Žebříček čtyřher
Upozornění: žebříčekek je sestavován na základě váženého průměru výher v jednotlivých soutěžích či stupních soutěží a jejích přepočtu dle nastaveného koeficientu děleno celkovým počtem odehraných zápasů. Pokud je v žebříčku nějaká chyba, kontaktuje dpovědnou osobu, ať sjedná v číselnících nápravu. Do žebříčkku jsou zařazeni pouze ti hráči, kteří jsou zařazeni do úspěnosti podle nastavených kritérií každého svazu.
BREST - Brněnský rekreační ST - 2025/2026
| 1. liga, muži | ![]() | 1 |
| 2. liga, muži | ![]() | 0.75 |
| 3. liga, muži | ![]() | 0.55 |
| 4. liga, muži | ![]() | 0.5 |
| 5. liga, muži | ![]() | 0.45 |
| 6. liga, muži | ![]() | 0.4 |
| 7. liga, muži | ![]() | 0.35 |
| 8. liga, muži | ![]() | 0.3 |
| MIX, muži | ![]() | 1 |
| 1. liga, ženy | ![]() | 1 |
Kategorie:
Úspěšnost čtyřher, muži
| Pořadí | Jméno | Klub | Zápasy | Výhry | Prohry | Sety | Koeficient |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Kvarda Lubomír | Mikyn Team | 5 | 5 | 0 | 15:2 | 100,000 |
| 2. | Hampl Josef | Orel Židenice | 13 | 12 | 1 | 36:12 | 92,308 |
| 3. | Hrčka Pavel | Orel Židenice | 14 | 12 | 2 | 37:12 | 85,714 |
| 4. | Ilčík Teodor | Orel Židenice | 6 | 5 | 1 | 17:6 | 83,333 |
| 5. | Loučka Antonín | Orel Královo Pole | 19 | 15 | 4 | 49:22 | 78,947 |
| 6. | Sáček Jaroslav | Orel Královo Pole | 20 | 15 | 5 | 49:25 | 75,000 |
| 7. | Lola Josef | EVA | 17 | 12 | 5 | 40:19 | 70,588 |
| 8. | Šenkyřík Martin | EVA | 16 | 11 | 5 | 37:19 | 68,750 |
| 9. | Musil Tomáš | ST Slatina | 9 | 6 | 3 | 20:20 | 66,667 |
| 10. | Vorel Pavel I. | OPERA | 16 | 10 | 6 | 33:31 | 62,500 |
| 11. | Weigel Ivo | SLAST | 13 | 8 | 5 | 29:20 | 61,538 |
| 12. | Urubek Ondřej | Gullivers - pincárna.cz | 22 | 20 | 2 | 64:24 | 59,091 |
| 13. | Mikulášek Libor | Mikyn Team | 17 | 10 | 7 | 39:29 | 58,824 |
| 14. | Dočekal František | OPERA | 7 | 4 | 3 | 12:15 | 57,143 |
| 15. | Pokorný Martin | Skaut-kompas.cz | 14 | 8 | 6 | 26:24 | 57,143 |
| 16. | Búlik Marek | Gullivers - pincárna.cz | 30 | 26 | 4 | 78:42 | 56,333 |
| 17. | Schwarz Milan | Sokol Komín | 28 | 24 | 4 | 76:32 | 55,714 |
| 18. | Šenkýř David | Gullivers - pincárna.cz | 11 | 6 | 5 | 23:17 | 54,545 |
| 19. | Madron Stanislav | Sokol Komín | 34 | 28 | 6 | 90:44 | 53,529 |
| 20. | Duchoň Kamil | Mikyn Team | 15 | 8 | 7 | 34:27 | 53,333 |
| 21. | Koudelka Josef | SLAST | 12 | 6 | 6 | 24:22 | 50,000 |
| 22. | Prokeš Vladimír | Orel Masarykova čtvrť | 4 | 2 | 2 | 7:7 | 50,000 |
| 23. | Vyskočil Ondřej | Sokol Jundrov | 12 | 6 | 6 | 24:25 | 50,000 |
| 24. | Kučera Oto | OPERA | 8 | 4 | 4 | 14:16 | 50,000 |
| 25. | Šustr Josef | Orel Masarykova čtvrť | 14 | 7 | 7 | 24:28 | 50,000 |
| 26. | Varta Robert | Orel Masarykova čtvrť | 10 | 5 | 5 | 16:23 | 50,000 |
| 27. | Vala Ondřej | Gullivers - pincárna.cz | 20 | 14 | 6 | 46:38 | 45,500 |
| 28. | Lorenc Tomáš | Skaut-kompas.cz | 9 | 4 | 5 | 14:19 | 44,444 |
| 29. | Voškeruša Radim | OPERA | 9 | 4 | 5 | 13:22 | 44,444 |
| 30. | Dvořák Jan | Gullivers - pincárna.cz | 14 | 6 | 8 | 27:26 | 42,857 |
| 31. | Buršík Petr | Orel Židenice | 7 | 3 | 4 | 12:14 | 42,857 |
| 32. | Stříteský Roman | Gullivers - pincárna.cz | 30 | 18 | 12 | 70:52 | 39,000 |
| 33. | Vondrášek Tomáš | Orel Bohunice | 24 | 14 | 10 | 46:42 | 37,917 |
| 34. | Bednář Martin | Skaut-kompas.cz | 8 | 3 | 5 | 14:17 | 37,500 |
| 35. | Štourač Milan | Gullivers - pincárna.cz | 28 | 16 | 12 | 66:52 | 37,143 |
| 36. | Vyskočil Aleš | Sokol Jundrov | 14 | 5 | 9 | 25:33 | 35,714 |
| 37. | Bindr Petr | Orel Masarykova čtvrť | 6 | 2 | 4 | 7:14 | 33,333 |
| 38. | Vlasák Jaroslav | Mikyn Team | 3 | 1 | 2 | 6:6 | 33,333 |
| 39. | Oberlaiter Vigelm | ST Slatina | 32 | 16 | 16 | 70:70 | 32,500 |
| 40. | Sirbu Jan | FÉNIX | 28 | 14 | 14 | 54:54 | 32,500 |
| 41. | Žaža Vladimír | Orel Bohunice | 24 | 12 | 12 | 46:46 | 32,500 |
| 42. | Vodica Luděk | Orel Královo Pole | 26 | 12 | 14 | 50:56 | 30,000 |
| 43. | Kozák Jan | Orel Královo Pole | 32 | 14 | 18 | 62:70 | 28,438 |
| 44. | Břenek Jiří st. | TJ Sokol Ořešín | 15 | 4 | 11 | 17:36 | 26,667 |
| 45. | Hořelka Martin | Bosonohy | 26 | 10 | 16 | 48:56 | 25,000 |
| 46. | Irsenský Pavel | EVA | 4 | 1 | 3 | 7:9 | 25,000 |
| 47. | Skurka Juraj | Orel Bohunice | 22 | 8 | 14 | 38:52 | 23,636 |
| 48. | Fouan Thibaut | Bosonohy | 28 | 10 | 18 | 48:66 | 23,214 |
| 49. | Haluza Igor | TJ Sokol Ořešín | 18 | 4 | 14 | 15:45 | 22,222 |
| 50. | Apazoglou Theodoros | Gullivers - pincárna.cz | 5 | 1 | 4 | 8:12 | 20,000 |
| 51. | Filipenský Pavel | SLAST | 5 | 1 | 4 | 6:13 | 20,000 |
| 52. | Vogel Jiří | FÉNIX | 30 | 8 | 22 | 32:76 | 17,333 |
| 53. | Kopecký Jiří | Skaut-kompas.cz | 6 | 1 | 5 | 9:15 | 16,667 |
| 54. | Doležal Pavel | SLAST | 9 | 1 | 8 | 11:24 | 11,111 |
| 55. | Pevný Vlastimil | FÉNIX | 26 | 4 | 22 | 22:66 | 10,000 |
| 56. | Bezděk Michal | Gullivers - pincárna.cz | 20 | 2 | 18 | 30:54 | 6,500 |
| 57. | Fanta Václav | Orel Královo Pole | 1 | 0 | 1 | 0:3 | 0,000 |
| 58. | Pavloušek František | TJ Sokol Ořešín | 1 | 0 | 1 | 0:3 | 0,000 |
| 59. | Špalek Jan | Orel Masarykova čtvrť | 1 | 0 | 1 | 0:3 | 0,000 |
| 60. | Vaňatka Jaroslav | EVA | 3 | 0 | 3 | 4:9 | 0,000 |
| 61. | Hrdina Jiří | Skaut-kompas.cz | 3 | 0 | 3 | 3:9 | 0,000 |
| 62. | Krejčí Ondřej | Sokol Jundrov | 3 | 0 | 3 | 3:9 | 0,000 |
| 63. | Procházka Dušan | Orel Masarykova čtvrť | 3 | 0 | 3 | 2:9 | 0,000 |
| 64. | Hrnčíř Miroslav | TJ Sokol Ořešín | 6 | 0 | 6 | 2:18 | 0,000 |
Úspěšnost čtyřher, ženy
| Pořadí | Jméno | Klub | Zápasy | Výhry | Prohry | Sety | Koeficient |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Hublíkova Bartošová Silvie | Gullivers - pincárna.cz | 10 | 5 | 5 | 18:17 | 50,000 |
| 2. | Plšková Zdeňka | Sokol Jundrov | 9 | 3 | 6 | 14:21 | 33,333 |
| 3. | Štullerová Barbora | Gullivers - pincárna.cz | 9 | 2 | 7 | 15:25 | 22,222 |
| 4. | Jandeková Hana st. | SLAST | 1 | 0 | 1 | 0:3 | 0,000 |
| 5. | Hutkayová Dagmar | Orel Masarykova čtvrť | 2 | 0 | 2 | 0:6 | 0,000 |


