Žebříček jednotlivců
Upozornění: žebříčekek je sestavován na základě váženého průměru výher v jednotlivých soutěžích či stupních soutěží a jejích přepočtu dle nastaveného koeficientu děleno celkovým počtem odehraných zápasů. Pokud je v žebříčku nějaká chyba, kontaktuje dpovědnou osobu, ať sjedná v číselnících nápravu. Do žebříčkku jsou zařazeni pouze ti hráči, kteří jsou zařazeni do úspěnosti podle nastavených kritérií každého svazu.
OSTZ Bánovce nad Bebravou - 2025/2026
| 6. liga, muži | ![]() | 1 |
Kategorie:
Úspešnosť jednotlivcov, muži
| Pořadí | Jméno | Klub | Zápasy | Výhry | Prohry | Sety | Koeficient |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Marko Mario | ŠK Nadlice | 117 | 104 | 13 | 326:99 | 88,889 |
| 2. | Bulík Lubomír | SK Bánovce nad Bebravou | 113 | 95 | 18 | 308:105 | 84,071 |
| 3. | Chudoba Ján | SK Bánovce nad Bebravou | 73 | 61 | 12 | 200:68 | 83,562 |
| 4. | Pikna Martin | STK Dežerice | 41 | 34 | 7 | 108:38 | 82,927 |
| 5. | Števanka Radovan | ŠK STO Prusy | 105 | 84 | 21 | 274:117 | 80,000 |
| 6. | Hergezel Jozef | OŠK Pečeňany STO | 119 | 95 | 24 | 321:120 | 79,832 |
| 7. | Kutiš Ján ml. | ŠK STO Prusy | 81 | 64 | 17 | 204:81 | 79,012 |
| 8. | Marko Miroslav | ŠK Nadlice | 104 | 82 | 22 | 269:104 | 78,846 |
| 9. | Šišmiš Jakub | Žitná Radiša | 118 | 91 | 27 | 299:136 | 77,119 |
| 10. | Rybanský Peter | ŠK Nadlice | 119 | 90 | 29 | 294:130 | 75,630 |
| 11. | Tomášik Ján | ŠK STO Prusy | 83 | 62 | 21 | 210:111 | 74,699 |
| 12. | Bučko Robert | ŠK Nadlice | 117 | 85 | 32 | 286:133 | 72,650 |
| 13. | Bezák Martin | ŠK Nadlice | 112 | 77 | 35 | 272:176 | 68,750 |
| 14. | Kern Bohumil st. | STO Slatinka nad Bebravou | 78 | 52 | 26 | 191:114 | 66,667 |
| 15. | Hudec Jakub | Obecný úrad Podlužany | 116 | 76 | 40 | 260:154 | 65,517 |
| 16. | Igaz Peter | ŠK STO Prusy | 72 | 47 | 25 | 169:117 | 65,278 |
| 17. | Flóro Daniel | STO Uhrovec | 113 | 73 | 40 | 260:161 | 64,602 |
| 18. | Farkaš Tobiaš | STK Malé Chlievany | 109 | 70 | 39 | 238:170 | 64,220 |
| 19. | Bereš Miroslav | OŠK Pečeňany STO | 132 | 83 | 49 | 303:197 | 62,879 |
| 20. | Kutiš Martin st. | ŠK STO Prusy | 82 | 51 | 31 | 183:138 | 62,195 |
| 21. | Lukačovič Vojtech | KHR Horné Ozorovce | 115 | 71 | 44 | 260:186 | 61,739 |
| 22. | Kováčik Ladislav | STK Dežerice | 78 | 48 | 30 | 158:133 | 61,538 |
| 23. | Pytel Jozef | STK Malé Chlievany | 107 | 64 | 43 | 237:164 | 59,813 |
| 24. | Magdolen Jozef | ŠK Nadlice | 42 | 25 | 17 | 93:66 | 59,524 |
| 25. | Igaz Martin | STO Biskupice | 84 | 49 | 35 | 188:143 | 58,333 |
| 26. | Horník Ivan | Žitná Radiša | 93 | 52 | 41 | 189:163 | 55,914 |
| 27. | Božík Igor st. | SK Bánovce nad Bebravou | 105 | 56 | 49 | 214:180 | 53,333 |
| 28. | Grgula Martin | KHR Horné Ozorovce | 136 | 72 | 64 | 260:256 | 52,941 |
| 29. | Cyrzyk Marcel | OŠK Pečeňany STO | 95 | 50 | 45 | 180:156 | 52,632 |
| 30. | Botka Jozef | Žitná Radiša | 122 | 63 | 59 | 240:217 | 51,639 |
| 31. | Košík Rudolf | STK Malé Chlievany | 102 | 52 | 50 | 196:194 | 50,980 |
| 32. | Koleno Jozef | STK Malé Chlievany | 143 | 71 | 72 | 264:272 | 49,650 |
| 33. | Kojzár Peter | Obecný úrad Podlužany | 79 | 39 | 40 | 141:147 | 49,367 |
| 34. | Jakab Marián | OŠK Pečeňany STO | 140 | 69 | 71 | 264:252 | 49,286 |
| 35. | Šmatlák Ján | ŠK Nadlice | 136 | 64 | 72 | 246:275 | 47,059 |
| 36. | Sukeník Kristián | Obecný úrad Podlužany | 123 | 57 | 66 | 215:241 | 46,341 |
| 37. | Masaryk Vladimír | ŠK Nadlice | 110 | 49 | 61 | 178:227 | 44,545 |
| 38. | Sabo Boris | KHR Horné Ozorovce | 125 | 55 | 70 | 213:266 | 44,000 |
| 39. | Hrubý Ľubomír | Žitná Radiša | 113 | 45 | 68 | 201:236 | 39,823 |
| 40. | Okša Andrej | ŠK Nadlice | 106 | 41 | 65 | 149:215 | 38,679 |
| 41. | Sliepka Ján | STO Uhrovec | 105 | 39 | 66 | 160:235 | 37,143 |
| 42. | Marko Mario ml. | ŠK Nadlice | 27 | 10 | 17 | 49:53 | 37,037 |
| 43. | Kutiš Matiás | ŠK STO Prusy | 52 | 19 | 33 | 74:105 | 36,538 |
| 44. | Šišmiš Ľubomír | Žitná Radiša | 99 | 35 | 64 | 139:229 | 35,354 |
| 45. | Kern Bohumil ml. | STO Slatinka nad Bebravou | 79 | 26 | 53 | 113:178 | 32,911 |
| 46. | Podlucký Ján | Obecný úrad Podlužany | 41 | 13 | 28 | 52:91 | 31,707 |
| 47. | Jakubček Lukáš | STO Slatinka nad Bebravou | 121 | 33 | 88 | 168:295 | 27,273 |
| 48. | Malíková Vanesa | OŠK Pečeňany STO | 41 | 11 | 30 | 42:99 | 26,829 |
| 49. | Krch Michal | STO Slatinka nad Bebravou | 80 | 21 | 59 | 85:181 | 26,250 |
| 50. | Černo Ľubomír | Obecný úrad Podlužany | 73 | 17 | 56 | 77:180 | 23,288 |
| 51. | Staník Filip | STO Slatinka nad Bebravou | 101 | 18 | 83 | 76:256 | 17,822 |
| 52. | Mičo Jaroslav | STO Slatinka nad Bebravou | 104 | 16 | 88 | 79:278 | 15,385 |
| 53. | Cvešper Jonáš | STK Malé Chlievany | 92 | 9 | 83 | 43:258 | 9,783 |
| 54. | Bačko Matias | STK Malé Chlievany | 110 | 9 | 101 | 41:307 | 8,182 |
| 55. | Vašíček Matiaš | STK Malé Chlievany | 105 | 5 | 100 | 30:305 | 4,762 |
Úspešnosť jednotlivcov, ženy
| Pořadí | Jméno | Klub | Zápasy | Výhry | Prohry | Sety | Koeficient |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Hanková Jana | SK Bánovce nad Bebravou | 138 | 93 | 45 | 320:191 | 67,391 |
| 2. | Štefáneková Nikola | STO Uhrovec | 111 | 65 | 46 | 236:177 | 58,559 |
| 3. | Kasalová Nicole | STO Slatinka nad Bebravou | 120 | 33 | 87 | 139:277 | 27,500 |
| 4. | Suchá Anna | STO Slatinka nad Bebravou | 126 | 31 | 95 | 145:299 | 24,603 |
| 5. | Suchá Alica | STO Slatinka nad Bebravou | 126 | 19 | 107 | 88:341 | 15,079 |
| 6. | Červená Barbora | STK Malé Chlievany | 44 | 0 | 44 | 6:132 | 0,000 |


