Žebříček čtyřher
Upozornění: žebříčekek je sestavován na základě váženého průměru výher v jednotlivých soutěžích či stupních soutěží a jejích přepočtu dle nastaveného koeficientu děleno celkovým počtem odehraných zápasů. Pokud je v žebříčku nějaká chyba, kontaktuje dpovědnou osobu, ať sjedná v číselnících nápravu. Do žebříčkku jsou zařazeni pouze ti hráči, kteří jsou zařazeni do úspěnosti podle nastavených kritérií každého svazu.
OSST Banovce nad Bebravou - 2025/2026
| 6. liga, muži | ![]() | 1 |
Kategorie:
Úspěšnost čtyřher, muži
| Pořadí | Jméno | Klub | Zápasy | Výhry | Prohry | Sety | Koeficient |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Marko Mario | ŠK Nadlice | 192 | 172 | 20 | 538:158 | 89,583 |
| 2. | Chudoba Ján | SK Bánovce nad Bebravou | 120 | 102 | 18 | 334:106 | 85,000 |
| 3. | Bulík Lubomír | SK Bánovce nad Bebravou | 188 | 158 | 30 | 516:172 | 84,043 |
| 4. | Pikna Martin | STK Dežerice | 82 | 68 | 14 | 216:76 | 82,927 |
| 5. | Šišmiš Jakub | Žitná Radiša | 196 | 162 | 34 | 520:194 | 82,653 |
| 6. | Hergezel Jozef | OŠK Pečeňany STO | 198 | 162 | 36 | 538:190 | 81,818 |
| 7. | Marko Miroslav | ŠK Nadlice | 170 | 136 | 34 | 444:168 | 80,000 |
| 8. | Števanka Radovan | ŠK STO Prusy | 172 | 136 | 36 | 442:194 | 79,070 |
| 9. | Kutiš Ján ml. | ŠK STO Prusy | 136 | 106 | 30 | 340:142 | 77,941 |
| 10. | Tomášik Ján | ŠK STO Prusy | 138 | 102 | 36 | 348:186 | 73,913 |
| 11. | Rybanský Peter | ŠK Nadlice | 194 | 142 | 52 | 468:222 | 73,196 |
| 12. | Bezák Martin | ŠK Nadlice | 188 | 136 | 52 | 474:276 | 72,340 |
| 13. | Kern Bohumil st. | STO Slatinka nad Bebravou | 130 | 92 | 38 | 324:172 | 70,769 |
| 14. | Bučko Robert | ŠK Nadlice | 192 | 134 | 58 | 460:232 | 69,792 |
| 15. | Farkaš Tobiaš | STK Malé Chlievany | 180 | 122 | 58 | 412:256 | 67,778 |
| 16. | Flóro Daniel | STO Uhrovec | 188 | 126 | 62 | 438:254 | 67,021 |
| 17. | Lukačovič Vojtech | KHR Horné Ozorovce | 188 | 122 | 66 | 436:286 | 64,894 |
| 18. | Hudec Jakub | Obecný úrad Podlužany | 192 | 124 | 68 | 430:258 | 64,583 |
| 19. | Igaz Peter | ŠK STO Prusy | 120 | 76 | 44 | 274:194 | 63,333 |
| 20. | Bereš Miroslav | OŠK Pečeňany STO | 220 | 138 | 82 | 502:330 | 62,727 |
| 21. | Pytel Jozef | STK Malé Chlievany | 178 | 110 | 68 | 398:258 | 61,798 |
| 22. | Kutiš Martin st. | ŠK STO Prusy | 134 | 82 | 52 | 298:218 | 61,194 |
| 23. | Magdolen Jozef | ŠK Nadlice | 84 | 50 | 34 | 186:132 | 59,524 |
| 24. | Igaz Martin | STO Biskupice | 138 | 82 | 56 | 310:226 | 59,420 |
| 25. | Kováčik Ladislav | STK Dežerice | 128 | 76 | 52 | 256:220 | 59,375 |
| 26. | Horník Ivan | Žitná Radiša | 154 | 86 | 68 | 316:270 | 55,844 |
| 27. | Botka Jozef | Žitná Radiša | 202 | 110 | 92 | 410:346 | 54,455 |
| 28. | Grgula Martin | KHR Horné Ozorovce | 226 | 120 | 106 | 436:422 | 53,097 |
| 29. | Božík Igor st. | SK Bánovce nad Bebravou | 168 | 86 | 82 | 330:296 | 51,190 |
| 30. | Jakab Marián | OŠK Pečeňany STO | 232 | 118 | 114 | 448:408 | 50,862 |
| 31. | Kojzár Peter | Obecný úrad Podlužany | 126 | 64 | 62 | 228:228 | 50,794 |
| 32. | Košík Rudolf | STK Malé Chlievany | 170 | 84 | 86 | 314:328 | 49,412 |
| 33. | Cyrzyk Marcel | OŠK Pečeňany STO | 154 | 76 | 78 | 274:266 | 49,351 |
| 34. | Koleno Jozef | STK Malé Chlievany | 238 | 114 | 124 | 422:458 | 47,899 |
| 35. | Šmatlák Ján | ŠK Nadlice | 226 | 108 | 118 | 414:448 | 47,788 |
| 36. | Sukeník Kristián | Obecný úrad Podlužany | 206 | 94 | 112 | 356:410 | 45,631 |
| 37. | Masaryk Vladimír | ŠK Nadlice | 184 | 82 | 102 | 294:374 | 44,565 |
| 38. | Sabo Boris | KHR Horné Ozorovce | 206 | 88 | 118 | 336:446 | 42,718 |
| 39. | Hrubý Ľubomír | Žitná Radiša | 194 | 74 | 120 | 336:416 | 38,144 |
| 40. | Marko Mario ml. | ŠK Nadlice | 54 | 20 | 34 | 98:106 | 37,037 |
| 41. | Kern Bohumil ml. | STO Slatinka nad Bebravou | 130 | 48 | 82 | 200:280 | 36,923 |
| 42. | Sliepka Ján | STO Uhrovec | 174 | 64 | 110 | 262:386 | 36,782 |
| 43. | Kutiš Matiás | ŠK STO Prusy | 104 | 38 | 66 | 148:210 | 36,538 |
| 44. | Okša Andrej | ŠK Nadlice | 174 | 62 | 112 | 230:362 | 35,632 |
| 45. | Šišmiš Ľubomír | Žitná Radiša | 158 | 54 | 104 | 208:370 | 34,177 |
| 46. | Podlucký Ján | Obecný úrad Podlužany | 82 | 26 | 56 | 104:182 | 31,707 |
| 47. | Jakubček Lukáš | STO Slatinka nad Bebravou | 204 | 58 | 146 | 288:494 | 28,431 |
| 48. | Malíková Vanesa | OŠK Pečeňany STO | 82 | 22 | 60 | 84:198 | 26,829 |
| 49. | Černo Ľubomír | Obecný úrad Podlužany | 118 | 30 | 88 | 130:284 | 25,424 |
| 50. | Krch Michal | STO Slatinka nad Bebravou | 134 | 34 | 100 | 134:306 | 25,373 |
| 51. | Staník Filip | STO Slatinka nad Bebravou | 172 | 32 | 140 | 130:434 | 18,605 |
| 52. | Mičo Jaroslav | STO Slatinka nad Bebravou | 174 | 30 | 144 | 138:458 | 17,241 |
| 53. | Bačko Matias | STK Malé Chlievany | 190 | 16 | 174 | 72:530 | 8,421 |
| 54. | Cvešper Jonáš | STK Malé Chlievany | 154 | 12 | 142 | 58:436 | 7,792 |
| 55. | Vašíček Matiaš | STK Malé Chlievany | 174 | 8 | 166 | 50:508 | 4,598 |
Úspěšnost čtyřher, ženy
| Pořadí | Jméno | Klub | Zápasy | Výhry | Prohry | Sety | Koeficient |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Hanková Jana | SK Bánovce nad Bebravou | 230 | 150 | 80 | 526:332 | 65,217 |
| 2. | Štefáneková Nikola | STO Uhrovec | 184 | 114 | 70 | 402:274 | 61,957 |
| 3. | Kasalová Nicole | STO Slatinka nad Bebravou | 200 | 56 | 144 | 234:464 | 28,000 |
| 4. | Suchá Anna | STO Slatinka nad Bebravou | 210 | 56 | 154 | 254:486 | 26,667 |
| 5. | Suchá Alica | STO Slatinka nad Bebravou | 208 | 34 | 174 | 156:554 | 16,346 |
| 6. | Červená Barbora | STK Malé Chlievany | 88 | 0 | 88 | 12:264 | 0,000 |


