Žebříček jednotlivců
Upozornění: žebříčekek je sestavován na základě váženého průměru výher v jednotlivých soutěžích či stupních soutěží a jejích přepočtu dle nastaveného koeficientu děleno celkovým počtem odehraných zápasů. Pokud je v žebříčku nějaká chyba, kontaktuje dpovědnou osobu, ať sjedná v číselnících nápravu. Do žebříčkku jsou zařazeni pouze ti hráči, kteří jsou zařazeni do úspěnosti podle nastavených kritérií každého svazu.
OSTZ Bánovce nad Bebravou - 2025/2026
| 6. liga, muži | ![]() | 1 |
Kategorie:
Úspešnosť jednotlivcov, muži
| Pořadí | Jméno | Klub | Zápasy | Výhry | Prohry | Sety | Koeficient |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Marko Mario | ŠK Nadlice | 267 | 240 | 27 | 750:217 | 89,888 |
| 2. | Chudoba Ján | SK Bánovce nad Bebravou | 167 | 143 | 24 | 468:144 | 85,629 |
| 3. | Šišmiš Jakub | Žitná Radiša | 274 | 233 | 41 | 741:252 | 85,036 |
| 4. | Bulík Lubomír | SK Bánovce nad Bebravou | 263 | 221 | 42 | 724:239 | 84,030 |
| 5. | Pikna Martin | STK Dežerice | 123 | 102 | 21 | 324:114 | 82,927 |
| 6. | Hergezel Jozef | OŠK Pečeňany STO | 277 | 229 | 48 | 755:260 | 82,671 |
| 7. | Marko Miroslav | ŠK Nadlice | 236 | 190 | 46 | 619:232 | 80,508 |
| 8. | Števanka Radovan | ŠK STO Prusy | 239 | 188 | 51 | 610:271 | 78,661 |
| 9. | Kutiš Ján ml. | ŠK STO Prusy | 191 | 148 | 43 | 476:203 | 77,487 |
| 10. | Bezák Martin | ŠK Nadlice | 264 | 195 | 69 | 676:376 | 73,864 |
| 11. | Tomášik Ján | ŠK STO Prusy | 193 | 142 | 51 | 486:261 | 73,575 |
| 12. | Kern Bohumil st. | STO Slatinka nad Bebravou | 182 | 132 | 50 | 457:230 | 72,527 |
| 13. | Rybanský Peter | ŠK Nadlice | 269 | 194 | 75 | 642:314 | 72,119 |
| 14. | Farkaš Tobiaš | STK Malé Chlievany | 251 | 174 | 77 | 586:342 | 69,323 |
| 15. | Bučko Robert | ŠK Nadlice | 267 | 183 | 84 | 634:331 | 68,539 |
| 16. | Flóro Daniel | STO Uhrovec | 263 | 179 | 84 | 616:347 | 68,061 |
| 17. | Lukačovič Vojtech | KHR Horné Ozorovce | 261 | 173 | 88 | 612:386 | 66,284 |
| 18. | Hudec Jakub | Obecný úrad Podlužany | 268 | 172 | 96 | 600:362 | 64,179 |
| 19. | Bereš Miroslav | OŠK Pečeňany STO | 308 | 193 | 115 | 701:463 | 62,662 |
| 20. | Pytel Jozef | STK Malé Chlievany | 249 | 156 | 93 | 559:352 | 62,651 |
| 21. | Igaz Peter | ŠK STO Prusy | 168 | 105 | 63 | 379:271 | 62,500 |
| 22. | Kutiš Martin st. | ŠK STO Prusy | 186 | 113 | 73 | 413:298 | 60,753 |
| 23. | Igaz Martin | STO Biskupice | 192 | 115 | 77 | 432:309 | 59,896 |
| 24. | Magdolen Jozef | ŠK Nadlice | 126 | 75 | 51 | 279:198 | 59,524 |
| 25. | Kováčik Ladislav | STK Dežerice | 178 | 104 | 74 | 354:307 | 58,427 |
| 26. | Horník Ivan | Žitná Radiša | 215 | 120 | 95 | 443:377 | 55,814 |
| 27. | Botka Jozef | Žitná Radiša | 282 | 157 | 125 | 580:475 | 55,674 |
| 28. | Grgula Martin | KHR Horné Ozorovce | 316 | 168 | 148 | 612:588 | 53,165 |
| 29. | Jakab Marián | OŠK Pečeňany STO | 324 | 167 | 157 | 632:564 | 51,543 |
| 30. | Kojzár Peter | Obecný úrad Podlužany | 173 | 89 | 84 | 315:309 | 51,445 |
| 31. | Božík Igor st. | SK Bánovce nad Bebravou | 231 | 116 | 115 | 446:412 | 50,216 |
| 32. | Košík Rudolf | STK Malé Chlievany | 238 | 116 | 122 | 432:462 | 48,739 |
| 33. | Šmatlák Ján | ŠK Nadlice | 316 | 152 | 164 | 582:621 | 48,101 |
| 34. | Cyrzyk Marcel | OŠK Pečeňany STO | 213 | 102 | 111 | 368:376 | 47,887 |
| 35. | Koleno Jozef | STK Malé Chlievany | 333 | 157 | 176 | 580:644 | 47,147 |
| 36. | Sukeník Kristián | Obecný úrad Podlužany | 289 | 131 | 158 | 497:579 | 45,329 |
| 37. | Masaryk Vladimír | ŠK Nadlice | 258 | 115 | 143 | 410:521 | 44,574 |
| 38. | Sabo Boris | KHR Horné Ozorovce | 287 | 121 | 166 | 459:626 | 42,160 |
| 39. | Kern Bohumil ml. | STO Slatinka nad Bebravou | 181 | 70 | 111 | 287:382 | 38,674 |
| 40. | Hrubý Ľubomír | Žitná Radiša | 275 | 103 | 172 | 471:596 | 37,455 |
| 41. | Marko Mario ml. | ŠK Nadlice | 81 | 30 | 51 | 147:159 | 37,037 |
| 42. | Sliepka Ján | STO Uhrovec | 243 | 89 | 154 | 364:537 | 36,626 |
| 43. | Kutiš Matiás | ŠK STO Prusy | 156 | 57 | 99 | 222:315 | 36,538 |
| 44. | Okša Andrej | ŠK Nadlice | 242 | 83 | 159 | 311:509 | 34,298 |
| 45. | Šišmiš Ľubomír | Žitná Radiša | 217 | 73 | 144 | 277:511 | 33,641 |
| 46. | Podlucký Ján | Obecný úrad Podlužany | 123 | 39 | 84 | 156:273 | 31,707 |
| 47. | Jakubček Lukáš | STO Slatinka nad Bebravou | 287 | 83 | 204 | 408:693 | 28,920 |
| 48. | Malíková Vanesa | OŠK Pečeňany STO | 123 | 33 | 90 | 126:297 | 26,829 |
| 49. | Černo Ľubomír | Obecný úrad Podlužany | 163 | 43 | 120 | 183:388 | 26,380 |
| 50. | Krch Michal | STO Slatinka nad Bebravou | 188 | 47 | 141 | 183:431 | 25,000 |
| 51. | Staník Filip | STO Slatinka nad Bebravou | 243 | 46 | 197 | 184:612 | 18,930 |
| 52. | Mičo Jaroslav | STO Slatinka nad Bebravou | 244 | 44 | 200 | 197:638 | 18,033 |
| 53. | Bačko Matias | STK Malé Chlievany | 270 | 23 | 247 | 103:753 | 8,519 |
| 54. | Cvešper Jonáš | STK Malé Chlievany | 216 | 15 | 201 | 73:614 | 6,944 |
| 55. | Vašíček Matiaš | STK Malé Chlievany | 243 | 11 | 232 | 70:711 | 4,527 |
Úspešnosť jednotlivcov, ženy
| Pořadí | Jméno | Klub | Zápasy | Výhry | Prohry | Sety | Koeficient |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Hanková Jana | SK Bánovce nad Bebravou | 322 | 207 | 115 | 732:473 | 64,286 |
| 2. | Štefáneková Nikola | STO Uhrovec | 257 | 163 | 94 | 568:371 | 63,424 |
| 3. | Kasalová Nicole | STO Slatinka nad Bebravou | 280 | 79 | 201 | 329:651 | 28,214 |
| 4. | Suchá Anna | STO Slatinka nad Bebravou | 294 | 81 | 213 | 363:673 | 27,551 |
| 5. | Suchá Alica | STO Slatinka nad Bebravou | 290 | 49 | 241 | 224:767 | 16,897 |
| 6. | Červená Barbora | STK Malé Chlievany | 132 | 0 | 132 | 18:396 | 0,000 |


