Žebříček jednotlivců
Upozornění: žebříčekek je sestavován na základě váženého průměru výher v jednotlivých soutěžích či stupních soutěží a jejích přepočtu dle nastaveného koeficientu děleno celkovým počtem odehraných zápasů. Pokud je v žebříčku nějaká chyba, kontaktuje dpovědnou osobu, ať sjedná v číselnících nápravu. Do žebříčkku jsou zařazeni pouze ti hráči, kteří jsou zařazeni do úspěnosti podle nastavených kritérií každého svazu.
BREST - Brněnský rekreační ST - 2025/2026
| 1. liga, muži | ![]() | 1 |
| 2. liga, muži | ![]() | 0.75 |
| 3. liga, muži | ![]() | 0.55 |
| 4. liga, muži | ![]() | 0.5 |
| 5. liga, muži | ![]() | 0.45 |
| 6. liga, muži | ![]() | 0.4 |
| 7. liga, muži | ![]() | 0.35 |
| 8. liga, muži | ![]() | 0.3 |
| MIX, muži | ![]() | 1 |
| 1. liga, ženy | ![]() | 1 |
Kategorie:
Úspešnosť jednotlivcov, muži
| Pořadí | Jméno | Klub | Zápasy | Výhry | Prohry | Sety | Koeficient |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Svoboda Lukáš | FÉNIX | 4 | 4 | 0 | 12:5 | 100,000 |
| 2. | Janoušek Václav | Sokol Komín | 2 | 2 | 0 | 6:1 | 100,000 |
| 3. | Bílek Jan | Sokol Komín | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 100,000 |
| 4. | Byrtus David | Gullivers - pincárna.cz | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 100,000 |
| 5. | Urubek Ondřej | Gullivers - pincárna.cz | 22 | 20 | 2 | 64:24 | 90,909 |
| 6. | Búlik Marek | Gullivers - pincárna.cz | 30 | 26 | 4 | 78:42 | 86,667 |
| 7. | Schwarz Milan | Sokol Komín | 28 | 24 | 4 | 76:32 | 85,714 |
| 8. | Madron Stanislav | Sokol Komín | 34 | 28 | 6 | 90:44 | 82,353 |
| 9. | Buchta Stanislav | FÉNIX | 4 | 3 | 1 | 11:5 | 75,000 |
| 10. | Vala Ondřej | Gullivers - pincárna.cz | 20 | 14 | 6 | 46:38 | 70,000 |
| 11. | Ziolkowski Lukasz | Gullivers - pincárna.cz | 6 | 4 | 2 | 15:8 | 66,667 |
| 12. | Musil Tomáš | ST Slatina | 18 | 12 | 6 | 40:40 | 66,667 |
| 13. | Balcárek Michal | FÉNIX | 8 | 5 | 3 | 18:12 | 62,500 |
| 14. | Stříteský Roman | Gullivers - pincárna.cz | 30 | 18 | 12 | 70:52 | 60,000 |
| 15. | Vondrášek Tomáš | Orel Bohunice | 24 | 14 | 10 | 46:42 | 58,333 |
| 16. | Štourač Milan | Gullivers - pincárna.cz | 28 | 16 | 12 | 66:52 | 57,143 |
| 17. | Juračka Karel | Povodí Moravy | 15 | 14 | 1 | 42:8 | 51,333 |
| 18. | Božík Patrik | ABBDATA | 9 | 9 | 0 | 27:9 | 50,000 |
| 19. | Havránek Pavel | Bosonohy | 2 | 1 | 1 | 4:3 | 50,000 |
| 20. | Schmidt Milan | Sokol Komín | 2 | 1 | 1 | 4:3 | 50,000 |
| 21. | Plšek Zdeněk | Bosonohy | 6 | 3 | 3 | 14:11 | 50,000 |
| 22. | Oberlaiter Vigelm | ST Slatina | 32 | 16 | 16 | 70:70 | 50,000 |
| 23. | Sirbu Jan | FÉNIX | 28 | 14 | 14 | 54:54 | 50,000 |
| 24. | Žaža Vladimír | Orel Bohunice | 24 | 12 | 12 | 46:46 | 50,000 |
| 25. | Vodica Luděk | Orel Královo Pole | 26 | 12 | 14 | 50:56 | 46,154 |
| 26. | Juračka Petr | Povodí Moravy | 17 | 14 | 3 | 44:14 | 45,294 |
| 27. | Holomek Milan | TJ Sokol Ořešín | 17 | 15 | 2 | 49:14 | 44,118 |
| 28. | Kozák Jan | Orel Královo Pole | 32 | 14 | 18 | 62:70 | 43,750 |
| 29. | Šedivý Květoslav | Orel Královo Pole | 7 | 3 | 4 | 14:13 | 42,857 |
| 30. | Vencl Ondřej | Bosonohy | 9 | 7 | 2 | 22:12 | 42,778 |
| 31. | Zach Jaroslav | Orel Bohunice | 12 | 9 | 3 | 32:19 | 41,250 |
| 32. | Miklík Tomáš | TJ Sokol Ořešín | 17 | 14 | 3 | 48:15 | 41,176 |
| 33. | Staněk Jaroslav | ABBDATA | 17 | 12 | 5 | 43:19 | 38,824 |
| 34. | Hořelka Martin | Bosonohy | 26 | 10 | 16 | 48:56 | 38,462 |
| 35. | Novotný Lubomír | ABBDATA | 17 | 13 | 4 | 42:26 | 38,235 |
| 36. | Mikulec Jiří | FÉNIX | 8 | 3 | 5 | 12:18 | 37,500 |
| 37. | Dohnálek Radim | Bosonohy | 15 | 10 | 5 | 35:23 | 36,667 |
| 38. | Štefanec Jakub | ST Slatina | 11 | 8 | 3 | 29:17 | 36,364 |
| 39. | Just Radek | ST Slatina | 11 | 8 | 3 | 28:17 | 36,364 |
| 40. | Hodek Martin | ST Slatina | 11 | 8 | 3 | 27:20 | 36,364 |
| 41. | Skurka Juraj | Orel Bohunice | 22 | 8 | 14 | 38:52 | 36,364 |
| 42. | Fouan Thibaut | Bosonohy | 28 | 10 | 18 | 48:66 | 35,714 |
| 43. | Zerák Martin | Dopravoprojekt | 17 | 11 | 6 | 36:26 | 35,588 |
| 44. | Musil Vladimír | Orel Bohunice | 11 | 7 | 4 | 26:21 | 35,000 |
| 45. | Novotný Lubor | Dopravoprojekt | 16 | 10 | 6 | 34:26 | 34,375 |
| 46. | Antonín Petr | ST Slatina | 3 | 1 | 2 | 7:6 | 33,333 |
| 47. | Colleone Fernando | Gullivers - pincárna.cz | 3 | 1 | 2 | 4:8 | 33,333 |
| 48. | Dohnal Bronislav | EVA | 13 | 8 | 5 | 31:24 | 30,769 |
| 49. | Loučka Antonín | Orel Královo Pole | 57 | 54 | 3 | 167:20 | 28,421 |
| 50. | Šidla Marián | EVA | 9 | 5 | 4 | 18:17 | 27,778 |
| 51. | Kudlička Petr | EVA | 12 | 6 | 6 | 24:22 | 27,500 |
| 52. | Lázníček Jiří | ÚFO | 11 | 6 | 5 | 24:19 | 27,273 |
| 53. | Maršálek Jiří | ZPA | 13 | 7 | 6 | 26:29 | 26,923 |
| 54. | Vogel Jiří | FÉNIX | 30 | 8 | 22 | 32:76 | 26,667 |
| 55. | Hampl Josef | Orel Židenice | 54 | 45 | 9 | 145:51 | 25,000 |
| 56. | Holáň Radim | EVA | 14 | 7 | 7 | 29:29 | 25,000 |
| 57. | Dobrovolný Jiří | Hraví Hroši | 14 | 7 | 7 | 30:31 | 25,000 |
| 58. | Dekan Jan | ZPA | 18 | 9 | 9 | 34:39 | 25,000 |
| 59. | Bernard Ivo | Gullivers - pincárna.cz | 4 | 1 | 3 | 6:9 | 25,000 |
| 60. | Weigel Ivo | SLAST | 45 | 36 | 9 | 116:47 | 24,000 |
| 61. | Kučera Oto | OPERA | 39 | 31 | 8 | 101:44 | 23,846 |
| 62. | Šenkyřík Martin | EVA | 60 | 47 | 13 | 153:69 | 23,500 |
| 63. | Hrčka Pavel | Orel Židenice | 57 | 44 | 13 | 146:58 | 23,158 |
| 64. | Kellner Miroslav | ÚFO | 11 | 5 | 6 | 19:23 | 22,727 |
| 65. | Buršík Petr | Orel Židenice | 39 | 29 | 10 | 93:43 | 22,308 |
| 66. | Parák Dominik | Hraví Hroši | 18 | 8 | 10 | 35:42 | 22,222 |
| 67. | Vedra Jiří | EVA | 10 | 4 | 6 | 17:20 | 22,000 |
| 68. | Vorel Pavel I. | OPERA | 54 | 39 | 15 | 127:79 | 21,667 |
| 69. | Šoba Pavel | SKP Kometa | 13 | 5 | 8 | 19:30 | 21,154 |
| 70. | Pokorný Martin | Skaut-kompas.cz | 54 | 38 | 16 | 130:70 | 21,111 |
| 71. | Apazoglou Theodoros | Gullivers - pincárna.cz | 30 | 21 | 9 | 70:39 | 21,000 |
| 72. | Lola Josef | EVA | 60 | 42 | 18 | 149:80 | 21,000 |
| 73. | Duchoň Kamil | Mikyn Team | 53 | 34 | 19 | 118:74 | 19,245 |
| 74. | Rýzner Čestmír | ÚFO | 13 | 5 | 8 | 23:27 | 19,231 |
| 75. | Brožek Petr | Gullivers - pincárna.cz | 16 | 6 | 10 | 27:38 | 18,750 |
| 76. | Konečný Libor | ST Slatina | 15 | 5 | 10 | 20:37 | 18,333 |
| 77. | Opatřil Jan | Bosonohy | 9 | 3 | 6 | 13:20 | 18,333 |
| 78. | Mikulášek Libor | Mikyn Team | 57 | 34 | 23 | 119:91 | 17,895 |
| 79. | Dvořák Jan | Gullivers - pincárna.cz | 54 | 32 | 22 | 120:82 | 17,778 |
| 80. | Šenkýř David | Gullivers - pincárna.cz | 39 | 23 | 16 | 86:60 | 17,692 |
| 81. | Šustr Josef | Orel Masarykova čtvrť | 45 | 26 | 19 | 91:74 | 17,333 |
| 82. | Koudelka Josef | SLAST | 33 | 19 | 14 | 72:52 | 17,273 |
| 83. | Světnica Zbyněk | Gullivers - pincárna.cz | 15 | 5 | 10 | 25:36 | 16,667 |
| 84. | Hubatka Lukáš | ST Slatina | 6 | 1 | 5 | 9:15 | 16,667 |
| 85. | Pevný Vlastimil | FÉNIX | 26 | 4 | 22 | 22:66 | 15,385 |
| 86. | Vyskočil Ondřej | Sokol Jundrov | 48 | 24 | 24 | 91:92 | 15,000 |
| 87. | Vykoupil Jan | Cyklo Best | 10 | 3 | 7 | 16:25 | 15,000 |
| 88. | Opršal Jiří | ÚFO | 15 | 4 | 11 | 20:39 | 14,667 |
| 89. | Koudelka Robert | ST Slatina | 14 | 4 | 10 | 20:35 | 14,286 |
| 90. | Kopřiva Cyril | ÚFO | 12 | 3 | 9 | 15:32 | 13,750 |
| 91. | Hrdina Jiří | Skaut-kompas.cz | 36 | 16 | 20 | 64:72 | 13,333 |
| 92. | Vyskočil Aleš | Sokol Jundrov | 39 | 17 | 22 | 69:72 | 13,077 |
| 93. | Břenek Jiří st. | TJ Sokol Ořešín | 60 | 26 | 34 | 104:126 | 13,000 |
| 94. | Lorenc Tomáš | Skaut-kompas.cz | 33 | 14 | 19 | 56:72 | 12,727 |
| 95. | Voškeruša Radim | OPERA | 48 | 17 | 31 | 67:105 | 10,625 |
| 96. | Kučera Pavel | Cyklo Best | 15 | 3 | 12 | 23:39 | 10,000 |
| 97. | Bezděk Michal | Gullivers - pincárna.cz | 20 | 2 | 18 | 30:54 | 10,000 |
| 98. | Vlasák Jaroslav | Mikyn Team | 31 | 10 | 21 | 46:70 | 9,677 |
| 99. | Prokeš Vladimír | Orel Masarykova čtvrť | 29 | 9 | 20 | 34:68 | 9,310 |
| 100. | Varta Robert | Orel Masarykova čtvrť | 33 | 10 | 23 | 42:74 | 9,091 |
| 101. | Španěl Petr | Cyklo Best | 11 | 2 | 9 | 19:28 | 9,091 |
| 102. | Filipenský Pavel | SLAST | 33 | 9 | 24 | 43:77 | 8,182 |
| 103. | Dočekal František | OPERA | 39 | 9 | 30 | 43:96 | 6,923 |
| 104. | Bílek Zdeněk | ST Slatina | 15 | 2 | 13 | 19:42 | 6,667 |
| 105. | Sáček Jaroslav | Orel Královo Pole | 60 | 13 | 47 | 82:150 | 6,500 |
| 106. | Vaňatka Jaroslav | EVA | 39 | 7 | 32 | 33:99 | 5,385 |
| 107. | Doležal Pavel | SLAST | 44 | 6 | 38 | 31:121 | 4,091 |
| 108. | Fanta Václav | Orel Královo Pole | 30 | 4 | 26 | 23:81 | 4,000 |
| 109. | Haluza Igor | TJ Sokol Ořešín | 60 | 6 | 54 | 34:169 | 3,000 |
| 110. | Pavloušek František | TJ Sokol Ořešín | 42 | 1 | 41 | 7:125 | 0,714 |
| 111. | Benovič Martin | Bosonohy | 1 | 0 | 1 | 0:3 | 0,000 |
| 112. | Patočka Jan | ST Slatina | 2 | 0 | 2 | 3:6 | 0,000 |
| 113. | Vodák Petr | FÉNIX | 2 | 0 | 2 | 3:6 | 0,000 |
| 114. | Štecák Juraj | Gullivers - pincárna.cz | 6 | 0 | 6 | 7:18 | 0,000 |
| 115. | Bukal Petr | FÉNIX | 10 | 0 | 10 | 9:30 | 0,000 |
Úspešnosť jednotlivcov, ženy
| Pořadí | Jméno | Klub | Zápasy | Výhry | Prohry | Sety | Koeficient |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Janovská Alena | ABBDATA | 18 | 13 | 5 | 46:20 | 39,722 |
| 2. | Jánská Veronika | Gullivers - pincárna.cz | 3 | 1 | 2 | 7:8 | 33,333 |
| 3. | Plšková Zdeňka | Sokol Jundrov | 51 | 40 | 11 | 128:54 | 23,529 |
| 4. | Štullerová Barbora | Gullivers - pincárna.cz | 18 | 4 | 14 | 30:50 | 22,222 |
| 5. | Hublíkova Bartošová Silvie | Gullivers - pincárna.cz | 51 | 37 | 14 | 128:63 | 21,765 |
| 6. | Kubíčková Marcela | FÉNIX | 11 | 3 | 8 | 19:28 | 15,000 |
| 7. | Hutkayová Dagmar | Orel Masarykova čtvrť | 31 | 2 | 29 | 12:87 | 1,935 |


