Žebříček jednotlivců
Upozornění: žebříčekek je sestavován na základě váženého průměru výher v jednotlivých soutěžích či stupních soutěží a jejích přepočtu dle nastaveného koeficientu děleno celkovým počtem odehraných zápasů. Pokud je v žebříčku nějaká chyba, kontaktuje dpovědnou osobu, ať sjedná v číselnících nápravu. Do žebříčkku jsou zařazeni pouze ti hráči, kteří jsou zařazeni do úspěnosti podle nastavených kritérií každého svazu.
OSST Banovce nad Bebravou - 2025/2026
| 6. liga, muži | ![]() | 1 |
Kategorie:
Úspěšnost jednotlivců, muži
| Pořadí | Jméno | Klub | Zápasy | Výhry | Prohry | Sety | Koeficient |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Marko Mario | ŠK Nadlice | 138 | 122 | 16 | 383:119 | 88,406 |
| 2. | Bulík Lubomír | SK Bánovce nad Bebravou | 132 | 111 | 21 | 358:124 | 84,091 |
| 3. | Pikna Martin | STK Dežerice | 41 | 34 | 7 | 108:38 | 82,927 |
| 4. | Chudoba Ján | SK Bánovce nad Bebravou | 86 | 71 | 15 | 233:83 | 82,558 |
| 5. | Števanka Radovan | ŠK STO Prusy | 124 | 100 | 24 | 327:137 | 80,645 |
| 6. | Kutiš Ján ml. | ŠK STO Prusy | 94 | 75 | 19 | 238:91 | 79,787 |
| 7. | Hergezel Jozef | OŠK Pečeňany STO | 139 | 109 | 30 | 373:145 | 78,417 |
| 8. | Marko Miroslav | ŠK Nadlice | 123 | 96 | 27 | 316:124 | 78,049 |
| 9. | Rybanský Peter | ŠK Nadlice | 141 | 109 | 32 | 354:149 | 77,305 |
| 10. | Tomášik Ján | ŠK STO Prusy | 97 | 73 | 24 | 246:129 | 75,258 |
| 11. | Bučko Robert | ŠK Nadlice | 138 | 103 | 35 | 342:150 | 74,638 |
| 12. | Šišmiš Jakub | Žitná Radiša | 138 | 101 | 37 | 338:175 | 73,188 |
| 13. | Igaz Peter | ŠK STO Prusy | 84 | 56 | 28 | 201:137 | 66,667 |
| 14. | Hudec Jakub | Obecný úrad Podlužany | 136 | 90 | 46 | 305:179 | 66,176 |
| 15. | Bezák Martin | ŠK Nadlice | 130 | 86 | 44 | 307:214 | 66,154 |
| 16. | Kern Bohumil st. | STO Slatinka nad Bebravou | 91 | 58 | 33 | 220:142 | 63,736 |
| 17. | Kováčik Ladislav | STK Dežerice | 92 | 58 | 34 | 188:156 | 63,043 |
| 18. | Bereš Miroslav | OŠK Pečeňany STO | 154 | 97 | 57 | 355:229 | 62,987 |
| 19. | Kutiš Martin st. | ŠK STO Prusy | 97 | 61 | 36 | 217:167 | 62,887 |
| 20. | Flóro Daniel | STO Uhrovec | 132 | 83 | 49 | 301:195 | 62,879 |
| 21. | Farkaš Tobiaš | STK Malé Chlievany | 128 | 79 | 49 | 270:212 | 61,719 |
| 22. | Lukačovič Vojtech | KHR Horné Ozorovce | 136 | 81 | 55 | 302:229 | 59,559 |
| 23. | Magdolen Jozef | ŠK Nadlice | 42 | 25 | 17 | 93:66 | 59,524 |
| 24. | Pytel Jozef | STK Malé Chlievany | 125 | 73 | 52 | 275:199 | 58,400 |
| 25. | Igaz Martin | STO Biskupice | 99 | 57 | 42 | 221:173 | 57,576 |
| 26. | Horník Ivan | Žitná Radiša | 109 | 61 | 48 | 220:191 | 55,963 |
| 27. | Cyrzyk Marcel | OŠK Pečeňany STO | 113 | 62 | 51 | 223:179 | 54,867 |
| 28. | Božík Igor st. | SK Bánovce nad Bebravou | 126 | 69 | 57 | 263:212 | 54,762 |
| 29. | Grgula Martin | KHR Horné Ozorovce | 159 | 84 | 75 | 302:301 | 52,830 |
| 30. | Košík Rudolf | STK Malé Chlievany | 119 | 62 | 57 | 235:224 | 52,101 |
| 31. | Koleno Jozef | STK Malé Chlievany | 167 | 85 | 82 | 317:315 | 50,898 |
| 32. | Botka Jozef | Žitná Radiša | 143 | 71 | 72 | 275:261 | 49,650 |
| 33. | Kojzár Peter | Obecný úrad Podlužany | 95 | 46 | 49 | 168:180 | 48,421 |
| 34. | Jakab Marián | OŠK Pečeňany STO | 164 | 79 | 85 | 304:300 | 48,171 |
| 35. | Sukeník Kristián | Obecný úrad Podlužany | 143 | 67 | 76 | 252:277 | 46,853 |
| 36. | Šmatlák Ján | ŠK Nadlice | 159 | 74 | 85 | 285:326 | 46,541 |
| 37. | Sabo Boris | KHR Horné Ozorovce | 147 | 66 | 81 | 258:309 | 44,898 |
| 38. | Masaryk Vladimír | ŠK Nadlice | 128 | 57 | 71 | 209:267 | 44,531 |
| 39. | Hrubý Ľubomír | Žitná Radiša | 129 | 53 | 76 | 234:264 | 41,085 |
| 40. | Okša Andrej | ŠK Nadlice | 125 | 51 | 74 | 183:249 | 40,800 |
| 41. | Sliepka Ján | STO Uhrovec | 123 | 46 | 77 | 189:277 | 37,398 |
| 42. | Marko Mario ml. | ŠK Nadlice | 27 | 10 | 17 | 49:53 | 37,037 |
| 43. | Kutiš Matiás | ŠK STO Prusy | 52 | 19 | 33 | 74:105 | 36,538 |
| 44. | Šišmiš Ľubomír | Žitná Radiša | 119 | 43 | 76 | 174:273 | 36,134 |
| 45. | Podlucký Ján | Obecný úrad Podlužany | 41 | 13 | 28 | 52:91 | 31,707 |
| 46. | Kern Bohumil ml. | STO Slatinka nad Bebravou | 93 | 28 | 65 | 126:216 | 30,108 |
| 47. | Krch Michal | STO Slatinka nad Bebravou | 93 | 25 | 68 | 103:209 | 26,882 |
| 48. | Malíková Vanesa | OŠK Pečeňany STO | 41 | 11 | 30 | 42:99 | 26,829 |
| 49. | Jakubček Lukáš | STO Slatinka nad Bebravou | 140 | 37 | 103 | 192:343 | 26,429 |
| 50. | Černo Ľubomír | Obecný úrad Podlužany | 87 | 19 | 68 | 89:218 | 21,839 |
| 51. | Staník Filip | STO Slatinka nad Bebravou | 116 | 20 | 96 | 87:295 | 17,241 |
| 52. | Mičo Jaroslav | STO Slatinka nad Bebravou | 121 | 17 | 104 | 89:327 | 14,050 |
| 53. | Cvešper Jonáš | STK Malé Chlievany | 107 | 12 | 95 | 57:298 | 11,215 |
| 54. | Bačko Matias | STK Malé Chlievany | 125 | 10 | 115 | 46:349 | 8,000 |
| 55. | Vašíček Matiaš | STK Malé Chlievany | 123 | 6 | 117 | 35:356 | 4,878 |
Úspěšnost jednotlivců, ženy
| Pořadí | Jméno | Klub | Zápasy | Výhry | Prohry | Sety | Koeficient |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Hanková Jana | SK Bánovce nad Bebravou | 161 | 111 | 50 | 377:216 | 68,944 |
| 2. | Štefáneková Nikola | STO Uhrovec | 130 | 73 | 57 | 271:217 | 56,154 |
| 3. | Kasalová Nicole | STO Slatinka nad Bebravou | 140 | 38 | 102 | 161:322 | 27,143 |
| 4. | Suchá Anna | STO Slatinka nad Bebravou | 147 | 34 | 113 | 163:355 | 23,129 |
| 5. | Suchá Alica | STO Slatinka nad Bebravou | 148 | 21 | 127 | 98:405 | 14,189 |
| 6. | Červená Barbora | STK Malé Chlievany | 44 | 0 | 44 | 6:132 | 0,000 |


