 | 14 | 1 | 44:5 | 93,333 |
| 4. | Šlechta Roman | Fakultní nemocnice | 15 | 14 | 1 | 43:11 | 93,333 |
| 5. | Rusek Petr | AST | 21 | 17 | 4 | 58:20 | 80,952 |
| 6. | Felcman Jiří | AST | 21 | 16 | 5 | 56:23 | 76,190 |
| 7. | Kalhous Petr | FKP | 20 | 15 | 5 | 55:29 | 75,000 |
| 8. | Obermajer Petr | FKP | 22 | 16 | 6 | 58:32 | 72,727 |
| 9. | Vašina Lukáš | SVTECH-BERNARD | 17 | 12 | 5 | 38:24 | 70,588 |
| 10. | Vlček Pavel | AST | 20 | 14 | 6 | 45:29 | 70,000 |
| 11. | Bárta Tomáš | AST | 16 | 11 | 5 | 36:28 | 68,750 |
| 12. | Hejduk Tomáš | INTEGRA | 18 | 12 | 6 | 43:29 | 66,667 |
| 13. | Kyksa Jiří | KHP/VaK | 21 | 14 | 7 | 51:30 | 66,667 |
| 14. | Kotland Vojtěch | INTEGRA | 23 | 15 | 8 | 52:40 | 65,217 |
| 15. | Galina Michal | Lesy ČR Medicus | 17 | 11 | 6 | 39:31 | 64,706 |
| 16. | Roušar Michal | INTEGRA | 14 | 9 | 5 | 30:24 | 64,286 |
| 17. | Hovorka Zdeněk | Speed Opatovice | 22 | 14 | 8 | 50:35 | 63,636 |
| 18. | Pozůstal Karel | INTEGRA | 15 | 9 | 6 | 34:25 | 60,000 |
| 19. | Tuček Tomáš | Šipkař.cz | 15 | 9 | 6 | 33:26 | 60,000 |
| 20. | Richter Luboš | Speed Opatovice | 20 | 12 | 8 | 43:34 | 60,000 |
| 21. | Klír Jiří | Šipkař.cz | 17 | 10 | 7 | 36:29 | 58,824 |
| 22. | Nekvapil Ondřej | HTK | 21 | 19 | 2 | 59:18 | 56,548 |
| 23. | Loskot Václav | KHP/VaK | 18 | 10 | 8 | 38:32 | 55,556 |
| 24. | Hrdlička Pavel | Speed Opatovice | 18 | 10 | 8 | 36:33 | 55,556 |
| 25. | Stanovský Ivo | Speed Opatovice | 18 | 10 | 8 | 38:35 | 55,556 |
| 26. | Krulich Miloš | SVTECH-BERNARD | 22 | 12 | 10 | 39:38 | 54,545 |
| 27. | Vik Ondřej | KHP/VaK | 23 | 20 | 3 | 65:30 | 54,348 |
| 28. | Kastner Tomáš | HTK | 22 | 19 | 3 | 59:20 | 53,977 |
| 29. | Pilný Jiří | KHP/VaK | 21 | 18 | 3 | 59:26 | 53,571 |
| 30. | Moder Jiří | AST | 15 | 8 | 7 | 30:25 | 53,333 |
| 31. | Kubíček David | Salamandr | 19 | 10 | 9 | 41:34 | 52,632 |
| 32. | Rákosník Tomáš | Pavijan Pub | 19 | 10 | 9 | 37:39 | 52,632 |
| 33. | Machek Lukáš | Povodí Labe | 15 | 12 | 3 | 38:24 | 50,000 |
| 34. | Landa Jan | Meran | 20 | 16 | 4 | 52:27 | 50,000 |
| 35. | Kašpar Lukáš | KHP/VaK | 14 | 7 | 7 | 27:25 | 50,000 |
| 36. | Švec Milan | KHP/VaK | 20 | 10 | 10 | 38:37 | 50,000 |
| 37. | Verner Jiří ml. | Pavijan Pub | 22 | 11 | 11 | 43:45 | 50,000 |
| 38. | Ryšavý Michal | Sokol Čeperka | 23 | 11 | 12 | 41:45 | 47,826 |
| 39. | Šulcek Vojtěch | Orlíci | 17 | 13 | 4 | 45:24 | 47,794 |
| 40. | Ferbar Petr | Povodí Labe | 17 | 13 | 4 | 43:27 | 47,794 |
| 41. | Handl David | KHP/VaK | 21 | 16 | 5 | 57:22 | 47,619 |
| 42. | Handl Jan | KHP/VaK | 21 | 16 | 5 | 57:22 | 47,619 |
| 43. | Bělský Radek | Orlíci | 16 | 12 | 4 | 38:22 | 46,875 |
| 44. | Kubica Milan | Lesy ČR Medicus | 20 | 9 | 11 | 39:42 | 45,000 |
| 45. | Nedvěd Miloslav | Sokol Čeperka | 20 | 9 | 11 | 33:42 | 45,000 |
| 46. | Plachta Jiří | Lesy ČR Medicus | 18 | 8 | 10 | 32:36 | 44,444 |
| 47. | Vik Stanislav | HTK | 19 | 13 | 6 | 47:30 | 42,763 |
| 48. | Zachara Petr | VIS/VCES | 22 | 15 | 7 | 53:31 | 42,614 |
| 49. | Kastner Pavel | HTK | 18 | 12 | 6 | 44:31 | 41,667 |
| 50. | Zemek Tomáš | VČE | 21 | 14 | 7 | 49:35 | 41,667 |
| 51. | Stejskal Lubor st. | Kredo | 23 | 15 | 8 | 52:35 | 40,761 |
| 52. | Landa Jaroslav | Sokol Nový Hradec Králové | 23 | 15 | 8 | 51:42 | 40,761 |
| 53. | Kovář Aleš | Povodí Labe | 17 | 11 | 6 | 37:31 | 40,441 |
| 54. | Slováček Ladislav | Kredo | 22 | 14 | 8 | 49:37 | 39,773 |
| 55. | Vencl Lukáš | Orlíci | 19 | 12 | 7 | 45:31 | 39,474 |
| 56. | Šklíba Jan | Pavijan Pub | 21 | 13 | 8 | 48:30 | 38,690 |
| 57. | Dušek Bohumír | Meran | 21 | 13 | 8 | 46:35 | 38,690 |
| 58. | Bunček Ľubomír | Salamandr | 21 | 8 | 13 | 41:45 | 38,095 |
| 59. | Balcar Pavel | STS Stěžery | 20 | 12 | 8 | 47:42 | 37,500 |
| 60. | Soukup Jan | Sokol Čeperka | 16 | 6 | 10 | 30:35 | 37,500 |
| 61. | Kalivoda Aleš | Pavijan Pub | 22 | 13 | 9 | 47:33 | 36,932 |
| 62. | Skořepa David | Meran | 17 | 10 | 7 | 38:31 | 36,765 |
| 63. | Kufčák Lubomír | Sokol Nový Hradec Králové | 14 | 8 | 6 | 28:24 | 35,714 |
| 64. | Forejtek Jiří | VIS/VCES | 21 | 12 | 9 | 47:37 | 35,714 |
| 65. | Mačát Josef | Orlíci | 15 | 8 | 7 | 28:29 | 33,333 |
| 66. | Kouba Jaroslav | FKP | 21 | 7 | 14 | 34:44 | 33,333 |
| 67. | Zvolánek Adam | Pavijan Pub | 21 | 7 | 14 | 27:47 | 33,333 |
| 68. | Křížek Pavel | Salamandr | 18 | 6 | 12 | 32:44 | 33,333 |
| 69. | Havrda Daniel | VČE | 23 | 12 | 11 | 44:47 | 32,609 |
| 70. | Tydrych Michal | Sokol Čeperka | 19 | 6 | 13 | 30:45 | 31,579 |
| 71. | Hitka Viliam | Speed Opatovice | 16 | 8 | 8 | 34:33 | 31,250 |
| 72. | Puhlovský Jindřich | Sokol Nový Hradec Králové | 24 | 12 | 12 | 45:49 | 31,250 |
| 73. | Vrabec Vítězslav | Pavijan Pub | 23 | 11 | 12 | 47:48 | 29,891 |
| 74. | Daněk Miroslav | INTEGRA | 23 | 11 | 12 | 42:46 | 29,891 |
| 75. | Lexa Petr | Speed Opatovice | 19 | 9 | 10 | 40:40 | 29,605 |
| 76. | Hošek Richard | Lesy ČR Medicus | 17 | 5 | 12 | 17:39 | 29,412 |
| 77. | Zahálka Pavel | INTEGRA | 24 | 11 | 13 | 42:49 | 28,646 |
| 78. | Chmelík Tomáš | STS Stěžery | 20 | 9 | 11 | 37:43 | 28,125 |
| 79. | Špičan Martin | STS Stěžery | 20 | 9 | 11 | 35:45 | 28,125 |
| 80. | Vilímek Pavel | Pavijan Pub | 18 | 8 | 10 | 37:39 | 27,778 |
| 81. | Semerák Radek | Meran | 16 | 7 | 9 | 27:36 | 27,344 |
| 82. | Kubíček Petr | Salamandr | 15 | 4 | 11 | 24:37 | 26,667 |
| 83. | Tuček Marcel | STS Stěžery | 19 | 8 | 11 | 36:43 | 26,316 |
| 84. | Brtník Květoslav | Sokol Nový Hradec Králové | 15 | 6 | 9 | 23:35 | 25,000 |
| 85. | Ložek Vladimír | Pavijan Pub | 17 | 4 | 13 | 18:41 | 23,529 |
| 86. | Doležal Karel | Speed Opatovice | 13 | 3 | 10 | 14:33 | 23,077 |
| 87. | Šlapal Pavel | Orlíci | 19 | 7 | 12 | 30:44 | 23,026 |
| 88. | Balcar Jan | STS Stěžery | 17 | 6 | 11 | 31:37 | 22,059 |
| 89. | Mlejnek Martin | Meran | 17 | 6 | 11 | 29:38 | 22,059 |
| 90. | Neradílek Jan | VIS/VCES | 18 | 6 | 12 | 35:39 | 20,833 |
| 91. | Švec Martin | VIS/VCES | 18 | 6 | 12 | 32:38 | 20,833 |
| 92. | Šorm Luboš st. | Kredo | 17 | 5 | 12 | 28:41 | 18,382 |
| 93. | Piskač Bohuslav | ČECHIE | 22 | 4 | 18 | 25:60 | 18,182 |
| 94. | Čížek Pavel | INTEGRA | 23 | 6 | 17 | 36:57 | 16,304 |
| 95. | Drábek Zbyněk | SVTECH-BERNARD | 13 | 2 | 11 | 10:34 | 15,385 |
| 96. | Červinka Zdeněk | ČECHIE | 21 | 3 | 18 | 21:57 | 14,286 |
| 97. | Bohdanecký Petr | Kredo | 19 | 4 | 15 | 27:50 | 13,158 |
| 98. | Půlpán Ladislav | Lesy ČR Medicus | 19 | 4 | 15 | 27:50 | 13,158 |
| 99. | Kubica Jaroslav | Lesy ČR Medicus | 22 | 4 | 18 | 27:57 | 11,364 |
| 100. | Choutka Jaroslav | ČECHIE | 18 | 2 | 16 | 20:51 | 11,111 |
| 101. | Růžička Jan | Speed Opatovice | 18 | 3 | 15 | 23:47 | 10,417 |
| 102. | Rajsigl Vladimír | Lesy ČR Medicus | 21 | 3 | 18 | 24:59 | 8,929 |
| 103. | Kazda Tomáš | Lesy ČR Medicus | 15 | 2 | 13 | 17:43 | 8,333 |
| 104. | Jirák Ladislav | ČECHIE | 13 | 1 | 12 | 10:36 | 7,692 |
| 105. | Tengler Tomáš | SVTECH-BERNARD | 14 | 1 | 13 | 7:39 | 7,143 |
| 106. | Kreuzig Robert | VČE | 13 | 1 | 12 | 11:38 | 4,808 |
Úspěšnost jednotlivců, ženy
| Pořadí | Jméno | Klub | Zápasy | Výhry | Prohry | Sety | Koeficient |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Čížková Veronika | INTEGRA | 20 | 6 | 14 | 31:48 | 18,750 |


