Žebříček čtyřher
Upozornění: žebříčekek je sestavován na základě váženého průměru výher v jednotlivých soutěžích či stupních soutěží a jejích přepočtu dle nastaveného koeficientu děleno celkovým počtem odehraných zápasů. Pokud je v žebříčku nějaká chyba, kontaktuje dpovědnou osobu, ať sjedná v číselnících nápravu. Do žebříčkku jsou zařazeni pouze ti hráči, kteří jsou zařazeni do úspěnosti podle nastavených kritérií každého svazu.
OSST Banovce nad Bebravou - 2025/2026
| 6. liga, muži | ![]() | 1 |
Kategorie:
Úspěšnost čtyřher, muži
| Pořadí | Jméno | Klub | Zápasy | Výhry | Prohry | Sety | Koeficient |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Marko Mario | ŠK Nadlice | 171 | 154 | 17 | 481:138 | 90,058 |
| 2. | Šišmiš Jakub | Žitná Radiša | 176 | 152 | 24 | 481:155 | 86,364 |
| 3. | Chudoba Ján | SK Bánovce nad Bebravou | 107 | 92 | 15 | 301:91 | 85,981 |
| 4. | Bulík Lubomír | SK Bánovce nad Bebravou | 169 | 142 | 27 | 466:153 | 84,024 |
| 5. | Hergezel Jozef | OŠK Pečeňany STO | 178 | 148 | 30 | 486:165 | 83,146 |
| 6. | Pikna Martin | STK Dežerice | 82 | 68 | 14 | 216:76 | 82,927 |
| 7. | Marko Miroslav | ŠK Nadlice | 151 | 122 | 29 | 397:148 | 80,795 |
| 8. | Števanka Radovan | ŠK STO Prusy | 153 | 120 | 33 | 389:174 | 78,431 |
| 9. | Kutiš Ján ml. | ŠK STO Prusy | 123 | 95 | 28 | 306:132 | 77,236 |
| 10. | Bezák Martin | ŠK Nadlice | 170 | 127 | 43 | 439:238 | 74,706 |
| 11. | Kern Bohumil st. | STO Slatinka nad Bebravou | 117 | 86 | 31 | 295:144 | 73,504 |
| 12. | Tomášik Ján | ŠK STO Prusy | 124 | 91 | 33 | 312:168 | 73,387 |
| 13. | Rybanský Peter | ŠK Nadlice | 172 | 123 | 49 | 408:203 | 71,512 |
| 14. | Farkaš Tobiaš | STK Malé Chlievany | 161 | 113 | 48 | 380:214 | 70,186 |
| 15. | Flóro Daniel | STO Uhrovec | 169 | 116 | 53 | 397:220 | 68,639 |
| 16. | Bučko Robert | ŠK Nadlice | 171 | 116 | 55 | 404:215 | 67,836 |
| 17. | Lukačovič Vojtech | KHR Horné Ozorovce | 167 | 112 | 55 | 394:243 | 67,066 |
| 18. | Hudec Jakub | Obecný úrad Podlužany | 172 | 110 | 62 | 385:233 | 63,953 |
| 19. | Pytel Jozef | STK Malé Chlievany | 160 | 101 | 59 | 360:223 | 63,125 |
| 20. | Bereš Miroslav | OŠK Pečeňany STO | 198 | 124 | 74 | 450:298 | 62,626 |
| 21. | Igaz Peter | ŠK STO Prusy | 108 | 67 | 41 | 242:174 | 62,037 |
| 22. | Kutiš Martin st. | ŠK STO Prusy | 119 | 72 | 47 | 264:189 | 60,504 |
| 23. | Igaz Martin | STO Biskupice | 123 | 74 | 49 | 277:196 | 60,163 |
| 24. | Magdolen Jozef | ŠK Nadlice | 84 | 50 | 34 | 186:132 | 59,524 |
| 25. | Kováčik Ladislav | STK Dežerice | 114 | 66 | 48 | 226:197 | 57,895 |
| 26. | Botka Jozef | Žitná Radiša | 181 | 102 | 79 | 375:302 | 56,354 |
| 27. | Horník Ivan | Žitná Radiša | 138 | 77 | 61 | 285:242 | 55,797 |
| 28. | Grgula Martin | KHR Horné Ozorovce | 203 | 108 | 95 | 394:377 | 53,202 |
| 29. | Jakab Marián | OŠK Pečeňany STO | 208 | 108 | 100 | 408:360 | 51,923 |
| 30. | Kojzár Peter | Obecný úrad Podlužany | 110 | 57 | 53 | 201:195 | 51,818 |
| 31. | Božík Igor st. | SK Bánovce nad Bebravou | 147 | 73 | 74 | 281:264 | 49,660 |
| 32. | Košík Rudolf | STK Malé Chlievany | 153 | 74 | 79 | 275:298 | 48,366 |
| 33. | Šmatlák Ján | ŠK Nadlice | 203 | 98 | 105 | 375:397 | 48,276 |
| 34. | Cyrzyk Marcel | OŠK Pečeňany STO | 136 | 64 | 72 | 231:243 | 47,059 |
| 35. | Koleno Jozef | STK Malé Chlievany | 214 | 100 | 114 | 369:415 | 46,729 |
| 36. | Sukeník Kristián | Obecný úrad Podlužany | 186 | 84 | 102 | 319:374 | 45,161 |
| 37. | Masaryk Vladimír | ŠK Nadlice | 166 | 74 | 92 | 263:334 | 44,578 |
| 38. | Sabo Boris | KHR Horné Ozorovce | 184 | 77 | 107 | 291:403 | 41,848 |
| 39. | Kern Bohumil ml. | STO Slatinka nad Bebravou | 116 | 46 | 70 | 187:242 | 39,655 |
| 40. | Hrubý Ľubomír | Žitná Radiša | 178 | 66 | 112 | 303:388 | 37,079 |
| 41. | Marko Mario ml. | ŠK Nadlice | 54 | 20 | 34 | 98:106 | 37,037 |
| 42. | Sliepka Ján | STO Uhrovec | 156 | 57 | 99 | 233:344 | 36,538 |
| 43. | Kutiš Matiás | ŠK STO Prusy | 104 | 38 | 66 | 148:210 | 36,538 |
| 44. | Okša Andrej | ŠK Nadlice | 155 | 52 | 103 | 196:328 | 33,548 |
| 45. | Šišmiš Ľubomír | Žitná Radiša | 138 | 46 | 92 | 173:326 | 33,333 |
| 46. | Podlucký Ján | Obecný úrad Podlužany | 82 | 26 | 56 | 104:182 | 31,707 |
| 47. | Jakubček Lukáš | STO Slatinka nad Bebravou | 185 | 54 | 131 | 264:446 | 29,189 |
| 48. | Černo Ľubomír | Obecný úrad Podlužany | 104 | 28 | 76 | 118:246 | 26,923 |
| 49. | Malíková Vanesa | OŠK Pečeňany STO | 82 | 22 | 60 | 84:198 | 26,829 |
| 50. | Krch Michal | STO Slatinka nad Bebravou | 121 | 30 | 91 | 116:278 | 24,793 |
| 51. | Staník Filip | STO Slatinka nad Bebravou | 157 | 30 | 127 | 119:395 | 19,108 |
| 52. | Mičo Jaroslav | STO Slatinka nad Bebravou | 157 | 29 | 128 | 128:409 | 18,471 |
| 53. | Bačko Matias | STK Malé Chlievany | 175 | 15 | 160 | 67:488 | 8,571 |
| 54. | Cvešper Jonáš | STK Malé Chlievany | 139 | 9 | 130 | 44:396 | 6,475 |
| 55. | Vašíček Matiaš | STK Malé Chlievany | 156 | 7 | 149 | 45:457 | 4,487 |
Úspěšnost čtyřher, ženy
| Pořadí | Jméno | Klub | Zápasy | Výhry | Prohry | Sety | Koeficient |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Štefáneková Nikola | STO Uhrovec | 165 | 106 | 59 | 367:234 | 64,242 |
| 2. | Hanková Jana | SK Bánovce nad Bebravou | 207 | 132 | 75 | 469:307 | 63,768 |
| 3. | Kasalová Nicole | STO Slatinka nad Bebravou | 180 | 51 | 129 | 212:419 | 28,333 |
| 4. | Suchá Anna | STO Slatinka nad Bebravou | 189 | 53 | 136 | 236:430 | 28,042 |
| 5. | Suchá Alica | STO Slatinka nad Bebravou | 186 | 32 | 154 | 146:490 | 17,204 |
| 6. | Červená Barbora | STK Malé Chlievany | 88 | 0 | 88 | 12:264 | 0,000 |


