Žebříček jednotlivců
Upozornění: žebříčekek je sestavován na základě váženého průměru výher v jednotlivých soutěžích či stupních soutěží a jejích přepočtu dle nastaveného koeficientu děleno celkovým počtem odehraných zápasů. Pokud je v žebříčku nějaká chyba, kontaktuje dpovědnou osobu, ať sjedná v číselnících nápravu. Do žebříčkku jsou zařazeni pouze ti hráči, kteří jsou zařazeni do úspěnosti podle nastavených kritérií každého svazu.
OSST Banovce nad Bebravou - 2025/2026
| 6. liga, muži | ![]() | 1 |
Kategorie:
Úspěšnost jednotlivců, muži
| Pořadí | Jméno | Klub | Zápasy | Výhry | Prohry | Sety | Koeficient |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Marko Mario | ŠK Nadlice | 246 | 222 | 24 | 693:197 | 90,244 |
| 2. | Šišmiš Jakub | Žitná Radiša | 254 | 223 | 31 | 702:213 | 87,795 |
| 3. | Chudoba Ján | SK Bánovce nad Bebravou | 154 | 133 | 21 | 435:129 | 86,364 |
| 4. | Bulík Lubomír | SK Bánovce nad Bebravou | 244 | 205 | 39 | 674:220 | 84,016 |
| 5. | Hergezel Jozef | OŠK Pečeňany STO | 257 | 215 | 42 | 703:235 | 83,658 |
| 6. | Pikna Martin | STK Dežerice | 123 | 102 | 21 | 324:114 | 82,927 |
| 7. | Marko Miroslav | ŠK Nadlice | 217 | 176 | 41 | 572:212 | 81,106 |
| 8. | Števanka Radovan | ŠK STO Prusy | 220 | 172 | 48 | 557:251 | 78,182 |
| 9. | Kutiš Ján ml. | ŠK STO Prusy | 178 | 137 | 41 | 442:193 | 76,966 |
| 10. | Bezák Martin | ŠK Nadlice | 246 | 186 | 60 | 641:338 | 75,610 |
| 11. | Kern Bohumil st. | STO Slatinka nad Bebravou | 169 | 126 | 43 | 428:202 | 74,556 |
| 12. | Tomášik Ján | ŠK STO Prusy | 179 | 131 | 48 | 450:243 | 73,184 |
| 13. | Farkaš Tobiaš | STK Malé Chlievany | 232 | 165 | 67 | 554:300 | 71,121 |
| 14. | Rybanský Peter | ŠK Nadlice | 247 | 175 | 72 | 582:295 | 70,850 |
| 15. | Flóro Daniel | STO Uhrovec | 244 | 169 | 75 | 575:313 | 69,262 |
| 16. | Lukačovič Vojtech | KHR Horné Ozorovce | 240 | 163 | 77 | 570:343 | 67,917 |
| 17. | Bučko Robert | ŠK Nadlice | 246 | 165 | 81 | 578:314 | 67,073 |
| 18. | Hudec Jakub | Obecný úrad Podlužany | 248 | 158 | 90 | 555:337 | 63,710 |
| 19. | Pytel Jozef | STK Malé Chlievany | 231 | 147 | 84 | 521:317 | 63,636 |
| 20. | Bereš Miroslav | OŠK Pečeňany STO | 286 | 179 | 107 | 649:431 | 62,587 |
| 21. | Igaz Peter | ŠK STO Prusy | 156 | 96 | 60 | 347:251 | 61,538 |
| 22. | Igaz Martin | STO Biskupice | 177 | 107 | 70 | 399:279 | 60,452 |
| 23. | Kutiš Martin st. | ŠK STO Prusy | 171 | 103 | 68 | 379:269 | 60,234 |
| 24. | Magdolen Jozef | ŠK Nadlice | 126 | 75 | 51 | 279:198 | 59,524 |
| 25. | Kováčik Ladislav | STK Dežerice | 164 | 94 | 70 | 324:284 | 57,317 |
| 26. | Botka Jozef | Žitná Radiša | 261 | 149 | 112 | 545:431 | 57,088 |
| 27. | Horník Ivan | Žitná Radiša | 199 | 111 | 88 | 412:349 | 55,779 |
| 28. | Grgula Martin | KHR Horné Ozorovce | 293 | 156 | 137 | 570:543 | 53,242 |
| 29. | Jakab Marián | OŠK Pečeňany STO | 300 | 157 | 143 | 592:516 | 52,333 |
| 30. | Kojzár Peter | Obecný úrad Podlužany | 157 | 82 | 75 | 288:276 | 52,229 |
| 31. | Božík Igor st. | SK Bánovce nad Bebravou | 210 | 103 | 107 | 397:380 | 49,048 |
| 32. | Šmatlák Ján | ŠK Nadlice | 293 | 142 | 151 | 543:570 | 48,464 |
| 33. | Košík Rudolf | STK Malé Chlievany | 221 | 106 | 115 | 393:432 | 47,964 |
| 34. | Koleno Jozef | STK Malé Chlievany | 309 | 143 | 166 | 527:601 | 46,278 |
| 35. | Cyrzyk Marcel | OŠK Pečeňany STO | 195 | 90 | 105 | 325:353 | 46,154 |
| 36. | Sukeník Kristián | Obecný úrad Podlužany | 269 | 121 | 148 | 460:543 | 44,981 |
| 37. | Masaryk Vladimír | ŠK Nadlice | 240 | 107 | 133 | 379:481 | 44,583 |
| 38. | Sabo Boris | KHR Horné Ozorovce | 265 | 110 | 155 | 414:583 | 41,509 |
| 39. | Kern Bohumil ml. | STO Slatinka nad Bebravou | 167 | 68 | 99 | 274:344 | 40,719 |
| 40. | Marko Mario ml. | ŠK Nadlice | 81 | 30 | 51 | 147:159 | 37,037 |
| 41. | Hrubý Ľubomír | Žitná Radiša | 259 | 95 | 164 | 438:568 | 36,680 |
| 42. | Kutiš Matiás | ŠK STO Prusy | 156 | 57 | 99 | 222:315 | 36,538 |
| 43. | Sliepka Ján | STO Uhrovec | 225 | 82 | 143 | 335:495 | 36,444 |
| 44. | Šišmiš Ľubomír | Žitná Radiša | 197 | 65 | 132 | 242:467 | 32,995 |
| 45. | Okša Andrej | ŠK Nadlice | 223 | 73 | 150 | 277:475 | 32,735 |
| 46. | Podlucký Ján | Obecný úrad Podlužany | 123 | 39 | 84 | 156:273 | 31,707 |
| 47. | Jakubček Lukáš | STO Slatinka nad Bebravou | 268 | 79 | 189 | 384:645 | 29,478 |
| 48. | Černo Ľubomír | Obecný úrad Podlužany | 149 | 41 | 108 | 171:350 | 27,517 |
| 49. | Malíková Vanesa | OŠK Pečeňany STO | 123 | 33 | 90 | 126:297 | 26,829 |
| 50. | Krch Michal | STO Slatinka nad Bebravou | 175 | 43 | 132 | 165:403 | 24,571 |
| 51. | Staník Filip | STO Slatinka nad Bebravou | 228 | 44 | 184 | 173:573 | 19,298 |
| 52. | Mičo Jaroslav | STO Slatinka nad Bebravou | 227 | 43 | 184 | 187:589 | 18,943 |
| 53. | Bačko Matias | STK Malé Chlievany | 255 | 22 | 233 | 98:711 | 8,627 |
| 54. | Cvešper Jonáš | STK Malé Chlievany | 201 | 12 | 189 | 59:574 | 5,970 |
| 55. | Vašíček Matiaš | STK Malé Chlievany | 225 | 10 | 215 | 65:660 | 4,444 |
Úspěšnost jednotlivců, ženy
| Pořadí | Jméno | Klub | Zápasy | Výhry | Prohry | Sety | Koeficient |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Štefáneková Nikola | STO Uhrovec | 238 | 155 | 83 | 533:331 | 65,126 |
| 2. | Hanková Jana | SK Bánovce nad Bebravou | 299 | 189 | 110 | 675:448 | 63,211 |
| 3. | Suchá Anna | STO Slatinka nad Bebravou | 273 | 78 | 195 | 345:617 | 28,571 |
| 4. | Kasalová Nicole | STO Slatinka nad Bebravou | 260 | 74 | 186 | 307:606 | 28,462 |
| 5. | Suchá Alica | STO Slatinka nad Bebravou | 268 | 47 | 221 | 214:703 | 17,537 |
| 6. | Červená Barbora | STK Malé Chlievany | 132 | 0 | 132 | 18:396 | 0,000 |


