Žebříček čtyřher
Upozornění: žebříčekek je sestavován na základě váženého průměru výher v jednotlivých soutěžích či stupních soutěží a jejích přepočtu dle nastaveného koeficientu děleno celkovým počtem odehraných zápasů. Pokud je v žebříčku nějaká chyba, kontaktuje dpovědnou osobu, ať sjedná v číselnících nápravu. Do žebříčkku jsou zařazeni pouze ti hráči, kteří jsou zařazeni do úspěnosti podle nastavených kritérií každého svazu.
OSST Banovce nad Bebravou - 2025/2026
| 6. liga, muži | ![]() | 1 |
Kategorie:
Úspěšnost čtyřher, muži
| Pořadí | Jméno | Klub | Zápasy | Výhry | Prohry | Sety | Koeficient |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Marko Mario | ŠK Nadlice | 288 | 258 | 30 | 807:237 | 89,583 |
| 2. | Chudoba Ján | SK Bánovce nad Bebravou | 180 | 153 | 27 | 501:159 | 85,000 |
| 3. | Bulík Lubomír | SK Bánovce nad Bebravou | 282 | 237 | 45 | 774:258 | 84,043 |
| 4. | Pikna Martin | STK Dežerice | 123 | 102 | 21 | 324:114 | 82,927 |
| 5. | Šišmiš Jakub | Žitná Radiša | 294 | 243 | 51 | 780:291 | 82,653 |
| 6. | Hergezel Jozef | OŠK Pečeňany STO | 297 | 243 | 54 | 807:285 | 81,818 |
| 7. | Marko Miroslav | ŠK Nadlice | 255 | 204 | 51 | 666:252 | 80,000 |
| 8. | Števanka Radovan | ŠK STO Prusy | 258 | 204 | 54 | 663:291 | 79,070 |
| 9. | Kutiš Ján ml. | ŠK STO Prusy | 204 | 159 | 45 | 510:213 | 77,941 |
| 10. | Tomášik Ján | ŠK STO Prusy | 207 | 153 | 54 | 522:279 | 73,913 |
| 11. | Rybanský Peter | ŠK Nadlice | 291 | 213 | 78 | 702:333 | 73,196 |
| 12. | Bezák Martin | ŠK Nadlice | 282 | 204 | 78 | 711:414 | 72,340 |
| 13. | Kern Bohumil st. | STO Slatinka nad Bebravou | 195 | 138 | 57 | 486:258 | 70,769 |
| 14. | Bučko Robert | ŠK Nadlice | 288 | 201 | 87 | 690:348 | 69,792 |
| 15. | Farkaš Tobiaš | STK Malé Chlievany | 270 | 183 | 87 | 618:384 | 67,778 |
| 16. | Flóro Daniel | STO Uhrovec | 282 | 189 | 93 | 657:381 | 67,021 |
| 17. | Lukačovič Vojtech | KHR Horné Ozorovce | 282 | 183 | 99 | 654:429 | 64,894 |
| 18. | Hudec Jakub | Obecný úrad Podlužany | 288 | 186 | 102 | 645:387 | 64,583 |
| 19. | Igaz Peter | ŠK STO Prusy | 180 | 114 | 66 | 411:291 | 63,333 |
| 20. | Bereš Miroslav | OŠK Pečeňany STO | 330 | 207 | 123 | 753:495 | 62,727 |
| 21. | Pytel Jozef | STK Malé Chlievany | 267 | 165 | 102 | 597:387 | 61,798 |
| 22. | Kutiš Martin st. | ŠK STO Prusy | 201 | 123 | 78 | 447:327 | 61,194 |
| 23. | Magdolen Jozef | ŠK Nadlice | 126 | 75 | 51 | 279:198 | 59,524 |
| 24. | Igaz Martin | STO Biskupice | 207 | 123 | 84 | 465:339 | 59,420 |
| 25. | Kováčik Ladislav | STK Dežerice | 192 | 114 | 78 | 384:330 | 59,375 |
| 26. | Horník Ivan | Žitná Radiša | 231 | 129 | 102 | 474:405 | 55,844 |
| 27. | Botka Jozef | Žitná Radiša | 303 | 165 | 138 | 615:519 | 54,455 |
| 28. | Grgula Martin | KHR Horné Ozorovce | 339 | 180 | 159 | 654:633 | 53,097 |
| 29. | Božík Igor st. | SK Bánovce nad Bebravou | 252 | 129 | 123 | 495:444 | 51,190 |
| 30. | Jakab Marián | OŠK Pečeňany STO | 348 | 177 | 171 | 672:612 | 50,862 |
| 31. | Kojzár Peter | Obecný úrad Podlužany | 189 | 96 | 93 | 342:342 | 50,794 |
| 32. | Košík Rudolf | STK Malé Chlievany | 255 | 126 | 129 | 471:492 | 49,412 |
| 33. | Cyrzyk Marcel | OŠK Pečeňany STO | 231 | 114 | 117 | 411:399 | 49,351 |
| 34. | Koleno Jozef | STK Malé Chlievany | 357 | 171 | 186 | 633:687 | 47,899 |
| 35. | Šmatlák Ján | ŠK Nadlice | 339 | 162 | 177 | 621:672 | 47,788 |
| 36. | Sukeník Kristián | Obecný úrad Podlužany | 309 | 141 | 168 | 534:615 | 45,631 |
| 37. | Masaryk Vladimír | ŠK Nadlice | 276 | 123 | 153 | 441:561 | 44,565 |
| 38. | Sabo Boris | KHR Horné Ozorovce | 309 | 132 | 177 | 504:669 | 42,718 |
| 39. | Hrubý Ľubomír | Žitná Radiša | 291 | 111 | 180 | 504:624 | 38,144 |
| 40. | Marko Mario ml. | ŠK Nadlice | 81 | 30 | 51 | 147:159 | 37,037 |
| 41. | Kern Bohumil ml. | STO Slatinka nad Bebravou | 195 | 72 | 123 | 300:420 | 36,923 |
| 42. | Sliepka Ján | STO Uhrovec | 261 | 96 | 165 | 393:579 | 36,782 |
| 43. | Kutiš Matiás | ŠK STO Prusy | 156 | 57 | 99 | 222:315 | 36,538 |
| 44. | Okša Andrej | ŠK Nadlice | 261 | 93 | 168 | 345:543 | 35,632 |
| 45. | Šišmiš Ľubomír | Žitná Radiša | 237 | 81 | 156 | 312:555 | 34,177 |
| 46. | Podlucký Ján | Obecný úrad Podlužany | 123 | 39 | 84 | 156:273 | 31,707 |
| 47. | Jakubček Lukáš | STO Slatinka nad Bebravou | 306 | 87 | 219 | 432:741 | 28,431 |
| 48. | Malíková Vanesa | OŠK Pečeňany STO | 123 | 33 | 90 | 126:297 | 26,829 |
| 49. | Černo Ľubomír | Obecný úrad Podlužany | 177 | 45 | 132 | 195:426 | 25,424 |
| 50. | Krch Michal | STO Slatinka nad Bebravou | 201 | 51 | 150 | 201:459 | 25,373 |
| 51. | Staník Filip | STO Slatinka nad Bebravou | 258 | 48 | 210 | 195:651 | 18,605 |
| 52. | Mičo Jaroslav | STO Slatinka nad Bebravou | 261 | 45 | 216 | 207:687 | 17,241 |
| 53. | Bačko Matias | STK Malé Chlievany | 285 | 24 | 261 | 108:795 | 8,421 |
| 54. | Cvešper Jonáš | STK Malé Chlievany | 231 | 18 | 213 | 87:654 | 7,792 |
| 55. | Vašíček Matiaš | STK Malé Chlievany | 261 | 12 | 249 | 75:762 | 4,598 |
Úspěšnost čtyřher, ženy
| Pořadí | Jméno | Klub | Zápasy | Výhry | Prohry | Sety | Koeficient |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Hanková Jana | SK Bánovce nad Bebravou | 345 | 225 | 120 | 789:498 | 65,217 |
| 2. | Štefáneková Nikola | STO Uhrovec | 276 | 171 | 105 | 603:411 | 61,957 |
| 3. | Kasalová Nicole | STO Slatinka nad Bebravou | 300 | 84 | 216 | 351:696 | 28,000 |
| 4. | Suchá Anna | STO Slatinka nad Bebravou | 315 | 84 | 231 | 381:729 | 26,667 |
| 5. | Suchá Alica | STO Slatinka nad Bebravou | 312 | 51 | 261 | 234:831 | 16,346 |
| 6. | Červená Barbora | STK Malé Chlievany | 132 | 0 | 132 | 18:396 | 0,000 |


