Žebříček čtyřher
Upozornění: žebříčekek je sestavován na základě váženého průměru výher v jednotlivých soutěžích či stupních soutěží a jejích přepočtu dle nastaveného koeficientu děleno celkovým počtem odehraných zápasů. Pokud je v žebříčku nějaká chyba, kontaktuje dpovědnou osobu, ať sjedná v číselnících nápravu. Do žebříčkku jsou zařazeni pouze ti hráči, kteří jsou zařazeni do úspěnosti podle nastavených kritérií každého svazu.
OSST Banovce nad Bebravou - 2025/2026
| 6. liga, muži | ![]() | 1 |
Kategorie:
Úspěšnost čtyřher, muži
| Pořadí | Jméno | Klub | Zápasy | Výhry | Prohry | Sety | Koeficient |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Rybanský Peter | ŠK Nadlice | 132 | 114 | 18 | 360:114 | 86,364 |
| 2. | Bučko Robert | ŠK Nadlice | 126 | 108 | 18 | 336:102 | 85,714 |
| 3. | Marko Mario | ŠK Nadlice | 126 | 108 | 18 | 342:120 | 85,714 |
| 4. | Kutiš Ján ml. | ŠK STO Prusy | 78 | 66 | 12 | 204:60 | 84,615 |
| 5. | Števanka Radovan | ŠK STO Prusy | 114 | 96 | 18 | 318:120 | 84,211 |
| 6. | Bulík Lubomír | SK Bánovce nad Bebravou | 114 | 96 | 18 | 300:114 | 84,211 |
| 7. | Tomášik Ján | ŠK STO Prusy | 84 | 66 | 18 | 216:108 | 78,571 |
| 8. | Chudoba Ján | SK Bánovce nad Bebravou | 78 | 60 | 18 | 198:90 | 76,923 |
| 9. | Igaz Peter | ŠK STO Prusy | 72 | 54 | 18 | 192:120 | 75,000 |
| 10. | Marko Miroslav | ŠK Nadlice | 114 | 84 | 30 | 282:120 | 73,684 |
| 11. | Kováčik Ladislav | STK Dežerice | 84 | 60 | 24 | 180:138 | 71,429 |
| 12. | Hergezel Jozef | OŠK Pečeňany STO | 120 | 84 | 36 | 312:150 | 70,000 |
| 13. | Hudec Jakub | Obecný úrad Podlužany | 120 | 84 | 36 | 270:150 | 70,000 |
| 14. | Kutiš Martin st. | ŠK STO Prusy | 90 | 60 | 30 | 204:174 | 66,667 |
| 15. | Cyrzyk Marcel | OŠK Pečeňany STO | 108 | 72 | 36 | 258:138 | 66,667 |
| 16. | Bereš Miroslav | OŠK Pečeňany STO | 132 | 84 | 48 | 312:192 | 63,636 |
| 17. | Božík Igor st. | SK Bánovce nad Bebravou | 126 | 78 | 48 | 294:192 | 61,905 |
| 18. | Košík Rudolf | STK Malé Chlievany | 102 | 60 | 42 | 234:180 | 58,824 |
| 19. | Koleno Jozef | STK Malé Chlievany | 144 | 84 | 60 | 318:258 | 58,333 |
| 20. | Horník Ivan | Žitná Radiša | 96 | 54 | 42 | 186:168 | 56,250 |
| 21. | Igaz Martin | STO Biskupice | 90 | 48 | 42 | 198:180 | 53,333 |
| 22. | Flóro Daniel | STO Uhrovec | 114 | 60 | 54 | 246:204 | 52,632 |
| 23. | Okša Andrej | ŠK Nadlice | 114 | 60 | 54 | 204:204 | 52,632 |
| 24. | Grgula Martin | KHR Horné Ozorovce | 138 | 72 | 66 | 252:270 | 52,174 |
| 25. | Hrubý Ľubomír | Žitná Radiša | 96 | 48 | 48 | 198:168 | 50,000 |
| 26. | Pytel Jozef | STK Malé Chlievany | 108 | 54 | 54 | 228:210 | 50,000 |
| 27. | Sabo Boris | KHR Horné Ozorovce | 132 | 66 | 66 | 270:258 | 50,000 |
| 28. | Sukeník Kristián | Obecný úrad Podlužany | 120 | 60 | 60 | 222:216 | 50,000 |
| 29. | Šišmiš Jakub | Žitná Radiša | 120 | 60 | 60 | 234:234 | 50,000 |
| 30. | Bezák Martin | ŠK Nadlice | 108 | 54 | 54 | 210:228 | 50,000 |
| 31. | Lukačovič Vojtech | KHR Horné Ozorovce | 126 | 60 | 66 | 252:258 | 47,619 |
| 32. | Farkaš Tobiaš | STK Malé Chlievany | 114 | 54 | 60 | 192:252 | 47,368 |
| 33. | Kern Bohumil st. | STO Slatinka nad Bebravou | 78 | 36 | 42 | 174:168 | 46,154 |
| 34. | Masaryk Vladimír | ŠK Nadlice | 108 | 48 | 60 | 186:240 | 44,444 |
| 35. | Kojzár Peter | Obecný úrad Podlužany | 96 | 42 | 54 | 162:198 | 43,750 |
| 36. | Šmatlák Ján | ŠK Nadlice | 138 | 60 | 78 | 234:306 | 43,478 |
| 37. | Jakab Marián | OŠK Pečeňany STO | 144 | 60 | 84 | 240:288 | 41,667 |
| 38. | Šišmiš Ľubomír | Žitná Radiša | 120 | 48 | 72 | 210:264 | 40,000 |
| 39. | Sliepka Ján | STO Uhrovec | 108 | 42 | 66 | 174:252 | 38,889 |
| 40. | Botka Jozef | Žitná Radiša | 126 | 48 | 78 | 210:264 | 38,095 |
| 41. | Krch Michal | STO Slatinka nad Bebravou | 78 | 24 | 54 | 108:168 | 30,769 |
| 42. | Jakubček Lukáš | STO Slatinka nad Bebravou | 114 | 24 | 90 | 144:288 | 21,053 |
| 43. | Cvešper Jonáš | STK Malé Chlievany | 90 | 18 | 72 | 84:240 | 20,000 |
| 44. | Kern Bohumil ml. | STO Slatinka nad Bebravou | 84 | 12 | 72 | 78:228 | 14,286 |
| 45. | Černo Ľubomír | Obecný úrad Podlužany | 84 | 12 | 72 | 72:228 | 14,286 |
| 46. | Staník Filip | STO Slatinka nad Bebravou | 90 | 12 | 78 | 66:234 | 13,333 |
| 47. | Bačko Matias | STK Malé Chlievany | 90 | 6 | 84 | 30:252 | 6,667 |
| 48. | Mičo Jaroslav | STO Slatinka nad Bebravou | 102 | 6 | 96 | 60:294 | 5,882 |
| 49. | Vašíček Matiaš | STK Malé Chlievany | 108 | 6 | 102 | 30:306 | 5,556 |
Úspěšnost čtyřher, ženy
| Pořadí | Jméno | Klub | Zápasy | Výhry | Prohry | Sety | Koeficient |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Hanková Jana | SK Bánovce nad Bebravou | 138 | 108 | 30 | 342:150 | 78,261 |
| 2. | Štefáneková Nikola | STO Uhrovec | 114 | 48 | 66 | 210:240 | 42,105 |
| 3. | Kasalová Nicole | STO Slatinka nad Bebravou | 120 | 30 | 90 | 132:270 | 25,000 |
| 4. | Suchá Anna | STO Slatinka nad Bebravou | 126 | 18 | 108 | 108:336 | 14,286 |
| 5. | Suchá Alica | STO Slatinka nad Bebravou | 132 | 12 | 120 | 60:384 | 9,091 |


