Žebříček jednotlivců
Upozornění: žebříčekek je sestavován na základě váženého průměru výher v jednotlivých soutěžích či stupních soutěží a jejích přepočtu dle nastaveného koeficientu děleno celkovým počtem odehraných zápasů. Pokud je v žebříčku nějaká chyba, kontaktuje dpovědnou osobu, ať sjedná v číselnících nápravu. Do žebříčkku jsou zařazeni pouze ti hráči, kteří jsou zařazeni do úspěnosti podle nastavených kritérií každého svazu.
OSST Banovce nad Bebravou - 2025/2026
| 6. liga, muži | ![]() | 1 |
Kategorie:
Úspěšnost jednotlivců, muži
| Pořadí | Jméno | Klub | Zápasy | Výhry | Prohry | Sety | Koeficient |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Šišmiš Jakub | Žitná Radiša | 624 | 568 | 56 | 1768:464 | 91,026 |
| 2. | Marko Mario | ŠK Nadlice | 600 | 544 | 56 | 1696:472 | 90,667 |
| 3. | Chudoba Ján | SK Bánovce nad Bebravou | 376 | 328 | 48 | 1072:304 | 87,234 |
| 4. | Hergezel Jozef | OŠK Pečeňany STO | 632 | 536 | 96 | 1736:560 | 84,810 |
| 5. | Bulík Lubomír | SK Bánovce nad Bebravou | 600 | 504 | 96 | 1664:536 | 84,000 |
| 6. | Pikna Martin | STK Dežerice | 328 | 272 | 56 | 864:304 | 82,927 |
| 7. | Marko Miroslav | ŠK Nadlice | 528 | 432 | 96 | 1400:512 | 81,818 |
| 8. | Bezák Martin | ŠK Nadlice | 608 | 472 | 136 | 1616:800 | 77,632 |
| 9. | Števanka Radovan | ŠK STO Prusy | 536 | 416 | 120 | 1344:616 | 77,612 |
| 10. | Kern Bohumil st. | STO Slatinka nad Bebravou | 416 | 320 | 96 | 1064:464 | 76,923 |
| 11. | Kutiš Ján ml. | ŠK STO Prusy | 440 | 336 | 104 | 1088:488 | 76,364 |
| 12. | Farkaš Tobiaš | STK Malé Chlievany | 568 | 416 | 152 | 1392:688 | 73,239 |
| 13. | Tomášik Ján | ŠK STO Prusy | 440 | 320 | 120 | 1104:600 | 72,727 |
| 14. | Flóro Daniel | STO Uhrovec | 600 | 424 | 176 | 1424:744 | 70,667 |
| 15. | Lukačovič Vojtech | KHR Horné Ozorovce | 584 | 408 | 176 | 1408:800 | 69,863 |
| 16. | Rybanský Peter | ŠK Nadlice | 600 | 416 | 184 | 1392:736 | 69,333 |
| 17. | Bučko Robert | ŠK Nadlice | 600 | 392 | 208 | 1392:792 | 65,333 |
| 18. | Pytel Jozef | STK Malé Chlievany | 568 | 368 | 200 | 1288:752 | 64,789 |
| 19. | Hudec Jakub | Obecný úrad Podlužany | 608 | 384 | 224 | 1360:832 | 63,158 |
| 20. | Bereš Miroslav | OŠK Pečeňany STO | 704 | 440 | 264 | 1592:1064 | 62,500 |
| 21. | Igaz Martin | STO Biskupice | 432 | 264 | 168 | 976:664 | 61,111 |
| 22. | Igaz Peter | ŠK STO Prusy | 384 | 232 | 152 | 840:616 | 60,417 |
| 23. | Kutiš Martin st. | ŠK STO Prusy | 416 | 248 | 168 | 920:640 | 59,615 |
| 24. | Magdolen Jozef | ŠK Nadlice | 336 | 200 | 136 | 744:528 | 59,524 |
| 25. | Botka Jozef | Žitná Radiša | 640 | 376 | 264 | 1360:1032 | 58,750 |
| 26. | Kováčik Ladislav | STK Dežerice | 400 | 224 | 176 | 784:696 | 56,000 |
| 27. | Horník Ivan | Žitná Radiša | 488 | 272 | 216 | 1016:856 | 55,738 |
| 28. | Grgula Martin | KHR Horné Ozorovce | 720 | 384 | 336 | 1408:1328 | 53,333 |
| 29. | Jakab Marián | OŠK Pečeňany STO | 736 | 392 | 344 | 1472:1248 | 53,261 |
| 30. | Kojzár Peter | Obecný úrad Podlužany | 376 | 200 | 176 | 696:648 | 53,191 |
| 31. | Šmatlák Ján | ŠK Nadlice | 720 | 352 | 368 | 1344:1384 | 48,889 |
| 32. | Božík Igor st. | SK Bánovce nad Bebravou | 504 | 240 | 264 | 928:928 | 47,619 |
| 33. | Košík Rudolf | STK Malé Chlievany | 544 | 256 | 288 | 944:1072 | 47,059 |
| 34. | Koleno Jozef | STK Malé Chlievany | 760 | 344 | 416 | 1264:1488 | 45,263 |
| 35. | Masaryk Vladimír | ŠK Nadlice | 592 | 264 | 328 | 928:1176 | 44,595 |
| 36. | Sukeník Kristián | Obecný úrad Podlužany | 664 | 296 | 368 | 1128:1352 | 44,578 |
| 37. | Cyrzyk Marcel | OŠK Pečeňany STO | 472 | 208 | 264 | 752:880 | 44,068 |
| 38. | Kern Bohumil ml. | STO Slatinka nad Bebravou | 408 | 176 | 232 | 696:816 | 43,137 |
| 39. | Sabo Boris | KHR Horné Ozorovce | 648 | 264 | 384 | 984:1440 | 40,741 |
| 40. | Marko Mario ml. | ŠK Nadlice | 216 | 80 | 136 | 392:424 | 37,037 |
| 41. | Kutiš Matiás | ŠK STO Prusy | 416 | 152 | 264 | 592:840 | 36,538 |
| 42. | Sliepka Ján | STO Uhrovec | 552 | 200 | 352 | 816:1208 | 36,232 |
| 43. | Hrubý Ľubomír | Žitná Radiša | 648 | 232 | 416 | 1080:1440 | 35,802 |
| 44. | Šišmiš Ľubomír | Žitná Radiša | 472 | 152 | 320 | 552:1128 | 32,203 |
| 45. | Podlucký Ján | Obecný úrad Podlužany | 328 | 104 | 224 | 416:728 | 31,707 |
| 46. | Okša Andrej | ŠK Nadlice | 544 | 168 | 376 | 648:1176 | 30,882 |
| 47. | Jakubček Lukáš | STO Slatinka nad Bebravou | 664 | 200 | 464 | 960:1592 | 30,120 |
| 48. | Černo Ľubomír | Obecný úrad Podlužany | 360 | 104 | 256 | 424:832 | 28,889 |
| 49. | Malíková Vanesa | OŠK Pečeňany STO | 328 | 88 | 240 | 336:792 | 26,829 |
| 50. | Krch Michal | STO Slatinka nad Bebravou | 432 | 104 | 328 | 392:1000 | 24,074 |
| 51. | Mičo Jaroslav | STO Slatinka nad Bebravou | 560 | 112 | 448 | 472:1440 | 20,000 |
| 52. | Staník Filip | STO Slatinka nad Bebravou | 568 | 112 | 456 | 432:1424 | 19,718 |
| 53. | Bačko Matias | STK Malé Chlievany | 640 | 56 | 584 | 248:1784 | 8,750 |
| 54. | Cvešper Jonáš | STK Malé Chlievany | 496 | 24 | 472 | 120:1424 | 4,839 |
| 55. | Vašíček Matiaš | STK Malé Chlievany | 552 | 24 | 528 | 160:1624 | 4,348 |
Úspěšnost jednotlivců, ženy
| Pořadí | Jméno | Klub | Zápasy | Výhry | Prohry | Sety | Koeficient |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Štefáneková Nikola | STO Uhrovec | 584 | 392 | 192 | 1328:776 | 67,123 |
| 2. | Hanková Jana | SK Bánovce nad Bebravou | 736 | 456 | 280 | 1648:1128 | 61,957 |
| 3. | Suchá Anna | STO Slatinka nad Bebravou | 672 | 200 | 472 | 872:1496 | 29,762 |
| 4. | Kasalová Nicole | STO Slatinka nad Bebravou | 640 | 184 | 456 | 760:1496 | 28,750 |
| 5. | Suchá Alica | STO Slatinka nad Bebravou | 656 | 120 | 536 | 544:1704 | 18,293 |
| 6. | Červená Barbora | STK Malé Chlievany | 352 | 0 | 352 | 48:1056 | 0,000 |


