Žebříček čtyřher
Upozornění: žebříčekek je sestavován na základě váženého průměru výher v jednotlivých soutěžích či stupních soutěží a jejích přepočtu dle nastaveného koeficientu děleno celkovým počtem odehraných zápasů. Pokud je v žebříčku nějaká chyba, kontaktuje dpovědnou osobu, ať sjedná v číselnících nápravu. Do žebříčkku jsou zařazeni pouze ti hráči, kteří jsou zařazeni do úspěnosti podle nastavených kritérií každého svazu.
OSST Banovce nad Bebravou - 2025/2026
| 6. liga, muži | ![]() | 1 |
Kategorie:
Úspěšnost čtyřher, muži
| Pořadí | Jméno | Klub | Zápasy | Výhry | Prohry | Sety | Koeficient |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Rybanský Peter | ŠK Nadlice | 110 | 95 | 15 | 300:95 | 86,364 |
| 2. | Bučko Robert | ŠK Nadlice | 105 | 90 | 15 | 280:85 | 85,714 |
| 3. | Marko Mario | ŠK Nadlice | 105 | 90 | 15 | 285:100 | 85,714 |
| 4. | Kutiš Ján ml. | ŠK STO Prusy | 65 | 55 | 10 | 170:50 | 84,615 |
| 5. | Števanka Radovan | ŠK STO Prusy | 95 | 80 | 15 | 265:100 | 84,211 |
| 6. | Bulík Lubomír | SK Bánovce nad Bebravou | 95 | 80 | 15 | 250:95 | 84,211 |
| 7. | Tomášik Ján | ŠK STO Prusy | 70 | 55 | 15 | 180:90 | 78,571 |
| 8. | Chudoba Ján | SK Bánovce nad Bebravou | 65 | 50 | 15 | 165:75 | 76,923 |
| 9. | Igaz Peter | ŠK STO Prusy | 60 | 45 | 15 | 160:100 | 75,000 |
| 10. | Marko Miroslav | ŠK Nadlice | 95 | 70 | 25 | 235:100 | 73,684 |
| 11. | Kováčik Ladislav | STK Dežerice | 70 | 50 | 20 | 150:115 | 71,429 |
| 12. | Hergezel Jozef | OŠK Pečeňany STO | 100 | 70 | 30 | 260:125 | 70,000 |
| 13. | Hudec Jakub | Obecný úrad Podlužany | 100 | 70 | 30 | 225:125 | 70,000 |
| 14. | Kutiš Martin st. | ŠK STO Prusy | 75 | 50 | 25 | 170:145 | 66,667 |
| 15. | Cyrzyk Marcel | OŠK Pečeňany STO | 90 | 60 | 30 | 215:115 | 66,667 |
| 16. | Bereš Miroslav | OŠK Pečeňany STO | 110 | 70 | 40 | 260:160 | 63,636 |
| 17. | Božík Igor st. | SK Bánovce nad Bebravou | 105 | 65 | 40 | 245:160 | 61,905 |
| 18. | Košík Rudolf | STK Malé Chlievany | 85 | 50 | 35 | 195:150 | 58,824 |
| 19. | Koleno Jozef | STK Malé Chlievany | 120 | 70 | 50 | 265:215 | 58,333 |
| 20. | Horník Ivan | Žitná Radiša | 80 | 45 | 35 | 155:140 | 56,250 |
| 21. | Igaz Martin | STO Biskupice | 75 | 40 | 35 | 165:150 | 53,333 |
| 22. | Flóro Daniel | STO Uhrovec | 95 | 50 | 45 | 205:170 | 52,632 |
| 23. | Okša Andrej | ŠK Nadlice | 95 | 50 | 45 | 170:170 | 52,632 |
| 24. | Grgula Martin | KHR Horné Ozorovce | 115 | 60 | 55 | 210:225 | 52,174 |
| 25. | Hrubý Ľubomír | Žitná Radiša | 80 | 40 | 40 | 165:140 | 50,000 |
| 26. | Pytel Jozef | STK Malé Chlievany | 90 | 45 | 45 | 190:175 | 50,000 |
| 27. | Sabo Boris | KHR Horné Ozorovce | 110 | 55 | 55 | 225:215 | 50,000 |
| 28. | Sukeník Kristián | Obecný úrad Podlužany | 100 | 50 | 50 | 185:180 | 50,000 |
| 29. | Šišmiš Jakub | Žitná Radiša | 100 | 50 | 50 | 195:195 | 50,000 |
| 30. | Bezák Martin | ŠK Nadlice | 90 | 45 | 45 | 175:190 | 50,000 |
| 31. | Lukačovič Vojtech | KHR Horné Ozorovce | 105 | 50 | 55 | 210:215 | 47,619 |
| 32. | Farkaš Tobiaš | STK Malé Chlievany | 95 | 45 | 50 | 160:210 | 47,368 |
| 33. | Kern Bohumil st. | STO Slatinka nad Bebravou | 65 | 30 | 35 | 145:140 | 46,154 |
| 34. | Masaryk Vladimír | ŠK Nadlice | 90 | 40 | 50 | 155:200 | 44,444 |
| 35. | Kojzár Peter | Obecný úrad Podlužany | 80 | 35 | 45 | 135:165 | 43,750 |
| 36. | Šmatlák Ján | ŠK Nadlice | 115 | 50 | 65 | 195:255 | 43,478 |
| 37. | Jakab Marián | OŠK Pečeňany STO | 120 | 50 | 70 | 200:240 | 41,667 |
| 38. | Šišmiš Ľubomír | Žitná Radiša | 100 | 40 | 60 | 175:220 | 40,000 |
| 39. | Sliepka Ján | STO Uhrovec | 90 | 35 | 55 | 145:210 | 38,889 |
| 40. | Botka Jozef | Žitná Radiša | 105 | 40 | 65 | 175:220 | 38,095 |
| 41. | Krch Michal | STO Slatinka nad Bebravou | 65 | 20 | 45 | 90:140 | 30,769 |
| 42. | Jakubček Lukáš | STO Slatinka nad Bebravou | 95 | 20 | 75 | 120:240 | 21,053 |
| 43. | Cvešper Jonáš | STK Malé Chlievany | 75 | 15 | 60 | 70:200 | 20,000 |
| 44. | Kern Bohumil ml. | STO Slatinka nad Bebravou | 70 | 10 | 60 | 65:190 | 14,286 |
| 45. | Černo Ľubomír | Obecný úrad Podlužany | 70 | 10 | 60 | 60:190 | 14,286 |
| 46. | Staník Filip | STO Slatinka nad Bebravou | 75 | 10 | 65 | 55:195 | 13,333 |
| 47. | Bačko Matias | STK Malé Chlievany | 75 | 5 | 70 | 25:210 | 6,667 |
| 48. | Mičo Jaroslav | STO Slatinka nad Bebravou | 85 | 5 | 80 | 50:245 | 5,882 |
| 49. | Vašíček Matiaš | STK Malé Chlievany | 90 | 5 | 85 | 25:255 | 5,556 |
Úspěšnost čtyřher, ženy
| Pořadí | Jméno | Klub | Zápasy | Výhry | Prohry | Sety | Koeficient |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Hanková Jana | SK Bánovce nad Bebravou | 115 | 90 | 25 | 285:125 | 78,261 |
| 2. | Štefáneková Nikola | STO Uhrovec | 95 | 40 | 55 | 175:200 | 42,105 |
| 3. | Kasalová Nicole | STO Slatinka nad Bebravou | 100 | 25 | 75 | 110:225 | 25,000 |
| 4. | Suchá Anna | STO Slatinka nad Bebravou | 105 | 15 | 90 | 90:280 | 14,286 |
| 5. | Suchá Alica | STO Slatinka nad Bebravou | 110 | 10 | 100 | 50:320 | 9,091 |


