Žebříček jednotlivců
Upozornění: žebříčekek je sestavován na základě váženého průměru výher v jednotlivých soutěžích či stupních soutěží a jejích přepočtu dle nastaveného koeficientu děleno celkovým počtem odehraných zápasů. Pokud je v žebříčku nějaká chyba, kontaktuje dpovědnou osobu, ať sjedná v číselnících nápravu. Do žebříčkku jsou zařazeni pouze ti hráči, kteří jsou zařazeni do úspěnosti podle nastavených kritérií každého svazu.
OSST Banovce nad Bebravou - 2025/2026
| 6. liga, muži | ![]() | 1 |
Kategorie:
Úspěšnost jednotlivců, muži
| Pořadí | Jméno | Klub | Zápasy | Výhry | Prohry | Sety | Koeficient |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Šišmiš Jakub | Žitná Radiša | 234 | 213 | 21 | 663:174 | 91,026 |
| 2. | Marko Mario | ŠK Nadlice | 225 | 204 | 21 | 636:177 | 90,667 |
| 3. | Chudoba Ján | SK Bánovce nad Bebravou | 141 | 123 | 18 | 402:114 | 87,234 |
| 4. | Hergezel Jozef | OŠK Pečeňany STO | 237 | 201 | 36 | 651:210 | 84,810 |
| 5. | Bulík Lubomír | SK Bánovce nad Bebravou | 225 | 189 | 36 | 624:201 | 84,000 |
| 6. | Pikna Martin | STK Dežerice | 123 | 102 | 21 | 324:114 | 82,927 |
| 7. | Marko Miroslav | ŠK Nadlice | 198 | 162 | 36 | 525:192 | 81,818 |
| 8. | Bezák Martin | ŠK Nadlice | 228 | 177 | 51 | 606:300 | 77,632 |
| 9. | Števanka Radovan | ŠK STO Prusy | 201 | 156 | 45 | 504:231 | 77,612 |
| 10. | Kern Bohumil st. | STO Slatinka nad Bebravou | 156 | 120 | 36 | 399:174 | 76,923 |
| 11. | Kutiš Ján ml. | ŠK STO Prusy | 165 | 126 | 39 | 408:183 | 76,364 |
| 12. | Farkaš Tobiaš | STK Malé Chlievany | 213 | 156 | 57 | 522:258 | 73,239 |
| 13. | Tomášik Ján | ŠK STO Prusy | 165 | 120 | 45 | 414:225 | 72,727 |
| 14. | Flóro Daniel | STO Uhrovec | 225 | 159 | 66 | 534:279 | 70,667 |
| 15. | Lukačovič Vojtech | KHR Horné Ozorovce | 219 | 153 | 66 | 528:300 | 69,863 |
| 16. | Rybanský Peter | ŠK Nadlice | 225 | 156 | 69 | 522:276 | 69,333 |
| 17. | Bučko Robert | ŠK Nadlice | 225 | 147 | 78 | 522:297 | 65,333 |
| 18. | Pytel Jozef | STK Malé Chlievany | 213 | 138 | 75 | 483:282 | 64,789 |
| 19. | Hudec Jakub | Obecný úrad Podlužany | 228 | 144 | 84 | 510:312 | 63,158 |
| 20. | Bereš Miroslav | OŠK Pečeňany STO | 264 | 165 | 99 | 597:399 | 62,500 |
| 21. | Igaz Martin | STO Biskupice | 162 | 99 | 63 | 366:249 | 61,111 |
| 22. | Igaz Peter | ŠK STO Prusy | 144 | 87 | 57 | 315:231 | 60,417 |
| 23. | Kutiš Martin st. | ŠK STO Prusy | 156 | 93 | 63 | 345:240 | 59,615 |
| 24. | Magdolen Jozef | ŠK Nadlice | 126 | 75 | 51 | 279:198 | 59,524 |
| 25. | Botka Jozef | Žitná Radiša | 240 | 141 | 99 | 510:387 | 58,750 |
| 26. | Kováčik Ladislav | STK Dežerice | 150 | 84 | 66 | 294:261 | 56,000 |
| 27. | Horník Ivan | Žitná Radiša | 183 | 102 | 81 | 381:321 | 55,738 |
| 28. | Grgula Martin | KHR Horné Ozorovce | 270 | 144 | 126 | 528:498 | 53,333 |
| 29. | Jakab Marián | OŠK Pečeňany STO | 276 | 147 | 129 | 552:468 | 53,261 |
| 30. | Kojzár Peter | Obecný úrad Podlužany | 141 | 75 | 66 | 261:243 | 53,191 |
| 31. | Šmatlák Ján | ŠK Nadlice | 270 | 132 | 138 | 504:519 | 48,889 |
| 32. | Božík Igor st. | SK Bánovce nad Bebravou | 189 | 90 | 99 | 348:348 | 47,619 |
| 33. | Košík Rudolf | STK Malé Chlievany | 204 | 96 | 108 | 354:402 | 47,059 |
| 34. | Koleno Jozef | STK Malé Chlievany | 285 | 129 | 156 | 474:558 | 45,263 |
| 35. | Masaryk Vladimír | ŠK Nadlice | 222 | 99 | 123 | 348:441 | 44,595 |
| 36. | Sukeník Kristián | Obecný úrad Podlužany | 249 | 111 | 138 | 423:507 | 44,578 |
| 37. | Cyrzyk Marcel | OŠK Pečeňany STO | 177 | 78 | 99 | 282:330 | 44,068 |
| 38. | Kern Bohumil ml. | STO Slatinka nad Bebravou | 153 | 66 | 87 | 261:306 | 43,137 |
| 39. | Sabo Boris | KHR Horné Ozorovce | 243 | 99 | 144 | 369:540 | 40,741 |
| 40. | Marko Mario ml. | ŠK Nadlice | 81 | 30 | 51 | 147:159 | 37,037 |
| 41. | Kutiš Matiás | ŠK STO Prusy | 156 | 57 | 99 | 222:315 | 36,538 |
| 42. | Sliepka Ján | STO Uhrovec | 207 | 75 | 132 | 306:453 | 36,232 |
| 43. | Hrubý Ľubomír | Žitná Radiša | 243 | 87 | 156 | 405:540 | 35,802 |
| 44. | Šišmiš Ľubomír | Žitná Radiša | 177 | 57 | 120 | 207:423 | 32,203 |
| 45. | Podlucký Ján | Obecný úrad Podlužany | 123 | 39 | 84 | 156:273 | 31,707 |
| 46. | Okša Andrej | ŠK Nadlice | 204 | 63 | 141 | 243:441 | 30,882 |
| 47. | Jakubček Lukáš | STO Slatinka nad Bebravou | 249 | 75 | 174 | 360:597 | 30,120 |
| 48. | Černo Ľubomír | Obecný úrad Podlužany | 135 | 39 | 96 | 159:312 | 28,889 |
| 49. | Malíková Vanesa | OŠK Pečeňany STO | 123 | 33 | 90 | 126:297 | 26,829 |
| 50. | Krch Michal | STO Slatinka nad Bebravou | 162 | 39 | 123 | 147:375 | 24,074 |
| 51. | Mičo Jaroslav | STO Slatinka nad Bebravou | 210 | 42 | 168 | 177:540 | 20,000 |
| 52. | Staník Filip | STO Slatinka nad Bebravou | 213 | 42 | 171 | 162:534 | 19,718 |
| 53. | Bačko Matias | STK Malé Chlievany | 240 | 21 | 219 | 93:669 | 8,750 |
| 54. | Cvešper Jonáš | STK Malé Chlievany | 186 | 9 | 177 | 45:534 | 4,839 |
| 55. | Vašíček Matiaš | STK Malé Chlievany | 207 | 9 | 198 | 60:609 | 4,348 |
Úspěšnost jednotlivců, ženy
| Pořadí | Jméno | Klub | Zápasy | Výhry | Prohry | Sety | Koeficient |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Štefáneková Nikola | STO Uhrovec | 219 | 147 | 72 | 498:291 | 67,123 |
| 2. | Hanková Jana | SK Bánovce nad Bebravou | 276 | 171 | 105 | 618:423 | 61,957 |
| 3. | Suchá Anna | STO Slatinka nad Bebravou | 252 | 75 | 177 | 327:561 | 29,762 |
| 4. | Kasalová Nicole | STO Slatinka nad Bebravou | 240 | 69 | 171 | 285:561 | 28,750 |
| 5. | Suchá Alica | STO Slatinka nad Bebravou | 246 | 45 | 201 | 204:639 | 18,293 |
| 6. | Červená Barbora | STK Malé Chlievany | 132 | 0 | 132 | 18:396 | 0,000 |


