Žebříček jednotlivců
Upozornění: žebříčekek je sestavován na základě váženého průměru výher v jednotlivých soutěžích či stupních soutěží a jejích přepočtu dle nastaveného koeficientu děleno celkovým počtem odehraných zápasů. Pokud je v žebříčku nějaká chyba, kontaktuje dpovědnou osobu, ať sjedná v číselnících nápravu. Do žebříčkku jsou zařazeni pouze ti hráči, kteří jsou zařazeni do úspěnosti podle nastavených kritérií každého svazu.
BREST - Brněnský rekreační ST - 2025/2026
| 1. liga, muži | ![]() | 1 |
| 2. liga, muži | ![]() | 0.75 |
| 3. liga, muži | ![]() | 0.55 |
| 4. liga, muži | ![]() | 0.5 |
| 5. liga, muži | ![]() | 0.45 |
| 6. liga, muži | ![]() | 0.4 |
| 7. liga, muži | ![]() | 0.35 |
| 8. liga, muži | ![]() | 0.3 |
| MIX, muži | ![]() | 1 |
| 1. liga, ženy | ![]() | 1 |
Kategorie:
Úspěšnost jednotlivců, muži
| Pořadí | Jméno | Klub | Zápasy | Výhry | Prohry | Sety | Koeficient |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Schmidt Milan | Sokol Komín | 54 | 49 | 5 | 147:27 | 68,056 |
| 2. | Antonín Petr | ST Slatina | 54 | 48 | 6 | 152:41 | 66,667 |
| 3. | Juras Jaroslav | ZES-magnetoterapie | 48 | 42 | 6 | 133:50 | 65,625 |
| 4. | Bílek Jan | Sokol Komín | 33 | 28 | 5 | 89:38 | 63,636 |
| 5. | Hradil Petr | ZES-magnetoterapie | 40 | 31 | 9 | 103:53 | 58,125 |
| 6. | Gajda Zdeněk | ZPA | 51 | 37 | 14 | 127:65 | 54,412 |
| 7. | Colleone Fernando | Gullivers - pincárna.cz | 32 | 23 | 9 | 80:42 | 53,906 |
| 8. | Špinka Jiří | Orel Královo Pole | 48 | 34 | 14 | 115:74 | 53,125 |
| 9. | Matysík Michal | Orel Obřany | 51 | 36 | 15 | 118:61 | 52,941 |
| 10. | Patočka Jan | ST Slatina | 54 | 37 | 17 | 129:73 | 51,389 |
| 11. | Janoušek Václav | Sokol Komín | 38 | 26 | 12 | 90:51 | 51,316 |
| 12. | Padiyath Kishan | Orel Obřany | 48 | 29 | 19 | 105:73 | 45,313 |
| 13. | Lokaj Ladislav | ZES-magnetoterapie | 48 | 28 | 20 | 109:84 | 43,750 |
| 14. | Svoboda Ondřej | Gullivers - pincárna.cz | 43 | 25 | 18 | 88:71 | 43,605 |
| 15. | Vala Miroslav | ZPA | 39 | 22 | 17 | 81:68 | 42,308 |
| 16. | Vedra Jan | ABBDATA | 54 | 29 | 25 | 117:102 | 40,278 |
| 17. | Herz Luboš | SKP Kometa | 25 | 18 | 7 | 62:33 | 39,600 |
| 18. | Zach Jaroslav | Orel Bohunice | 102 | 94 | 8 | 284:64 | 39,167 |
| 19. | Zerák Martin | Dopravoprojekt | 102 | 94 | 8 | 292:80 | 39,167 |
| 20. | Pavlíček Jan | BBB | 35 | 34 | 1 | 104:12 | 38,857 |
| 21. | Dohnálek Radim | Bosonohy | 108 | 94 | 14 | 298:78 | 36,991 |
| 22. | Havránek Pavel | Bosonohy | 51 | 25 | 26 | 105:96 | 36,765 |
| 23. | Staněk Jaroslav | ABBDATA | 102 | 88 | 14 | 278:80 | 36,667 |
| 24. | Lenikus Petr | ZPA | 45 | 22 | 23 | 90:88 | 36,667 |
| 25. | Karásek Petr | BBB | 46 | 42 | 4 | 130:25 | 36,522 |
| 26. | Jareš Jiří | Sokol Komín | 37 | 18 | 19 | 68:73 | 36,486 |
| 27. | Juračka Karel | Povodí Moravy | 96 | 82 | 14 | 258:86 | 36,302 |
| 28. | Švec Richard | Orel Královo Pole | 54 | 26 | 28 | 97:104 | 36,111 |
| 29. | Orel Marek | Orel Obřany | 48 | 23 | 25 | 88:93 | 35,938 |
| 30. | Jelínek Tomáš | FÉNIX | 54 | 48 | 6 | 152:53 | 35,556 |
| 31. | Klein Michal | ST Slatina | 51 | 45 | 6 | 140:36 | 35,294 |
| 32. | Juračka Petr | Povodí Moravy | 102 | 84 | 18 | 266:92 | 35,000 |
| 33. | Bartoš Petr | BBB | 52 | 44 | 8 | 142:57 | 33,846 |
| 34. | Novák Josef | Orel Královo Pole | 51 | 41 | 10 | 133:58 | 32,157 |
| 35. | Černoch Štěpán | Orel Královo Pole | 54 | 41 | 13 | 138:64 | 30,370 |
| 36. | Kudlička Petr | EVA | 96 | 66 | 30 | 236:152 | 29,219 |
| 37. | Loučka Antonín | Orel Královo Pole | 57 | 54 | 3 | 167:20 | 28,421 |
| 38. | Hloušek Roman | Hraví Baristé | 54 | 35 | 19 | 126:77 | 25,926 |
| 39. | Matoušek Jan | Orel Řečkovice | 54 | 34 | 20 | 111:87 | 25,185 |
| 40. | Hampl Josef | Orel Židenice | 54 | 45 | 9 | 145:51 | 25,000 |
| 41. | Benovič Martin | Bosonohy | 48 | 16 | 32 | 64:108 | 25,000 |
| 42. | Metyš Jan | Orel Obřany | 45 | 15 | 30 | 59:98 | 25,000 |
| 43. | Byrtus David | Gullivers - pincárna.cz | 42 | 14 | 28 | 65:93 | 25,000 |
| 44. | Rybák Václav | FÉNIX | 66 | 38 | 28 | 132:128 | 24,470 |
| 45. | Vedra Jiří | EVA | 84 | 48 | 36 | 172:146 | 24,286 |
| 46. | Weigel Ivo | SLAST | 45 | 36 | 9 | 116:47 | 24,000 |
| 47. | Kadlic Šimon | Hraví Baristé | 30 | 18 | 12 | 64:52 | 24,000 |
| 48. | Kučera Oto | OPERA | 39 | 31 | 8 | 101:44 | 23,846 |
| 49. | Pšenica Jan | FÉNIX | 54 | 32 | 22 | 111:102 | 23,704 |
| 50. | Šenkyřík Martin | EVA | 60 | 47 | 13 | 153:69 | 23,500 |
| 51. | Sláma Jiří | Orel Obřany | 48 | 15 | 33 | 61:106 | 23,438 |
| 52. | Hrčka Pavel | Orel Židenice | 57 | 44 | 13 | 146:58 | 23,158 |
| 53. | Smejkal Petr | ST Slatina | 54 | 31 | 23 | 113:90 | 22,963 |
| 54. | Konečný Libor | ST Slatina | 108 | 58 | 50 | 204:206 | 22,824 |
| 55. | Šoba Pavel | SKP Kometa | 98 | 52 | 46 | 204:178 | 22,551 |
| 56. | Buršík Petr | Orel Židenice | 39 | 29 | 10 | 93:43 | 22,308 |
| 57. | Vorel Pavel I. | OPERA | 54 | 39 | 15 | 127:79 | 21,667 |
| 58. | Balák Roman | Sokol Komín | 54 | 29 | 25 | 107:103 | 21,481 |
| 59. | Jonášek Martin | Staré páky | 51 | 27 | 24 | 96:90 | 21,176 |
| 60. | Pokorný Martin | Skaut-kompas.cz | 54 | 38 | 16 | 130:70 | 21,111 |
| 61. | Dufka Milan | Hraví Baristé | 36 | 19 | 17 | 72:64 | 21,111 |
| 62. | Apazoglou Theodoros | Gullivers - pincárna.cz | 30 | 21 | 9 | 70:39 | 21,000 |
| 63. | Lola Josef | EVA | 60 | 42 | 18 | 149:80 | 21,000 |
| 64. | Musil Vladimír | Orel Bohunice | 96 | 46 | 50 | 190:206 | 20,365 |
| 65. | Kolář Richard | Orel Obřany | 48 | 13 | 35 | 64:110 | 20,313 |
| 66. | Bár Matěj | Orel Královo Pole | 42 | 21 | 21 | 81:78 | 20,000 |
| 67. | Sedláček Luboš | LINIOPLAN | 44 | 22 | 22 | 79:85 | 20,000 |
| 68. | Brož Jaroslav | ZES-magnetoterapie | 23 | 6 | 17 | 23:53 | 19,565 |
| 69. | Duchoň Kamil | Mikyn Team | 53 | 34 | 19 | 118:74 | 19,245 |
| 70. | Bukal Petr | FÉNIX | 72 | 32 | 40 | 112:144 | 18,889 |
| 71. | Vašín Michal | ST Slatina | 86 | 38 | 48 | 150:184 | 18,779 |
| 72. | Kopřiva Cyril | ÚFO | 90 | 38 | 52 | 152:178 | 17,944 |
| 73. | Mikulášek Libor | Mikyn Team | 57 | 34 | 23 | 119:91 | 17,895 |
| 74. | Dvořák Jan | Gullivers - pincárna.cz | 54 | 32 | 22 | 120:82 | 17,778 |
| 75. | Kokorský František | LINIOPLAN | 54 | 24 | 30 | 98:108 | 17,778 |
| 76. | Šenkýř David | Gullivers - pincárna.cz | 39 | 23 | 16 | 86:60 | 17,692 |
| 77. | Holubko Michal | Hraví Baristé | 39 | 17 | 22 | 73:80 | 17,436 |
| 78. | Šustr Josef | Orel Masarykova čtvrť | 45 | 26 | 19 | 91:74 | 17,333 |
| 79. | Koudelka Josef | SLAST | 33 | 19 | 14 | 72:52 | 17,273 |
| 80. | Nimráček Vladislav | FÉNIX | 54 | 23 | 31 | 96:112 | 17,037 |
| 81. | Novák Boris | Orel Řečkovice | 35 | 14 | 21 | 62:75 | 16,000 |
| 82. | Pavlík Petr | SKP Kometa | 80 | 30 | 50 | 126:176 | 15,938 |
| 83. | Vyskočil Ondřej | Sokol Jundrov | 48 | 24 | 24 | 91:92 | 15,000 |
| 84. | Plevák Stanislav | Orel Bohunice | 102 | 36 | 66 | 168:224 | 15,000 |
| 85. | Vencl Ondřej | Bosonohy | 82 | 28 | 54 | 140:182 | 14,512 |
| 86. | Hrdina Jiří | Skaut-kompas.cz | 36 | 16 | 20 | 64:72 | 13,333 |
| 87. | Novotný Lubor | Dopravoprojekt | 102 | 32 | 70 | 148:236 | 13,333 |
| 88. | Irein Martin | Orel Řečkovice | 51 | 17 | 34 | 74:118 | 13,333 |
| 89. | Stloukal Radomír | Bosonohy | 40 | 7 | 33 | 39:103 | 13,125 |
| 90. | Vyskočil Aleš | Sokol Jundrov | 39 | 17 | 22 | 69:72 | 13,077 |
| 91. | Machálek Lubomír | Staré páky | 52 | 17 | 35 | 72:118 | 13,077 |
| 92. | Břenek Jiří st. | TJ Sokol Ořešín | 60 | 26 | 34 | 104:126 | 13,000 |
| 93. | Řehola Emanuel | Staré páky | 53 | 17 | 36 | 71:125 | 12,830 |
| 94. | Lorenc Tomáš | Skaut-kompas.cz | 33 | 14 | 19 | 56:72 | 12,727 |
| 95. | Opršal Jiří | ÚFO | 108 | 28 | 80 | 160:266 | 11,019 |
| 96. | Voškeruša Radim | OPERA | 48 | 17 | 31 | 67:105 | 10,625 |
| 97. | Vlach Vlastimil | ST Slatina | 51 | 13 | 38 | 67:127 | 10,196 |
| 98. | Šutera Ondřej | ST Slatina | 33 | 8 | 25 | 38:85 | 9,697 |
| 99. | Vlasák Jaroslav | Mikyn Team | 31 | 10 | 21 | 46:70 | 9,677 |
| 100. | Prokeš Vladimír | Orel Masarykova čtvrť | 29 | 9 | 20 | 34:68 | 9,310 |
| 101. | Varta Robert | Orel Masarykova čtvrť | 33 | 10 | 23 | 42:74 | 9,091 |
| 102. | Šlimar Petr | ST Slatina | 54 | 12 | 42 | 71:140 | 8,889 |
| 103. | Andrýsek Milan | EVA | 96 | 20 | 76 | 106:246 | 8,854 |
| 104. | Filipenský Pavel | SLAST | 33 | 9 | 24 | 43:77 | 8,182 |
| 105. | Dočekal František | OPERA | 39 | 9 | 30 | 43:96 | 6,923 |
| 106. | Hrúza Petr | Sokol Komín | 54 | 9 | 45 | 56:142 | 6,667 |
| 107. | Sáček Jaroslav | Orel Královo Pole | 60 | 13 | 47 | 82:150 | 6,500 |
| 108. | Opatřil Jan | Bosonohy | 80 | 12 | 68 | 62:218 | 6,375 |
| 109. | Zorník Vlastislav | Povodí Moravy | 108 | 16 | 92 | 90:296 | 6,296 |
| 110. | Vaňatka Jaroslav | EVA | 39 | 7 | 32 | 33:99 | 5,385 |
| 111. | Kvasnica Roman | Bosonohy | 48 | 6 | 42 | 32:130 | 5,313 |
| 112. | Břenek Jiří ml. | ST Slatina | 54 | 3 | 51 | 40:155 | 4,167 |
| 113. | Kopeček Jaroslav | ABBDATA | 36 | 2 | 34 | 17:104 | 4,167 |
| 114. | Doležal Pavel | SLAST | 44 | 6 | 38 | 31:121 | 4,091 |
| 115. | Baroš Jiří | Dopravoprojekt | 27 | 2 | 25 | 22:77 | 4,074 |
| 116. | Fanta Václav | Orel Královo Pole | 30 | 4 | 26 | 23:81 | 4,000 |
| 117. | Haluza Igor | TJ Sokol Ořešín | 60 | 6 | 54 | 34:169 | 3,000 |
| 118. | Pavloušek František | TJ Sokol Ořešín | 42 | 1 | 41 | 7:125 | 0,714 |
Úspěšnost jednotlivců, ženy
| Pořadí | Jméno | Klub | Zápasy | Výhry | Prohry | Sety | Koeficient |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Janovská Alena | ABBDATA | 108 | 70 | 38 | 240:164 | 27,546 |
| 2. | Kubíčková Marcela | FÉNIX | 90 | 56 | 34 | 192:150 | 26,444 |
| 3. | Plšková Zdeňka | Sokol Jundrov | 51 | 40 | 11 | 128:54 | 23,529 |
| 4. | Hublíkova Bartošová Silvie | Gullivers - pincárna.cz | 51 | 37 | 14 | 128:63 | 21,765 |
| 5. | Tesařová Dana | LINIOPLAN | 43 | 18 | 25 | 72:94 | 16,744 |
| 6. | Ilievová Marta | FÉNIX | 66 | 24 | 42 | 114:152 | 15,455 |
| 7. | Hošková Romana | ST Slatina | 36 | 7 | 29 | 42:89 | 7,778 |
| 8. | Hutkayová Dagmar | Orel Masarykova čtvrť | 31 | 2 | 29 | 12:87 | 1,935 |


