Žebříček jednotlivců
Upozornění: žebříčekek je sestavován na základě váženého průměru výher v jednotlivých soutěžích či stupních soutěží a jejích přepočtu dle nastaveného koeficientu děleno celkovým počtem odehraných zápasů. Pokud je v žebříčku nějaká chyba, kontaktuje dpovědnou osobu, ať sjedná v číselnících nápravu. Do žebříčkku jsou zařazeni pouze ti hráči, kteří jsou zařazeni do úspěnosti podle nastavených kritérií každého svazu.
BREST - Brněnský rekreační ST - 2025/2026
| 1. liga, muži | ![]() | 1 |
| 2. liga, muži | ![]() | 0.75 |
| 3. liga, muži | ![]() | 0.55 |
| 4. liga, muži | ![]() | 0.5 |
| 5. liga, muži | ![]() | 0.45 |
| 6. liga, muži | ![]() | 0.4 |
| 7. liga, muži | ![]() | 0.35 |
| 8. liga, muži | ![]() | 0.3 |
| MIX, muži | ![]() | 1 |
| 1. liga, ženy | ![]() | 1 |
Kategorie:
Úspěšnost jednotlivců, muži
| Pořadí | Jméno | Klub | Zápasy | Výhry | Prohry | Sety | Koeficient |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Svoboda Lukáš | FÉNIX | 45 | 44 | 1 | 134:14 | 97,778 |
| 2. | Oberlaiter Vigelm | ST Slatina | 48 | 44 | 4 | 134:42 | 91,667 |
| 3. | Balcárek Michal | FÉNIX | 39 | 34 | 5 | 108:36 | 87,179 |
| 4. | Urubek Ondřej | Gullivers - pincárna.cz | 48 | 41 | 7 | 132:43 | 85,417 |
| 5. | Vogel Jiří | FÉNIX | 54 | 44 | 10 | 143:62 | 81,481 |
| 6. | Schwarz Milan | Sokol Komín | 51 | 39 | 12 | 125:54 | 76,471 |
| 7. | Štourač Milan | Gullivers - pincárna.cz | 54 | 38 | 16 | 129:76 | 70,370 |
| 8. | Schmidt Milan | Sokol Komín | 54 | 49 | 5 | 147:27 | 68,056 |
| 9. | Antonín Petr | ST Slatina | 54 | 48 | 6 | 152:41 | 66,667 |
| 10. | Juras Jaroslav | ZES-magnetoterapie | 48 | 42 | 6 | 133:50 | 65,625 |
| 11. | Bílek Jan | Sokol Komín | 33 | 28 | 5 | 89:38 | 63,636 |
| 12. | Búlik Marek | Gullivers - pincárna.cz | 54 | 34 | 20 | 129:90 | 62,963 |
| 13. | Vala Ondřej | Gullivers - pincárna.cz | 51 | 31 | 20 | 113:83 | 60,784 |
| 14. | Pevný Vlastimil | FÉNIX | 51 | 31 | 20 | 112:92 | 60,784 |
| 15. | Madron Stanislav | Sokol Komín | 54 | 32 | 22 | 118:92 | 59,259 |
| 16. | Hradil Petr | ZES-magnetoterapie | 40 | 31 | 9 | 103:53 | 58,125 |
| 17. | Mikulec Jiří | FÉNIX | 45 | 26 | 19 | 95:84 | 57,778 |
| 18. | Stříteský Roman | Gullivers - pincárna.cz | 54 | 30 | 24 | 118:90 | 55,556 |
| 19. | Gajda Zdeněk | ZPA | 51 | 37 | 14 | 127:65 | 54,412 |
| 20. | Colleone Fernando | Gullivers - pincárna.cz | 32 | 23 | 9 | 80:42 | 53,906 |
| 21. | Fouan Thibaut | Bosonohy | 54 | 29 | 25 | 108:110 | 53,704 |
| 22. | Musil Tomáš | ST Slatina | 30 | 16 | 14 | 61:52 | 53,333 |
| 23. | Špinka Jiří | Orel Královo Pole | 48 | 34 | 14 | 115:74 | 53,125 |
| 24. | Matysík Michal | Orel Obřany | 51 | 36 | 15 | 118:61 | 52,941 |
| 25. | Patočka Jan | ST Slatina | 54 | 37 | 17 | 129:73 | 51,389 |
| 26. | Janoušek Václav | Sokol Komín | 38 | 26 | 12 | 90:51 | 51,316 |
| 27. | Sirbu Jan | FÉNIX | 51 | 26 | 25 | 99:94 | 50,980 |
| 28. | Kozák Jan | Orel Královo Pole | 54 | 25 | 29 | 104:106 | 46,296 |
| 29. | Padiyath Kishan | Orel Obřany | 48 | 29 | 19 | 105:73 | 45,313 |
| 30. | Lokaj Ladislav | ZES-magnetoterapie | 48 | 28 | 20 | 109:84 | 43,750 |
| 31. | Svoboda Ondřej | Gullivers - pincárna.cz | 43 | 25 | 18 | 88:71 | 43,605 |
| 32. | Skurka Juraj | Orel Bohunice | 54 | 23 | 31 | 99:113 | 42,593 |
| 33. | Vala Miroslav | ZPA | 39 | 22 | 17 | 81:68 | 42,308 |
| 34. | Hořelka Martin | Bosonohy | 45 | 19 | 26 | 77:98 | 42,222 |
| 35. | Vodica Luděk | Orel Královo Pole | 51 | 21 | 30 | 89:110 | 41,176 |
| 36. | Vondrášek Tomáš | Orel Bohunice | 54 | 22 | 32 | 92:114 | 40,741 |
| 37. | Vedra Jan | ABBDATA | 54 | 29 | 25 | 117:102 | 40,278 |
| 38. | Bartoš Petr | BBB | 18 | 18 | 0 | 54:7 | 40,000 |
| 39. | Karásek Petr | BBB | 13 | 13 | 0 | 39:5 | 40,000 |
| 40. | Havránek Pavel | Bosonohy | 51 | 25 | 26 | 105:96 | 36,765 |
| 41. | Rajčan Michal | Hravsonauti | 113 | 105 | 8 | 329:59 | 36,681 |
| 42. | Lenikus Petr | ZPA | 45 | 22 | 23 | 90:88 | 36,667 |
| 43. | Jareš Jiří | Sokol Komín | 37 | 18 | 19 | 68:73 | 36,486 |
| 44. | Švec Richard | Orel Královo Pole | 54 | 26 | 28 | 97:104 | 36,111 |
| 45. | Orel Marek | Orel Obřany | 48 | 23 | 25 | 88:93 | 35,938 |
| 46. | Ziolkowski Lukasz | Gullivers - pincárna.cz | 51 | 18 | 33 | 83:109 | 35,294 |
| 47. | Illa Michael | Gullivers - pincárna.cz | 118 | 105 | 13 | 333:100 | 35,212 |
| 48. | Černoch Štěpán | Orel Královo Pole | 13 | 11 | 2 | 36:14 | 33,846 |
| 49. | Plšek Zdeněk | Bosonohy | 42 | 14 | 28 | 70:94 | 33,333 |
| 50. | Brussmann Jan | Gullivers - pincárna.cz | 83 | 67 | 16 | 213:95 | 31,747 |
| 51. | Drlík Václav | Orel Masarykova čtvrť | 111 | 88 | 23 | 290:125 | 31,532 |
| 52. | Žaža Vladimír | Orel Bohunice | 54 | 17 | 37 | 80:121 | 31,481 |
| 53. | Kovács Peter | Orel Masarykova čtvrť | 61 | 48 | 13 | 164:84 | 30,984 |
| 54. | Kozel Michal | Dopravoprojekt | 115 | 89 | 26 | 289:121 | 30,739 |
| 55. | Smejkal Petr | ST Slatina | 12 | 9 | 3 | 33:23 | 30,000 |
| 56. | Hofírek Jiří | Skaut-kompas.cz | 108 | 81 | 27 | 260:118 | 29,583 |
| 57. | Šimků Sebastian | Hravsonauti | 112 | 84 | 28 | 281:165 | 29,554 |
| 58. | Procházka Jakub | Skaut-kompas.cz | 123 | 92 | 31 | 315:152 | 29,512 |
| 59. | Novák Josef | Orel Královo Pole | 15 | 11 | 4 | 38:22 | 29,333 |
| 60. | Šedivý Květoslav | Orel Královo Pole | 42 | 12 | 30 | 59:103 | 28,571 |
| 61. | Loučka Antonín | Orel Královo Pole | 57 | 54 | 3 | 167:20 | 28,421 |
| 62. | Crhán Jiří | Orel Masarykova čtvrť | 105 | 71 | 34 | 243:160 | 26,810 |
| 63. | Šlimar Petr | ST Slatina | 18 | 12 | 6 | 44:37 | 26,667 |
| 64. | Hanák Vladimír | Staré páky | 124 | 82 | 42 | 288:169 | 26,210 |
| 65. | Hampl Josef | Orel Židenice | 54 | 45 | 9 | 145:51 | 25,000 |
| 66. | Benovič Martin | Bosonohy | 48 | 16 | 32 | 64:108 | 25,000 |
| 67. | Metyš Jan | Orel Obřany | 45 | 15 | 30 | 59:98 | 25,000 |
| 68. | Byrtus David | Gullivers - pincárna.cz | 42 | 14 | 28 | 65:93 | 25,000 |
| 69. | Weigel Ivo | SLAST | 45 | 36 | 9 | 116:47 | 24,000 |
| 70. | Kučera Oto | OPERA | 39 | 31 | 8 | 101:44 | 23,846 |
| 71. | Šenkyřík Martin | EVA | 60 | 47 | 13 | 153:69 | 23,500 |
| 72. | Sláma Jiří | Orel Obřany | 48 | 15 | 33 | 61:106 | 23,438 |
| 73. | Hrčka Pavel | Orel Židenice | 57 | 44 | 13 | 146:58 | 23,158 |
| 74. | Nimráček Vladislav | FÉNIX | 16 | 9 | 7 | 36:27 | 22,500 |
| 75. | Buršík Petr | Orel Židenice | 39 | 29 | 10 | 93:43 | 22,308 |
| 76. | Hrúza Petr | Sokol Komín | 9 | 5 | 4 | 16:18 | 22,222 |
| 77. | Jurčík Michal | Orel Obřany | 58 | 32 | 26 | 110:98 | 22,069 |
| 78. | Vorel Pavel I. | OPERA | 54 | 39 | 15 | 127:79 | 21,667 |
| 79. | Pšenica Jan | FÉNIX | 15 | 8 | 7 | 33:24 | 21,333 |
| 80. | Matoušek Jan | Orel Řečkovice | 17 | 9 | 8 | 38:35 | 21,176 |
| 81. | Pokorný Martin | Skaut-kompas.cz | 54 | 38 | 16 | 130:70 | 21,111 |
| 82. | Apazoglou Theodoros | Gullivers - pincárna.cz | 30 | 21 | 9 | 70:39 | 21,000 |
| 83. | Lola Josef | EVA | 60 | 42 | 18 | 149:80 | 21,000 |
| 84. | Pavliš Drahoslav | Staré páky | 110 | 58 | 52 | 222:201 | 20,818 |
| 85. | Kolář Richard | Orel Obřany | 48 | 13 | 35 | 64:110 | 20,313 |
| 86. | Janovský Jiří | ABBDATA | 82 | 42 | 40 | 184:150 | 20,122 |
| 87. | Irein Martin | Orel Řečkovice | 14 | 7 | 7 | 31:30 | 20,000 |
| 88. | Konečný David | Dopravoprojekt | 115 | 58 | 57 | 231:225 | 20,000 |
| 89. | Brož Jaroslav | ZES-magnetoterapie | 23 | 6 | 17 | 23:53 | 19,565 |
| 90. | Bezděk Michal | Gullivers - pincárna.cz | 36 | 7 | 29 | 37:94 | 19,444 |
| 91. | Duchoň Kamil | Mikyn Team | 53 | 34 | 19 | 118:74 | 19,245 |
| 92. | Fojt Leoš | Orel Obřany | 80 | 38 | 42 | 144:156 | 19,000 |
| 93. | Balák Roman | Sokol Komín | 17 | 8 | 9 | 31:37 | 18,824 |
| 94. | Mikulášek Libor | Mikyn Team | 57 | 34 | 23 | 119:91 | 17,895 |
| 95. | Dvořák Jan | Gullivers - pincárna.cz | 54 | 32 | 22 | 120:82 | 17,778 |
| 96. | Dressler Milan | TJ Sokol Ořešín | 36 | 16 | 20 | 66:82 | 17,778 |
| 97. | Šenkýř David | Gullivers - pincárna.cz | 39 | 23 | 16 | 86:60 | 17,692 |
| 98. | Jelínek Pavel | Cyklo Best | 114 | 51 | 63 | 201:243 | 17,675 |
| 99. | Šťastný Karel | ABBDATA | 68 | 30 | 38 | 100:136 | 17,647 |
| 100. | Šustr Josef | Orel Masarykova čtvrť | 45 | 26 | 19 | 91:74 | 17,333 |
| 101. | Koudelka Josef | SLAST | 33 | 19 | 14 | 72:52 | 17,273 |
| 102. | Vyskočil Ondřej | Sokol Jundrov | 48 | 24 | 24 | 91:92 | 15,000 |
| 103. | Hloušek Roman | Hraví Baristé | 11 | 4 | 7 | 17:28 | 14,545 |
| 104. | Hrdina Jiří | Skaut-kompas.cz | 36 | 16 | 20 | 64:72 | 13,333 |
| 105. | Unger Viktor | Cyklo Best | 102 | 34 | 68 | 140:230 | 13,333 |
| 106. | Stloukal Radomír | Bosonohy | 40 | 7 | 33 | 39:103 | 13,125 |
| 107. | Vyskočil Aleš | Sokol Jundrov | 39 | 17 | 22 | 69:72 | 13,077 |
| 108. | Břenek Jiří st. | TJ Sokol Ořešín | 60 | 26 | 34 | 104:126 | 13,000 |
| 109. | Suchánek Lukáš | Hravsonauti | 80 | 26 | 54 | 120:172 | 13,000 |
| 110. | Kotisa Roman | Orel Masarykova čtvrť | 68 | 22 | 46 | 98:158 | 12,941 |
| 111. | Lorenc Tomáš | Skaut-kompas.cz | 33 | 14 | 19 | 56:72 | 12,727 |
| 112. | Bauer Emil | ZABAZA | 66 | 20 | 46 | 94:142 | 12,121 |
| 113. | Vlček Aleš | Dopravoprojekt | 66 | 20 | 46 | 82:166 | 12,121 |
| 114. | Hubatka Lukáš | ST Slatina | 51 | 6 | 45 | 29:139 | 11,765 |
| 115. | Vrba Jan | ABBDATA | 82 | 24 | 58 | 114:200 | 11,707 |
| 116. | Oščatka Jiří | Orel Obřany | 71 | 21 | 50 | 100:165 | 11,479 |
| 117. | Jonášek Martin | Staré páky | 11 | 3 | 8 | 16:26 | 10,909 |
| 118. | Holubko Michal | Hraví Baristé | 11 | 3 | 8 | 15:27 | 10,909 |
| 119. | Sedláček Luboš | LINIOPLAN | 15 | 4 | 11 | 22:38 | 10,667 |
| 120. | Voškeruša Radim | OPERA | 48 | 17 | 31 | 67:105 | 10,625 |
| 121. | Vlasák Jaroslav | Mikyn Team | 31 | 10 | 21 | 46:70 | 9,677 |
| 122. | Zálešák Radko st. | ZABAZA | 50 | 12 | 38 | 76:122 | 9,600 |
| 123. | Dolejš Václav | TJ Sokol Ořešín | 116 | 28 | 88 | 137:291 | 9,569 |
| 124. | Prokeš Vladimír | Orel Masarykova čtvrť | 29 | 9 | 20 | 34:68 | 9,310 |
| 125. | Varta Robert | Orel Masarykova čtvrť | 33 | 10 | 23 | 42:74 | 9,091 |
| 126. | Machálek Lubomír | Staré páky | 9 | 2 | 7 | 14:23 | 8,889 |
| 127. | Filipenský Pavel | SLAST | 33 | 9 | 24 | 43:77 | 8,182 |
| 128. | Řehola Emanuel | Staré páky | 15 | 3 | 12 | 18:40 | 8,000 |
| 129. | Klein Michal | ST Slatina | 10 | 2 | 8 | 18:28 | 8,000 |
| 130. | Zatloukal Artur | Skaut-kompas.cz | 90 | 18 | 72 | 94:230 | 8,000 |
| 131. | Dočekal František | OPERA | 39 | 9 | 30 | 43:96 | 6,923 |
| 132. | Sáček Jaroslav | Orel Královo Pole | 60 | 13 | 47 | 82:150 | 6,500 |
| 133. | Pavliš Oldřich | Staré páky | 102 | 16 | 86 | 96:272 | 6,275 |
| 134. | Vašíček Marek | Dopravoprojekt | 54 | 8 | 46 | 40:144 | 5,926 |
| 135. | Vaňatka Jaroslav | EVA | 39 | 7 | 32 | 33:99 | 5,385 |
| 136. | Břenek Jiří ml. | ST Slatina | 54 | 3 | 51 | 40:155 | 4,167 |
| 137. | Kopeček Jaroslav | ABBDATA | 36 | 2 | 34 | 17:104 | 4,167 |
| 138. | Doležal Pavel | SLAST | 44 | 6 | 38 | 31:121 | 4,091 |
| 139. | Fanta Václav | Orel Královo Pole | 30 | 4 | 26 | 23:81 | 4,000 |
| 140. | Večeřa Zbyněk | TJ Sokol Ořešín | 60 | 6 | 54 | 48:164 | 4,000 |
| 141. | Brůha Martin | TJ Sokol Ořešín | 88 | 8 | 80 | 64:249 | 3,523 |
| 142. | Haluza Igor | TJ Sokol Ořešín | 60 | 6 | 54 | 34:169 | 3,000 |
| 143. | Pavloušek František | TJ Sokol Ořešín | 42 | 1 | 41 | 7:125 | 0,714 |
Úspěšnost jednotlivců, ženy
| Pořadí | Jméno | Klub | Zápasy | Výhry | Prohry | Sety | Koeficient |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Štullerová Barbora | Gullivers - pincárna.cz | 44 | 13 | 31 | 60:102 | 29,545 |
| 2. | Kellnerová Hana | Orel Obřany | 111 | 77 | 34 | 264:148 | 27,342 |
| 3. | Plšková Zdeňka | Sokol Jundrov | 51 | 40 | 11 | 128:54 | 23,529 |
| 4. | Hublíkova Bartošová Silvie | Gullivers - pincárna.cz | 51 | 37 | 14 | 128:63 | 21,765 |
| 5. | Meluzínová Věra | Cyklo Best | 77 | 36 | 41 | 142:153 | 18,442 |
| 6. | Tesařová Dana | LINIOPLAN | 13 | 2 | 11 | 13:36 | 6,154 |
| 7. | Hutkayová Dagmar | Orel Masarykova čtvrť | 31 | 2 | 29 | 12:87 | 1,935 |


