Žebříček čtyřher
Upozornění: žebříčekek je sestavován na základě váženého průměru výher v jednotlivých soutěžích či stupních soutěží a jejích přepočtu dle nastaveného koeficientu děleno celkovým počtem odehraných zápasů. Pokud je v žebříčku nějaká chyba, kontaktuje dpovědnou osobu, ať sjedná v číselnících nápravu. Do žebříčkku jsou zařazeni pouze ti hráči, kteří jsou zařazeni do úspěnosti podle nastavených kritérií každého svazu.
OSST Banovce nad Bebravou - 2025/2026
| 6. liga, muži | ![]() | 1 |
Kategorie:
Úspěšnost čtyřher, muži
| Pořadí | Jméno | Klub | Zápasy | Výhry | Prohry | Sety | Koeficient |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Rybanský Peter | ŠK Nadlice | 154 | 133 | 21 | 420:133 | 86,364 |
| 2. | Bučko Robert | ŠK Nadlice | 147 | 126 | 21 | 392:119 | 85,714 |
| 3. | Marko Mario | ŠK Nadlice | 147 | 126 | 21 | 399:140 | 85,714 |
| 4. | Kutiš Ján ml. | ŠK STO Prusy | 91 | 77 | 14 | 238:70 | 84,615 |
| 5. | Števanka Radovan | ŠK STO Prusy | 133 | 112 | 21 | 371:140 | 84,211 |
| 6. | Bulík Lubomír | SK Bánovce nad Bebravou | 133 | 112 | 21 | 350:133 | 84,211 |
| 7. | Tomášik Ján | ŠK STO Prusy | 98 | 77 | 21 | 252:126 | 78,571 |
| 8. | Chudoba Ján | SK Bánovce nad Bebravou | 91 | 70 | 21 | 231:105 | 76,923 |
| 9. | Igaz Peter | ŠK STO Prusy | 84 | 63 | 21 | 224:140 | 75,000 |
| 10. | Marko Miroslav | ŠK Nadlice | 133 | 98 | 35 | 329:140 | 73,684 |
| 11. | Kováčik Ladislav | STK Dežerice | 98 | 70 | 28 | 210:161 | 71,429 |
| 12. | Hergezel Jozef | OŠK Pečeňany STO | 140 | 98 | 42 | 364:175 | 70,000 |
| 13. | Hudec Jakub | Obecný úrad Podlužany | 140 | 98 | 42 | 315:175 | 70,000 |
| 14. | Kutiš Martin st. | ŠK STO Prusy | 105 | 70 | 35 | 238:203 | 66,667 |
| 15. | Cyrzyk Marcel | OŠK Pečeňany STO | 126 | 84 | 42 | 301:161 | 66,667 |
| 16. | Bereš Miroslav | OŠK Pečeňany STO | 154 | 98 | 56 | 364:224 | 63,636 |
| 17. | Božík Igor st. | SK Bánovce nad Bebravou | 147 | 91 | 56 | 343:224 | 61,905 |
| 18. | Košík Rudolf | STK Malé Chlievany | 119 | 70 | 49 | 273:210 | 58,824 |
| 19. | Koleno Jozef | STK Malé Chlievany | 168 | 98 | 70 | 371:301 | 58,333 |
| 20. | Horník Ivan | Žitná Radiša | 112 | 63 | 49 | 217:196 | 56,250 |
| 21. | Igaz Martin | STO Biskupice | 105 | 56 | 49 | 231:210 | 53,333 |
| 22. | Flóro Daniel | STO Uhrovec | 133 | 70 | 63 | 287:238 | 52,632 |
| 23. | Okša Andrej | ŠK Nadlice | 133 | 70 | 63 | 238:238 | 52,632 |
| 24. | Grgula Martin | KHR Horné Ozorovce | 161 | 84 | 77 | 294:315 | 52,174 |
| 25. | Hrubý Ľubomír | Žitná Radiša | 112 | 56 | 56 | 231:196 | 50,000 |
| 26. | Pytel Jozef | STK Malé Chlievany | 126 | 63 | 63 | 266:245 | 50,000 |
| 27. | Sabo Boris | KHR Horné Ozorovce | 154 | 77 | 77 | 315:301 | 50,000 |
| 28. | Sukeník Kristián | Obecný úrad Podlužany | 140 | 70 | 70 | 259:252 | 50,000 |
| 29. | Šišmiš Jakub | Žitná Radiša | 140 | 70 | 70 | 273:273 | 50,000 |
| 30. | Bezák Martin | ŠK Nadlice | 126 | 63 | 63 | 245:266 | 50,000 |
| 31. | Lukačovič Vojtech | KHR Horné Ozorovce | 147 | 70 | 77 | 294:301 | 47,619 |
| 32. | Farkaš Tobiaš | STK Malé Chlievany | 133 | 63 | 70 | 224:294 | 47,368 |
| 33. | Kern Bohumil st. | STO Slatinka nad Bebravou | 91 | 42 | 49 | 203:196 | 46,154 |
| 34. | Masaryk Vladimír | ŠK Nadlice | 126 | 56 | 70 | 217:280 | 44,444 |
| 35. | Kojzár Peter | Obecný úrad Podlužany | 112 | 49 | 63 | 189:231 | 43,750 |
| 36. | Šmatlák Ján | ŠK Nadlice | 161 | 70 | 91 | 273:357 | 43,478 |
| 37. | Jakab Marián | OŠK Pečeňany STO | 168 | 70 | 98 | 280:336 | 41,667 |
| 38. | Šišmiš Ľubomír | Žitná Radiša | 140 | 56 | 84 | 245:308 | 40,000 |
| 39. | Sliepka Ján | STO Uhrovec | 126 | 49 | 77 | 203:294 | 38,889 |
| 40. | Botka Jozef | Žitná Radiša | 147 | 56 | 91 | 245:308 | 38,095 |
| 41. | Krch Michal | STO Slatinka nad Bebravou | 91 | 28 | 63 | 126:196 | 30,769 |
| 42. | Jakubček Lukáš | STO Slatinka nad Bebravou | 133 | 28 | 105 | 168:336 | 21,053 |
| 43. | Cvešper Jonáš | STK Malé Chlievany | 105 | 21 | 84 | 98:280 | 20,000 |
| 44. | Kern Bohumil ml. | STO Slatinka nad Bebravou | 98 | 14 | 84 | 91:266 | 14,286 |
| 45. | Černo Ľubomír | Obecný úrad Podlužany | 98 | 14 | 84 | 84:266 | 14,286 |
| 46. | Staník Filip | STO Slatinka nad Bebravou | 105 | 14 | 91 | 77:273 | 13,333 |
| 47. | Bačko Matias | STK Malé Chlievany | 105 | 7 | 98 | 35:294 | 6,667 |
| 48. | Mičo Jaroslav | STO Slatinka nad Bebravou | 119 | 7 | 112 | 70:343 | 5,882 |
| 49. | Vašíček Matiaš | STK Malé Chlievany | 126 | 7 | 119 | 35:357 | 5,556 |
Úspěšnost čtyřher, ženy
| Pořadí | Jméno | Klub | Zápasy | Výhry | Prohry | Sety | Koeficient |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Hanková Jana | SK Bánovce nad Bebravou | 161 | 126 | 35 | 399:175 | 78,261 |
| 2. | Štefáneková Nikola | STO Uhrovec | 133 | 56 | 77 | 245:280 | 42,105 |
| 3. | Kasalová Nicole | STO Slatinka nad Bebravou | 140 | 35 | 105 | 154:315 | 25,000 |
| 4. | Suchá Anna | STO Slatinka nad Bebravou | 147 | 21 | 126 | 126:392 | 14,286 |
| 5. | Suchá Alica | STO Slatinka nad Bebravou | 154 | 14 | 140 | 70:448 | 9,091 |


