Žebříček jednotlivců
Upozornění: žebříčekek je sestavován na základě váženého průměru výher v jednotlivých soutěžích či stupních soutěží a jejích přepočtu dle nastaveného koeficientu děleno celkovým počtem odehraných zápasů. Pokud je v žebříčku nějaká chyba, kontaktuje dpovědnou osobu, ať sjedná v číselnících nápravu. Do žebříčkku jsou zařazeni pouze ti hráči, kteří jsou zařazeni do úspěnosti podle nastavených kritérií každého svazu.
BREST - Brněnský rekreační ST - 2025/2026
| 1. liga, muži | ![]() | 1 |
| 2. liga, muži | ![]() | 0.75 |
| 3. liga, muži | ![]() | 0.55 |
| 4. liga, muži | ![]() | 0.5 |
| 5. liga, muži | ![]() | 0.45 |
| 6. liga, muži | ![]() | 0.4 |
| 7. liga, muži | ![]() | 0.35 |
| 8. liga, muži | ![]() | 0.3 |
| MIX, muži | ![]() | 1 |
| 1. liga, ženy | ![]() | 1 |
Kategorie:
Úspešnosť jednotlivcov, muži
| Pořadí | Jméno | Klub | Zápasy | Výhry | Prohry | Sety | Koeficient |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Urubek Ondřej | Gullivers - pincárna.cz | 22 | 20 | 2 | 64:24 | 70,455 |
| 2. | Búlik Marek | Gullivers - pincárna.cz | 30 | 26 | 4 | 78:42 | 67,167 |
| 3. | Schwarz Milan | Sokol Komín | 28 | 24 | 4 | 76:32 | 66,429 |
| 4. | Madron Stanislav | Sokol Komín | 34 | 28 | 6 | 90:44 | 63,824 |
| 5. | Škrabal Petr | Kloci z Hané | 104 | 97 | 7 | 301:71 | 54,952 |
| 6. | Musil Jan | Orel Obřany | 98 | 93 | 5 | 289:51 | 54,949 |
| 7. | Vala Ondřej | Gullivers - pincárna.cz | 20 | 14 | 6 | 46:38 | 54,250 |
| 8. | Musil Tomáš | ST Slatina | 18 | 12 | 6 | 40:40 | 51,667 |
| 9. | Juračka Karel | Povodí Moravy | 15 | 14 | 1 | 42:8 | 51,333 |
| 10. | Polyák Ondřej | Beer Brothers | 123 | 103 | 20 | 340:128 | 48,659 |
| 11. | Šperka Pavel | SKP Kometa | 102 | 82 | 20 | 262:104 | 48,235 |
| 12. | Frehar Ivo | Kloci z Hané | 99 | 81 | 18 | 261:100 | 48,030 |
| 13. | Stříteský Roman | Gullivers - pincárna.cz | 30 | 18 | 12 | 70:52 | 46,500 |
| 14. | Juračka Petr | Povodí Moravy | 17 | 14 | 3 | 44:14 | 45,294 |
| 15. | Vondrášek Tomáš | Orel Bohunice | 24 | 14 | 10 | 46:42 | 45,208 |
| 16. | Vyletel Peter | VADÍ - NEVADÍ | 108 | 82 | 26 | 275:148 | 44,444 |
| 17. | Štourač Milan | Gullivers - pincárna.cz | 28 | 16 | 12 | 66:52 | 44,286 |
| 18. | Holoubek František | Gullivers - pincárna.cz | 103 | 78 | 25 | 267:123 | 44,272 |
| 19. | Bartošek Lukáš | Orel Obřany | 126 | 96 | 30 | 319:151 | 44,048 |
| 20. | Štefanec Jakub | ST Slatina | 53 | 46 | 7 | 148:60 | 43,396 |
| 21. | Vencl Ondřej | Bosonohy | 9 | 7 | 2 | 22:12 | 42,778 |
| 22. | Streit Roman | Dopravoprojekt | 108 | 76 | 32 | 262:126 | 42,222 |
| 23. | Božík Patrik | ABBDATA | 37 | 31 | 6 | 99:36 | 41,892 |
| 24. | Zach Jaroslav | Orel Bohunice | 12 | 9 | 3 | 32:19 | 41,250 |
| 25. | Miklík Tomáš | TJ Sokol Ořešín | 71 | 57 | 14 | 188:80 | 40,141 |
| 26. | Truhan Marek | VADÍ - NEVADÍ | 108 | 74 | 34 | 261:162 | 39,722 |
| 27. | Lapúník Michal | Orel Bohunice | 103 | 70 | 33 | 231:130 | 39,612 |
| 28. | Just Radek | ST Slatina | 62 | 49 | 13 | 164:73 | 39,516 |
| 29. | Pavlíček Jan | BBB | 35 | 34 | 1 | 104:12 | 38,857 |
| 30. | Staněk Jaroslav | ABBDATA | 17 | 12 | 5 | 43:19 | 38,824 |
| 31. | Oberlaiter Vigelm | ST Slatina | 32 | 16 | 16 | 70:70 | 38,750 |
| 32. | Sirbu Jan | FÉNIX | 28 | 14 | 14 | 54:54 | 38,750 |
| 33. | Žaža Vladimír | Orel Bohunice | 24 | 12 | 12 | 46:46 | 38,750 |
| 34. | Hodek Martin | ST Slatina | 56 | 43 | 13 | 143:77 | 38,393 |
| 35. | Šidla Marián | EVA | 63 | 48 | 15 | 158:88 | 38,095 |
| 36. | Karásek Petr | BBB | 59 | 55 | 4 | 169:30 | 37,288 |
| 37. | Novotný Lubomír | ABBDATA | 68 | 50 | 18 | 171:101 | 36,765 |
| 38. | Dohnálek Radim | Bosonohy | 15 | 10 | 5 | 35:23 | 36,667 |
| 39. | Bílek Petr | Orel Masarykova čtvrť | 126 | 78 | 48 | 277:173 | 36,429 |
| 40. | Vodica Luděk | Orel Královo Pole | 26 | 12 | 14 | 50:56 | 35,769 |
| 41. | Zerák Martin | Dopravoprojekt | 17 | 11 | 6 | 36:26 | 35,588 |
| 42. | Jelínek Tomáš | FÉNIX | 54 | 48 | 6 | 152:53 | 35,556 |
| 43. | Bartoš Petr | BBB | 70 | 62 | 8 | 196:64 | 35,429 |
| 44. | Musil Vladimír | Orel Bohunice | 11 | 7 | 4 | 26:21 | 35,000 |
| 45. | Holub Michal | Beer Brothers | 38 | 22 | 16 | 88:70 | 34,737 |
| 46. | Maršálek Jiří | ZPA | 58 | 40 | 18 | 139:85 | 34,483 |
| 47. | Novotný Lubor | Dopravoprojekt | 16 | 10 | 6 | 34:26 | 34,375 |
| 48. | Kozák Jan | Orel Královo Pole | 32 | 14 | 18 | 62:70 | 33,906 |
| 49. | Rejman Stanislav | SKP Kometa | 98 | 55 | 43 | 197:173 | 32,908 |
| 50. | Rajčan Michal | Hravsonauti | 51 | 47 | 4 | 148:24 | 32,255 |
| 51. | Illa Michael | Gullivers - pincárna.cz | 53 | 48 | 5 | 151:41 | 31,698 |
| 52. | Holomek Milan | TJ Sokol Ořešín | 71 | 45 | 26 | 163:119 | 31,690 |
| 53. | Novák Josef | Orel Královo Pole | 66 | 52 | 14 | 171:80 | 31,515 |
| 54. | Černoch Štěpán | Orel Královo Pole | 67 | 52 | 15 | 174:78 | 31,045 |
| 55. | Klein Michal | ST Slatina | 61 | 47 | 14 | 158:64 | 30,820 |
| 56. | Hořelka Martin | Bosonohy | 26 | 10 | 16 | 48:56 | 29,808 |
| 57. | Tůma Jiří | Beer Brothers | 105 | 54 | 51 | 194:197 | 29,429 |
| 58. | Kozel Michal | Dopravoprojekt | 51 | 42 | 9 | 132:46 | 28,824 |
| 59. | Drlík Václav | Orel Masarykova čtvrť | 51 | 42 | 9 | 135:54 | 28,824 |
| 60. | Loučka Antonín | Orel Královo Pole | 57 | 54 | 3 | 167:20 | 28,421 |
| 61. | Kovács Peter | Orel Masarykova čtvrť | 26 | 21 | 5 | 71:35 | 28,269 |
| 62. | Brussmann Jan | Gullivers - pincárna.cz | 36 | 29 | 7 | 92:40 | 28,194 |
| 63. | Skurka Juraj | Orel Bohunice | 22 | 8 | 14 | 38:52 | 28,182 |
| 64. | Dekan Jan | ZPA | 72 | 40 | 32 | 149:127 | 27,778 |
| 65. | Fouan Thibaut | Bosonohy | 28 | 10 | 18 | 48:66 | 27,679 |
| 66. | Kudlička Petr | EVA | 12 | 6 | 6 | 24:22 | 27,500 |
| 67. | Koudelka Robert | ST Slatina | 68 | 37 | 31 | 141:127 | 27,206 |
| 68. | Teplý Karel | Dopravoprojekt | 88 | 41 | 47 | 144:172 | 27,102 |
| 69. | Parák Dominik | Hraví Hroši | 72 | 39 | 33 | 150:133 | 27,083 |
| 70. | Dobrovolný Jiří | Hraví Hroši | 65 | 35 | 30 | 136:129 | 26,923 |
| 71. | Procházka Jakub | Skaut-kompas.cz | 54 | 41 | 13 | 141:64 | 26,574 |
| 72. | Lázníček Jiří | ÚFO | 55 | 29 | 26 | 115:101 | 26,364 |
| 73. | Hofírek Jiří | Skaut-kompas.cz | 48 | 36 | 12 | 116:51 | 26,250 |
| 74. | Sobota Tomáš | SKP Kometa | 111 | 49 | 62 | 179:230 | 26,081 |
| 75. | Šimků Sebastian | Hravsonauti | 50 | 37 | 13 | 124:74 | 25,900 |
| 76. | Hampl Josef | Orel Židenice | 54 | 45 | 9 | 145:51 | 25,000 |
| 77. | Holáň Radim | EVA | 68 | 34 | 34 | 136:134 | 25,000 |
| 78. | Špaček Adam | TJ Sokol Ořešín | 54 | 27 | 27 | 99:109 | 25,000 |
| 79. | Chytil Jakub | Orel Bohunice | 72 | 30 | 42 | 112:154 | 25,000 |
| 80. | Hanák Vladimír | Staré páky | 54 | 38 | 16 | 132:68 | 24,630 |
| 81. | Smejkal Petr | ST Slatina | 66 | 40 | 26 | 146:113 | 24,242 |
| 82. | Matoušek Jan | Orel Řečkovice | 71 | 43 | 28 | 149:122 | 24,225 |
| 83. | Crhán Jiří | Orel Masarykova čtvrť | 48 | 33 | 15 | 112:72 | 24,062 |
| 84. | Weigel Ivo | SLAST | 45 | 36 | 9 | 116:47 | 24,000 |
| 85. | Kadlic Šimon | Hraví Baristé | 30 | 18 | 12 | 64:52 | 24,000 |
| 86. | Hloušek Roman | Hraví Baristé | 65 | 39 | 26 | 143:105 | 24,000 |
| 87. | Kučera Oto | OPERA | 39 | 31 | 8 | 101:44 | 23,846 |
| 88. | Šenkyřík Martin | EVA | 60 | 47 | 13 | 153:69 | 23,500 |
| 89. | Pšenica Jan | FÉNIX | 69 | 40 | 29 | 144:126 | 23,188 |
| 90. | Hrčka Pavel | Orel Židenice | 57 | 44 | 13 | 146:58 | 23,158 |
| 91. | Vykoupil Jan | Cyklo Best | 63 | 29 | 34 | 124:124 | 23,016 |
| 92. | Bartoš Antonín | Dopravoprojekt | 124 | 49 | 75 | 223:270 | 22,863 |
| 93. | Bílek Bohumil | Orel Masarykova čtvrť | 85 | 33 | 52 | 131:190 | 22,765 |
| 94. | Brožek Petr | Gullivers - pincárna.cz | 67 | 30 | 37 | 122:145 | 22,388 |
| 95. | Buršík Petr | Orel Židenice | 39 | 29 | 10 | 93:43 | 22,308 |
| 96. | Vedra Jiří | EVA | 10 | 4 | 6 | 17:20 | 22,000 |
| 97. | Sedláček Kamil | SKP Kometa | 80 | 30 | 50 | 131:185 | 21,750 |
| 98. | Vorel Pavel I. | OPERA | 54 | 39 | 15 | 127:79 | 21,667 |
| 99. | Šoba Pavel | SKP Kometa | 13 | 5 | 8 | 19:30 | 21,154 |
| 100. | Pokorný Martin | Skaut-kompas.cz | 54 | 38 | 16 | 130:70 | 21,111 |
| 101. | Dufka Milan | Hraví Baristé | 36 | 19 | 17 | 72:64 | 21,111 |
| 102. | Apazoglou Theodoros | Gullivers - pincárna.cz | 30 | 21 | 9 | 70:39 | 21,000 |
| 103. | Lola Josef | EVA | 60 | 42 | 18 | 149:80 | 21,000 |
| 104. | Caletka Michal | Gullivers - pincárna.cz | 92 | 32 | 60 | 140:200 | 20,870 |
| 105. | Balák Roman | Sokol Komín | 71 | 37 | 34 | 138:140 | 20,845 |
| 106. | Kučera Pavel | Cyklo Best | 65 | 27 | 38 | 113:126 | 20,769 |
| 107. | Vogel Jiří | FÉNIX | 30 | 8 | 22 | 32:76 | 20,667 |
| 108. | Šindler Karel | ABBDATA | 51 | 21 | 30 | 103:105 | 20,588 |
| 109. | Pavlák Luděk | ST Slatina | 51 | 21 | 30 | 92:107 | 20,588 |
| 110. | Bár Matěj | Orel Královo Pole | 42 | 21 | 21 | 81:78 | 20,000 |
| 111. | Bílek Zdeněk | ST Slatina | 66 | 26 | 40 | 117:143 | 19,697 |
| 112. | Dohnal Bronislav | EVA | 64 | 25 | 39 | 108:139 | 19,531 |
| 113. | Jonášek Martin | Staré páky | 62 | 30 | 32 | 112:116 | 19,355 |
| 114. | Jurčík Michal | Orel Obřany | 29 | 16 | 13 | 55:49 | 19,310 |
| 115. | Duchoň Kamil | Mikyn Team | 53 | 34 | 19 | 118:74 | 19,245 |
| 116. | Pavliš Drahoslav | Staré páky | 48 | 26 | 22 | 99:87 | 18,958 |
| 117. | Vokálek Václav | Gullivers - pincárna.cz | 104 | 34 | 70 | 151:242 | 18,750 |
| 118. | Budík Miloš | SKP Kometa | 69 | 22 | 47 | 86:158 | 18,696 |
| 119. | Konečný David | Dopravoprojekt | 51 | 27 | 24 | 105:97 | 18,529 |
| 120. | Konečný Libor | ST Slatina | 15 | 5 | 10 | 20:37 | 18,333 |
| 121. | Opatřil Jan | Bosonohy | 9 | 3 | 6 | 13:20 | 18,333 |
| 122. | Nimráček Vladislav | FÉNIX | 70 | 32 | 38 | 132:139 | 18,286 |
| 123. | Mikulášek Libor | Mikyn Team | 57 | 34 | 23 | 119:91 | 17,895 |
| 124. | Dvořák Jan | Gullivers - pincárna.cz | 54 | 32 | 22 | 120:82 | 17,778 |
| 125. | Kokorský František | LINIOPLAN | 54 | 24 | 30 | 98:108 | 17,778 |
| 126. | Drápal Rostislav | Orel Obřany | 88 | 26 | 62 | 134:208 | 17,727 |
| 127. | Šenkýř David | Gullivers - pincárna.cz | 39 | 23 | 16 | 86:60 | 17,692 |
| 128. | Sedláček Luboš | LINIOPLAN | 59 | 26 | 33 | 101:123 | 17,627 |
| 129. | Musil Josef | Orel Bohunice | 107 | 33 | 74 | 163:260 | 17,523 |
| 130. | Janovský Jiří | ABBDATA | 36 | 18 | 18 | 80:65 | 17,500 |
| 131. | Světnica Zbyněk | Gullivers - pincárna.cz | 66 | 23 | 43 | 103:161 | 17,424 |
| 132. | Šustr Josef | Orel Masarykova čtvrť | 45 | 26 | 19 | 91:74 | 17,333 |
| 133. | Koudelka Josef | SLAST | 33 | 19 | 14 | 72:52 | 17,273 |
| 134. | Rýzner Čestmír | ÚFO | 66 | 22 | 44 | 104:152 | 16,667 |
| 135. | Fojt Leoš | Orel Obřany | 40 | 19 | 21 | 72:78 | 16,625 |
| 136. | Španěl Petr | Cyklo Best | 64 | 21 | 43 | 96:145 | 16,406 |
| 137. | Jelínek Pavel | Cyklo Best | 50 | 23 | 27 | 92:105 | 16,100 |
| 138. | Holubko Michal | Hraví Baristé | 50 | 20 | 30 | 88:107 | 16,000 |
| 139. | Novák Boris | Orel Řečkovice | 35 | 14 | 21 | 62:75 | 16,000 |
| 140. | Sedlák Pavel | ZPA | 50 | 16 | 34 | 76:119 | 16,000 |
| 141. | Dressler Milan | TJ Sokol Ořešín | 18 | 8 | 10 | 33:41 | 15,556 |
| 142. | Šťastný Karel | ABBDATA | 34 | 15 | 19 | 50:68 | 15,441 |
| 143. | Vyskočil Ondřej | Sokol Jundrov | 48 | 24 | 24 | 91:92 | 15,000 |
| 144. | Irein Martin | Orel Řečkovice | 65 | 24 | 41 | 105:148 | 14,769 |
| 145. | Opršal Jiří | ÚFO | 15 | 4 | 11 | 20:39 | 14,667 |
| 146. | Polák Roman | Gullivers - pincárna.cz | 42 | 12 | 30 | 64:105 | 14,286 |
| 147. | Kopřiva Cyril | ÚFO | 12 | 3 | 9 | 15:32 | 13,750 |
| 148. | Hrdina Jiří | Skaut-kompas.cz | 36 | 16 | 20 | 64:72 | 13,333 |
| 149. | Šlimar Petr | ST Slatina | 72 | 24 | 48 | 115:177 | 13,333 |
| 150. | Vyskočil Aleš | Sokol Jundrov | 39 | 17 | 22 | 69:72 | 13,077 |
| 151. | Břenek Jiří st. | TJ Sokol Ořešín | 60 | 26 | 34 | 104:126 | 13,000 |
| 152. | Lorenc Tomáš | Skaut-kompas.cz | 33 | 14 | 19 | 56:72 | 12,727 |
| 153. | Novosad Květoslav | SKP Kometa | 78 | 17 | 61 | 95:199 | 12,500 |
| 154. | Machálek Lubomír | Staré páky | 61 | 19 | 42 | 86:141 | 12,459 |
| 155. | Nešpor Bohumil | SKP Kometa | 90 | 18 | 72 | 86:236 | 12,000 |
| 156. | Pevný Vlastimil | FÉNIX | 26 | 4 | 22 | 22:66 | 11,923 |
| 157. | Řehola Emanuel | Staré páky | 68 | 20 | 48 | 89:165 | 11,765 |
| 158. | Kellner Miroslav | ÚFO | 64 | 15 | 49 | 82:162 | 11,719 |
| 159. | Unger Viktor | Cyklo Best | 51 | 17 | 34 | 70:115 | 11,667 |
| 160. | Suchánek Lukáš | Hravsonauti | 40 | 13 | 27 | 60:86 | 11,375 |
| 161. | Kotisa Roman | Orel Masarykova čtvrť | 34 | 11 | 23 | 49:79 | 11,324 |
| 162. | Mrázek Miloš | SKP Kometa | 54 | 10 | 44 | 60:140 | 11,111 |
| 163. | Voškeruša Radim | OPERA | 48 | 17 | 31 | 67:105 | 10,625 |
| 164. | Bauer Emil | ZABAZA | 33 | 10 | 23 | 47:71 | 10,606 |
| 165. | Vlček Aleš | Dopravoprojekt | 33 | 10 | 23 | 41:83 | 10,606 |
| 166. | Vrba Jan | ABBDATA | 41 | 12 | 29 | 57:100 | 10,244 |
| 167. | Vlach Vlastimil | ST Slatina | 51 | 13 | 38 | 67:127 | 10,196 |
| 168. | Šutera Ondřej | ST Slatina | 33 | 8 | 25 | 38:85 | 9,697 |
| 169. | Vlasák Jaroslav | Mikyn Team | 31 | 10 | 21 | 46:70 | 9,677 |
| 170. | Baslík Jan | ABBDATA | 26 | 5 | 21 | 24:66 | 9,615 |
| 171. | Oščatka Jiří | Orel Obřany | 30 | 8 | 22 | 39:73 | 9,333 |
| 172. | Prokeš Vladimír | Orel Masarykova čtvrť | 29 | 9 | 20 | 34:68 | 9,310 |
| 173. | Varta Robert | Orel Masarykova čtvrť | 33 | 10 | 23 | 42:74 | 9,091 |
| 174. | Dolejš Václav | TJ Sokol Ořešín | 51 | 13 | 38 | 58:127 | 8,922 |
| 175. | Hrúza Petr | Sokol Komín | 63 | 14 | 49 | 72:160 | 8,889 |
| 176. | Zálešák Radko st. | ZABAZA | 25 | 6 | 19 | 38:61 | 8,400 |
| 177. | Filipenský Pavel | SLAST | 33 | 9 | 24 | 43:77 | 8,182 |
| 178. | Bezděk Michal | Gullivers - pincárna.cz | 20 | 2 | 18 | 30:54 | 7,750 |
| 179. | Chovanec Miloš | VADÍ - NEVADÍ | 96 | 12 | 84 | 70:260 | 7,500 |
| 180. | Zatloukal Artur | Skaut-kompas.cz | 45 | 9 | 36 | 47:115 | 7,000 |
| 181. | Dočekal František | OPERA | 39 | 9 | 30 | 43:96 | 6,923 |
| 182. | Sáček Jaroslav | Orel Královo Pole | 60 | 13 | 47 | 82:150 | 6,500 |
| 183. | Veselý Otakar | Beer Brothers | 76 | 8 | 68 | 66:210 | 6,316 |
| 184. | Pavliš Oldřich | Staré páky | 51 | 8 | 43 | 48:136 | 5,490 |
| 185. | Vaňatka Jaroslav | EVA | 39 | 7 | 32 | 33:99 | 5,385 |
| 186. | Vašíček Marek | Dopravoprojekt | 27 | 4 | 23 | 20:72 | 5,185 |
| 187. | Doležal Pavel | SLAST | 44 | 6 | 38 | 31:121 | 4,091 |
| 188. | Fanta Václav | Orel Královo Pole | 30 | 4 | 26 | 23:81 | 4,000 |
| 189. | Večeřa Zbyněk | TJ Sokol Ořešín | 30 | 3 | 27 | 24:82 | 3,500 |
| 190. | Haluza Igor | TJ Sokol Ořešín | 60 | 6 | 54 | 34:169 | 3,000 |
| 191. | Brůha Martin | TJ Sokol Ořešín | 37 | 3 | 34 | 23:106 | 2,838 |
| 192. | Pavloušek František | TJ Sokol Ořešín | 42 | 1 | 41 | 7:125 | 0,714 |
| 193. | Bukal Petr | FÉNIX | 10 | 0 | 10 | 9:30 | 0,000 |
| 194. | Vorel Pavel II. | Hraví Hroši | 30 | 0 | 30 | 5:90 | 0,000 |
Úspešnosť jednotlivcov, ženy
| Pořadí | Jméno | Klub | Zápasy | Výhry | Prohry | Sety | Koeficient |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Janovská Alena | ABBDATA | 18 | 13 | 5 | 46:20 | 39,722 |
| 2. | Kellnerová Hana | Orel Obřany | 48 | 34 | 14 | 115:63 | 24,792 |
| 3. | Plšková Zdeňka | Sokol Jundrov | 51 | 40 | 11 | 128:54 | 23,529 |
| 4. | Hublíkova Bartošová Silvie | Gullivers - pincárna.cz | 51 | 37 | 14 | 128:63 | 21,765 |
| 5. | Štullerová Barbora | Gullivers - pincárna.cz | 18 | 4 | 14 | 30:50 | 17,222 |
| 6. | Meluzínová Věra | Cyklo Best | 34 | 16 | 18 | 64:67 | 16,471 |
| 7. | Kubíčková Marcela | FÉNIX | 11 | 3 | 8 | 19:28 | 15,000 |
| 8. | Tesařová Dana | LINIOPLAN | 56 | 20 | 36 | 85:130 | 14,286 |
| 9. | Hošková Romana | ST Slatina | 36 | 7 | 29 | 42:89 | 7,778 |
| 10. | Hutkayová Dagmar | Orel Masarykova čtvrť | 31 | 2 | 29 | 12:87 | 1,935 |


