Žebříček čtyřher
Upozornění: žebříčekek je sestavován na základě váženého průměru výher v jednotlivých soutěžích či stupních soutěží a jejích přepočtu dle nastaveného koeficientu děleno celkovým počtem odehraných zápasů. Pokud je v žebříčku nějaká chyba, kontaktuje dpovědnou osobu, ať sjedná v číselnících nápravu. Do žebříčkku jsou zařazeni pouze ti hráči, kteří jsou zařazeni do úspěnosti podle nastavených kritérií každého svazu.
BREST - Brněnský rekreační ST - 2025/2026
| 1. liga, muži | ![]() | 1 |
| 2. liga, muži | ![]() | 0.75 |
| 3. liga, muži | ![]() | 0.55 |
| 4. liga, muži | ![]() | 0.5 |
| 5. liga, muži | ![]() | 0.45 |
| 6. liga, muži | ![]() | 0.4 |
| 7. liga, muži | ![]() | 0.35 |
| 8. liga, muži | ![]() | 0.3 |
| MIX, muži | ![]() | 1 |
| 1. liga, ženy | ![]() | 1 |
Kategorie:
Úspešnosť štvorhier, muži
| Pořadí | Jméno | Klub | Zápasy | Výhry | Prohry | Sety | Koeficient |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Svoboda Lukáš | FÉNIX | 45 | 44 | 1 | 134:14 | 97,778 |
| 2. | Oberlaiter Vigelm | ST Slatina | 48 | 44 | 4 | 134:42 | 91,667 |
| 3. | Balcárek Michal | FÉNIX | 39 | 34 | 5 | 108:36 | 87,179 |
| 4. | Urubek Ondřej | Gullivers - pincárna.cz | 48 | 41 | 7 | 132:43 | 85,417 |
| 5. | Vogel Jiří | FÉNIX | 54 | 44 | 10 | 143:62 | 81,481 |
| 6. | Schwarz Milan | Sokol Komín | 51 | 39 | 12 | 125:54 | 76,471 |
| 7. | Štourač Milan | Gullivers - pincárna.cz | 54 | 38 | 16 | 129:76 | 70,370 |
| 8. | Búlik Marek | Gullivers - pincárna.cz | 54 | 34 | 20 | 129:90 | 62,963 |
| 9. | Vala Ondřej | Gullivers - pincárna.cz | 51 | 31 | 20 | 113:83 | 60,784 |
| 10. | Pevný Vlastimil | FÉNIX | 51 | 31 | 20 | 112:92 | 60,784 |
| 11. | Madron Stanislav | Sokol Komín | 54 | 32 | 22 | 118:92 | 59,259 |
| 12. | Mikulec Jiří | FÉNIX | 45 | 26 | 19 | 95:84 | 57,778 |
| 13. | Bartoš Petr | BBB | 36 | 36 | 0 | 108:14 | 57,500 |
| 14. | Karásek Petr | BBB | 26 | 26 | 0 | 78:10 | 57,500 |
| 15. | Stříteský Roman | Gullivers - pincárna.cz | 54 | 30 | 24 | 118:90 | 55,556 |
| 16. | Fouan Thibaut | Bosonohy | 54 | 29 | 25 | 108:110 | 53,704 |
| 17. | Musil Tomáš | ST Slatina | 30 | 16 | 14 | 61:52 | 53,333 |
| 18. | Sirbu Jan | FÉNIX | 51 | 26 | 25 | 99:94 | 50,980 |
| 19. | Černoch Štěpán | Orel Královo Pole | 26 | 22 | 4 | 72:28 | 48,654 |
| 20. | Kozák Jan | Orel Královo Pole | 54 | 25 | 29 | 104:106 | 46,296 |
| 21. | Rajčan Michal | Hravsonauti | 22 | 22 | 0 | 66:22 | 45,000 |
| 22. | Štefanec Jakub | ST Slatina | 53 | 46 | 7 | 148:60 | 43,396 |
| 23. | Smejkal Petr | ST Slatina | 24 | 18 | 6 | 66:46 | 43,125 |
| 24. | Skurka Juraj | Orel Bohunice | 54 | 23 | 31 | 99:113 | 42,593 |
| 25. | Musil Jan | Orel Obřany | 56 | 53 | 3 | 165:30 | 42,589 |
| 26. | Hořelka Martin | Bosonohy | 45 | 19 | 26 | 77:98 | 42,222 |
| 27. | Novák Josef | Orel Královo Pole | 30 | 22 | 8 | 76:44 | 42,167 |
| 28. | Božík Patrik | ABBDATA | 37 | 31 | 6 | 99:36 | 41,892 |
| 29. | Vodica Luděk | Orel Královo Pole | 51 | 21 | 30 | 89:110 | 41,176 |
| 30. | Škrabal Petr | Kloci z Hané | 57 | 52 | 5 | 163:43 | 41,053 |
| 31. | Vondrášek Tomáš | Orel Bohunice | 54 | 22 | 32 | 92:114 | 40,741 |
| 32. | Miklík Tomáš | TJ Sokol Ořešín | 71 | 57 | 14 | 188:80 | 40,141 |
| 33. | Just Radek | ST Slatina | 62 | 49 | 13 | 164:73 | 39,516 |
| 34. | Hodek Martin | ST Slatina | 56 | 43 | 13 | 143:77 | 38,393 |
| 35. | Šlimar Petr | ST Slatina | 36 | 24 | 12 | 88:74 | 38,333 |
| 36. | Šidla Marián | EVA | 63 | 48 | 15 | 158:88 | 38,095 |
| 37. | Šimků Sebastian | Hravsonauti | 24 | 20 | 4 | 66:34 | 37,500 |
| 38. | Polyák Ondřej | Beer Brothers | 70 | 58 | 12 | 192:74 | 37,286 |
| 39. | Brussmann Jan | Gullivers - pincárna.cz | 22 | 18 | 4 | 58:30 | 36,818 |
| 40. | Novotný Lubomír | ABBDATA | 68 | 50 | 18 | 171:101 | 36,765 |
| 41. | Šperka Pavel | SKP Kometa | 51 | 41 | 10 | 131:52 | 36,176 |
| 42. | Frehar Ivo | Kloci z Hané | 55 | 44 | 11 | 143:58 | 36,000 |
| 43. | Ziolkowski Lukasz | Gullivers - pincárna.cz | 51 | 18 | 33 | 83:109 | 35,294 |
| 44. | Maršálek Jiří | ZPA | 58 | 40 | 18 | 139:85 | 34,483 |
| 45. | Bartošek Lukáš | Orel Obřany | 72 | 55 | 17 | 184:85 | 34,375 |
| 46. | Hofírek Jiří | Skaut-kompas.cz | 24 | 18 | 6 | 56:32 | 33,750 |
| 47. | Illa Michael | Gullivers - pincárna.cz | 24 | 18 | 6 | 62:36 | 33,750 |
| 48. | Vyletel Peter | VADÍ - NEVADÍ | 60 | 45 | 15 | 151:85 | 33,750 |
| 49. | Holoubek František | Gullivers - pincárna.cz | 58 | 43 | 15 | 148:73 | 33,362 |
| 50. | Plšek Zdeněk | Bosonohy | 42 | 14 | 28 | 70:94 | 33,333 |
| 51. | Nimráček Vladislav | FÉNIX | 32 | 18 | 14 | 72:54 | 32,344 |
| 52. | Hrúza Petr | Sokol Komín | 18 | 10 | 8 | 32:36 | 31,944 |
| 53. | Holomek Milan | TJ Sokol Ořešín | 71 | 45 | 26 | 163:119 | 31,690 |
| 54. | Streit Roman | Dopravoprojekt | 54 | 38 | 16 | 131:63 | 31,667 |
| 55. | Žaža Vladimír | Orel Bohunice | 54 | 17 | 37 | 80:121 | 31,481 |
| 56. | Truhan Marek | VADÍ - NEVADÍ | 61 | 42 | 19 | 148:93 | 30,984 |
| 57. | Pšenica Jan | FÉNIX | 30 | 16 | 14 | 66:48 | 30,667 |
| 58. | Matoušek Jan | Orel Řečkovice | 34 | 18 | 16 | 76:70 | 30,441 |
| 59. | Lapúník Michal | Orel Bohunice | 58 | 39 | 19 | 131:76 | 30,259 |
| 60. | Kovács Peter | Orel Masarykova čtvrť | 18 | 12 | 6 | 44:28 | 30,000 |
| 61. | Procházka Jakub | Skaut-kompas.cz | 30 | 20 | 10 | 66:48 | 30,000 |
| 62. | Irein Martin | Orel Řečkovice | 28 | 14 | 14 | 62:60 | 28,750 |
| 63. | Šedivý Květoslav | Orel Královo Pole | 42 | 12 | 30 | 59:103 | 28,571 |
| 64. | Dekan Jan | ZPA | 72 | 40 | 32 | 149:127 | 27,778 |
| 65. | Hampl Josef | Orel Židenice | 13 | 12 | 1 | 36:12 | 27,692 |
| 66. | Koudelka Robert | ST Slatina | 68 | 37 | 31 | 141:127 | 27,206 |
| 67. | Parák Dominik | Hraví Hroši | 72 | 39 | 33 | 150:133 | 27,083 |
| 68. | Balák Roman | Sokol Komín | 34 | 16 | 18 | 62:74 | 27,059 |
| 69. | Janovský Jiří | ABBDATA | 20 | 12 | 8 | 48:40 | 27,000 |
| 70. | Dobrovolný Jiří | Hraví Hroši | 65 | 35 | 30 | 136:129 | 26,923 |
| 71. | Lázníček Jiří | ÚFO | 55 | 29 | 26 | 115:101 | 26,364 |
| 72. | Bílek Petr | Orel Masarykova čtvrť | 72 | 42 | 30 | 153:107 | 26,250 |
| 73. | Holub Michal | Beer Brothers | 19 | 11 | 8 | 44:35 | 26,053 |
| 74. | Hrčka Pavel | Orel Židenice | 14 | 12 | 2 | 37:12 | 25,714 |
| 75. | Crhán Jiří | Orel Masarykova čtvrť | 18 | 10 | 8 | 38:32 | 25,000 |
| 76. | Holáň Radim | EVA | 68 | 34 | 34 | 136:134 | 25,000 |
| 77. | Špaček Adam | TJ Sokol Ořešín | 54 | 27 | 27 | 99:109 | 25,000 |
| 78. | Tůma Jiří | Beer Brothers | 59 | 32 | 27 | 114:106 | 24,407 |
| 79. | Rejman Stanislav | SKP Kometa | 56 | 30 | 26 | 109:104 | 24,107 |
| 80. | Loučka Antonín | Orel Královo Pole | 19 | 15 | 4 | 49:22 | 23,684 |
| 81. | Vykoupil Jan | Cyklo Best | 63 | 29 | 34 | 124:124 | 23,016 |
| 82. | Sáček Jaroslav | Orel Královo Pole | 20 | 15 | 5 | 49:25 | 22,500 |
| 83. | Brožek Petr | Gullivers - pincárna.cz | 67 | 30 | 37 | 122:145 | 22,388 |
| 84. | Lola Josef | EVA | 17 | 12 | 5 | 40:19 | 21,176 |
| 85. | Teplý Karel | Dopravoprojekt | 49 | 23 | 26 | 81:96 | 21,122 |
| 86. | Hloušek Roman | Hraví Baristé | 22 | 8 | 14 | 34:56 | 20,909 |
| 87. | Kučera Pavel | Cyklo Best | 65 | 27 | 38 | 113:126 | 20,769 |
| 88. | Šenkyřík Martin | EVA | 16 | 11 | 5 | 37:19 | 20,625 |
| 89. | Šindler Karel | ABBDATA | 51 | 21 | 30 | 103:105 | 20,588 |
| 90. | Pavlák Luděk | ST Slatina | 51 | 21 | 30 | 92:107 | 20,588 |
| 91. | Oščatka Jiří | Orel Obřany | 22 | 10 | 12 | 44:38 | 20,455 |
| 92. | Drlík Václav | Orel Masarykova čtvrť | 18 | 8 | 10 | 40:34 | 20,000 |
| 93. | Bílek Zdeněk | ST Slatina | 66 | 26 | 40 | 117:143 | 19,697 |
| 94. | Dohnal Bronislav | EVA | 64 | 25 | 39 | 108:139 | 19,531 |
| 95. | Bezděk Michal | Gullivers - pincárna.cz | 36 | 7 | 29 | 37:94 | 19,444 |
| 96. | Pavliš Drahoslav | Staré páky | 28 | 12 | 16 | 48:54 | 19,286 |
| 97. | Vorel Pavel I. | OPERA | 16 | 10 | 6 | 33:31 | 18,750 |
| 98. | Chytil Jakub | Orel Bohunice | 36 | 15 | 21 | 56:77 | 18,750 |
| 99. | Sobota Tomáš | SKP Kometa | 63 | 26 | 37 | 97:135 | 18,571 |
| 100. | Weigel Ivo | SLAST | 13 | 8 | 5 | 29:20 | 18,462 |
| 101. | Bartoš Antonín | Dopravoprojekt | 70 | 28 | 42 | 126:153 | 18,000 |
| 102. | Mikulášek Libor | Mikyn Team | 17 | 10 | 7 | 39:29 | 17,647 |
| 103. | Světnica Zbyněk | Gullivers - pincárna.cz | 66 | 23 | 43 | 103:161 | 17,424 |
| 104. | Kozel Michal | Dopravoprojekt | 26 | 10 | 16 | 50:58 | 17,308 |
| 105. | Pokorný Martin | Skaut-kompas.cz | 14 | 8 | 6 | 26:24 | 17,143 |
| 106. | Sedláček Kamil | SKP Kometa | 45 | 17 | 28 | 74:105 | 17,000 |
| 107. | Hanák Vladimír | Staré páky | 32 | 12 | 20 | 48:66 | 16,875 |
| 108. | Rýzner Čestmír | ÚFO | 66 | 22 | 44 | 104:152 | 16,667 |
| 109. | Bílek Bohumil | Orel Masarykova čtvrť | 49 | 18 | 31 | 74:111 | 16,531 |
| 110. | Španěl Petr | Cyklo Best | 64 | 21 | 43 | 96:145 | 16,406 |
| 111. | Šenkýř David | Gullivers - pincárna.cz | 11 | 6 | 5 | 23:17 | 16,364 |
| 112. | Jelínek Pavel | Cyklo Best | 28 | 10 | 18 | 34:66 | 16,071 |
| 113. | Duchoň Kamil | Mikyn Team | 15 | 8 | 7 | 34:27 | 16,000 |
| 114. | Sedlák Pavel | ZPA | 50 | 16 | 34 | 76:119 | 16,000 |
| 115. | Jonášek Martin | Staré páky | 22 | 6 | 16 | 32:52 | 15,682 |
| 116. | Holubko Michal | Hraví Baristé | 22 | 6 | 16 | 30:54 | 15,682 |
| 117. | Caletka Michal | Gullivers - pincárna.cz | 46 | 16 | 30 | 70:100 | 15,652 |
| 118. | Sedláček Luboš | LINIOPLAN | 30 | 8 | 22 | 44:76 | 15,333 |
| 119. | Vokálek Václav | Gullivers - pincárna.cz | 59 | 20 | 39 | 87:136 | 15,254 |
| 120. | Koudelka Josef | SLAST | 12 | 6 | 6 | 24:22 | 15,000 |
| 121. | Vyskočil Ondřej | Sokol Jundrov | 12 | 6 | 6 | 24:25 | 15,000 |
| 122. | Šustr Josef | Orel Masarykova čtvrť | 14 | 7 | 7 | 24:28 | 15,000 |
| 123. | Varta Robert | Orel Masarykova čtvrť | 10 | 5 | 5 | 16:23 | 15,000 |
| 124. | Musil Josef | Orel Bohunice | 60 | 20 | 40 | 96:142 | 15,000 |
| 125. | Polák Roman | Gullivers - pincárna.cz | 42 | 12 | 30 | 64:105 | 14,286 |
| 126. | Konečný David | Dopravoprojekt | 26 | 8 | 18 | 42:62 | 13,846 |
| 127. | Budík Miloš | SKP Kometa | 39 | 12 | 27 | 48:91 | 13,846 |
| 128. | Drápal Rostislav | Orel Obřany | 44 | 13 | 31 | 67:104 | 13,295 |
| 129. | Dvořák Jan | Gullivers - pincárna.cz | 14 | 6 | 8 | 27:26 | 12,857 |
| 130. | Machálek Lubomír | Staré páky | 18 | 4 | 14 | 28:46 | 12,778 |
| 131. | Hubatka Lukáš | ST Slatina | 51 | 6 | 45 | 29:139 | 11,765 |
| 132. | Kellner Miroslav | ÚFO | 64 | 15 | 49 | 82:162 | 11,719 |
| 133. | Řehola Emanuel | Staré páky | 30 | 6 | 24 | 36:80 | 11,500 |
| 134. | Klein Michal | ST Slatina | 20 | 4 | 16 | 36:56 | 11,500 |
| 135. | Vyskočil Aleš | Sokol Jundrov | 14 | 5 | 9 | 25:33 | 10,714 |
| 136. | Novosad Květoslav | SKP Kometa | 45 | 10 | 35 | 56:115 | 10,000 |
| 137. | Baslík Jan | ABBDATA | 26 | 5 | 21 | 24:66 | 9,615 |
| 138. | Nešpor Bohumil | SKP Kometa | 45 | 9 | 36 | 43:118 | 9,000 |
| 139. | Mrázek Miloš | SKP Kometa | 27 | 5 | 22 | 30:70 | 8,333 |
| 140. | Břenek Jiří st. | TJ Sokol Ořešín | 15 | 4 | 11 | 17:36 | 8,000 |
| 141. | Haluza Igor | TJ Sokol Ořešín | 18 | 4 | 14 | 15:45 | 6,667 |
| 142. | Dolejš Václav | TJ Sokol Ořešín | 28 | 4 | 24 | 42:74 | 6,429 |
| 143. | Brůha Martin | TJ Sokol Ořešín | 28 | 4 | 24 | 36:74 | 6,429 |
| 144. | Chovanec Miloš | VADÍ - NEVADÍ | 48 | 6 | 42 | 35:130 | 5,625 |
| 145. | Veselý Otakar | Beer Brothers | 38 | 4 | 34 | 33:105 | 4,737 |
| 146. | Vorel Pavel II. | Hraví Hroši | 30 | 0 | 30 | 5:90 | 0,000 |
Úspešnosť štvorhier, ženy
| Pořadí | Jméno | Klub | Zápasy | Výhry | Prohry | Sety | Koeficient |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Štullerová Barbora | Gullivers - pincárna.cz | 44 | 13 | 31 | 60:102 | 29,545 |
| 2. | Kellnerová Hana | Orel Obřany | 30 | 18 | 12 | 68:44 | 27,000 |
| 3. | Meluzínová Věra | Cyklo Best | 18 | 8 | 10 | 28:38 | 20,000 |
| 4. | Hublíkova Bartošová Silvie | Gullivers - pincárna.cz | 10 | 5 | 5 | 18:17 | 15,000 |
| 5. | Tesařová Dana | LINIOPLAN | 26 | 4 | 22 | 26:72 | 8,846 |


