Žebříček jednotlivců
Upozornění: žebříčekek je sestavován na základě váženého průměru výher v jednotlivých soutěžích či stupních soutěží a jejích přepočtu dle nastaveného koeficientu děleno celkovým počtem odehraných zápasů. Pokud je v žebříčku nějaká chyba, kontaktuje dpovědnou osobu, ať sjedná v číselnících nápravu. Do žebříčkku jsou zařazeni pouze ti hráči, kteří jsou zařazeni do úspěnosti podle nastavených kritérií každého svazu.
OSST Banovce nad Bebravou - 2025/2026
| 6. liga, muži | ![]() | 1 |
Kategorie:
Úspěšnost jednotlivců, muži
| Pořadí | Jméno | Klub | Zápasy | Výhry | Prohry | Sety | Koeficient |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Šišmiš Jakub | Žitná Radiša | 312 | 284 | 28 | 884:232 | 91,026 |
| 2. | Marko Mario | ŠK Nadlice | 300 | 272 | 28 | 848:236 | 90,667 |
| 3. | Chudoba Ján | SK Bánovce nad Bebravou | 188 | 164 | 24 | 536:152 | 87,234 |
| 4. | Hergezel Jozef | OŠK Pečeňany STO | 316 | 268 | 48 | 868:280 | 84,810 |
| 5. | Bulík Lubomír | SK Bánovce nad Bebravou | 300 | 252 | 48 | 832:268 | 84,000 |
| 6. | Pikna Martin | STK Dežerice | 164 | 136 | 28 | 432:152 | 82,927 |
| 7. | Marko Miroslav | ŠK Nadlice | 264 | 216 | 48 | 700:256 | 81,818 |
| 8. | Bezák Martin | ŠK Nadlice | 304 | 236 | 68 | 808:400 | 77,632 |
| 9. | Števanka Radovan | ŠK STO Prusy | 268 | 208 | 60 | 672:308 | 77,612 |
| 10. | Kern Bohumil st. | STO Slatinka nad Bebravou | 208 | 160 | 48 | 532:232 | 76,923 |
| 11. | Kutiš Ján ml. | ŠK STO Prusy | 220 | 168 | 52 | 544:244 | 76,364 |
| 12. | Farkaš Tobiaš | STK Malé Chlievany | 284 | 208 | 76 | 696:344 | 73,239 |
| 13. | Tomášik Ján | ŠK STO Prusy | 220 | 160 | 60 | 552:300 | 72,727 |
| 14. | Flóro Daniel | STO Uhrovec | 300 | 212 | 88 | 712:372 | 70,667 |
| 15. | Lukačovič Vojtech | KHR Horné Ozorovce | 292 | 204 | 88 | 704:400 | 69,863 |
| 16. | Rybanský Peter | ŠK Nadlice | 300 | 208 | 92 | 696:368 | 69,333 |
| 17. | Bučko Robert | ŠK Nadlice | 300 | 196 | 104 | 696:396 | 65,333 |
| 18. | Pytel Jozef | STK Malé Chlievany | 284 | 184 | 100 | 644:376 | 64,789 |
| 19. | Hudec Jakub | Obecný úrad Podlužany | 304 | 192 | 112 | 680:416 | 63,158 |
| 20. | Bereš Miroslav | OŠK Pečeňany STO | 352 | 220 | 132 | 796:532 | 62,500 |
| 21. | Igaz Martin | STO Biskupice | 216 | 132 | 84 | 488:332 | 61,111 |
| 22. | Igaz Peter | ŠK STO Prusy | 192 | 116 | 76 | 420:308 | 60,417 |
| 23. | Kutiš Martin st. | ŠK STO Prusy | 208 | 124 | 84 | 460:320 | 59,615 |
| 24. | Magdolen Jozef | ŠK Nadlice | 168 | 100 | 68 | 372:264 | 59,524 |
| 25. | Botka Jozef | Žitná Radiša | 320 | 188 | 132 | 680:516 | 58,750 |
| 26. | Kováčik Ladislav | STK Dežerice | 200 | 112 | 88 | 392:348 | 56,000 |
| 27. | Horník Ivan | Žitná Radiša | 244 | 136 | 108 | 508:428 | 55,738 |
| 28. | Grgula Martin | KHR Horné Ozorovce | 360 | 192 | 168 | 704:664 | 53,333 |
| 29. | Jakab Marián | OŠK Pečeňany STO | 368 | 196 | 172 | 736:624 | 53,261 |
| 30. | Kojzár Peter | Obecný úrad Podlužany | 188 | 100 | 88 | 348:324 | 53,191 |
| 31. | Šmatlák Ján | ŠK Nadlice | 360 | 176 | 184 | 672:692 | 48,889 |
| 32. | Božík Igor st. | SK Bánovce nad Bebravou | 252 | 120 | 132 | 464:464 | 47,619 |
| 33. | Košík Rudolf | STK Malé Chlievany | 272 | 128 | 144 | 472:536 | 47,059 |
| 34. | Koleno Jozef | STK Malé Chlievany | 380 | 172 | 208 | 632:744 | 45,263 |
| 35. | Masaryk Vladimír | ŠK Nadlice | 296 | 132 | 164 | 464:588 | 44,595 |
| 36. | Sukeník Kristián | Obecný úrad Podlužany | 332 | 148 | 184 | 564:676 | 44,578 |
| 37. | Cyrzyk Marcel | OŠK Pečeňany STO | 236 | 104 | 132 | 376:440 | 44,068 |
| 38. | Kern Bohumil ml. | STO Slatinka nad Bebravou | 204 | 88 | 116 | 348:408 | 43,137 |
| 39. | Sabo Boris | KHR Horné Ozorovce | 324 | 132 | 192 | 492:720 | 40,741 |
| 40. | Marko Mario ml. | ŠK Nadlice | 108 | 40 | 68 | 196:212 | 37,037 |
| 41. | Kutiš Matiás | ŠK STO Prusy | 208 | 76 | 132 | 296:420 | 36,538 |
| 42. | Sliepka Ján | STO Uhrovec | 276 | 100 | 176 | 408:604 | 36,232 |
| 43. | Hrubý Ľubomír | Žitná Radiša | 324 | 116 | 208 | 540:720 | 35,802 |
| 44. | Šišmiš Ľubomír | Žitná Radiša | 236 | 76 | 160 | 276:564 | 32,203 |
| 45. | Podlucký Ján | Obecný úrad Podlužany | 164 | 52 | 112 | 208:364 | 31,707 |
| 46. | Okša Andrej | ŠK Nadlice | 272 | 84 | 188 | 324:588 | 30,882 |
| 47. | Jakubček Lukáš | STO Slatinka nad Bebravou | 332 | 100 | 232 | 480:796 | 30,120 |
| 48. | Černo Ľubomír | Obecný úrad Podlužany | 180 | 52 | 128 | 212:416 | 28,889 |
| 49. | Malíková Vanesa | OŠK Pečeňany STO | 164 | 44 | 120 | 168:396 | 26,829 |
| 50. | Krch Michal | STO Slatinka nad Bebravou | 216 | 52 | 164 | 196:500 | 24,074 |
| 51. | Mičo Jaroslav | STO Slatinka nad Bebravou | 280 | 56 | 224 | 236:720 | 20,000 |
| 52. | Staník Filip | STO Slatinka nad Bebravou | 284 | 56 | 228 | 216:712 | 19,718 |
| 53. | Bačko Matias | STK Malé Chlievany | 320 | 28 | 292 | 124:892 | 8,750 |
| 54. | Cvešper Jonáš | STK Malé Chlievany | 248 | 12 | 236 | 60:712 | 4,839 |
| 55. | Vašíček Matiaš | STK Malé Chlievany | 276 | 12 | 264 | 80:812 | 4,348 |


