Žebříček čtyřher
Upozornění: žebříčekek je sestavován na základě váženého průměru výher v jednotlivých soutěžích či stupních soutěží a jejích přepočtu dle nastaveného koeficientu děleno celkovým počtem odehraných zápasů. Pokud je v žebříčku nějaká chyba, kontaktuje dpovědnou osobu, ať sjedná v číselnících nápravu. Do žebříčkku jsou zařazeni pouze ti hráči, kteří jsou zařazeni do úspěnosti podle nastavených kritérií každého svazu.
BREST - Brněnský rekreační ST - 2025/2026
| 1. liga, muži | ![]() | 1 |
| 2. liga, muži | ![]() | 0.75 |
| 3. liga, muži | ![]() | 0.55 |
| 4. liga, muži | ![]() | 0.5 |
| 5. liga, muži | ![]() | 0.45 |
| 6. liga, muži | ![]() | 0.4 |
| 7. liga, muži | ![]() | 0.35 |
| 8. liga, muži | ![]() | 0.3 |
| MIX, muži | ![]() | 1 |
| 1. liga, ženy | ![]() | 1 |
Kategorie:
Úspešnosť štvorhier, muži
| Pořadí | Jméno | Klub | Zápasy | Výhry | Prohry | Sety | Koeficient |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Kvarda Lubomír | Mikyn Team | 27 | 27 | 0 | 81:2 | 100,000 |
| 2. | Streit Roman | Dopravoprojekt | 1 | 1 | 0 | 3:0 | 100,000 |
| 3. | Freiberg Tomáš | ABBDATA | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 100,000 |
| 4. | Herz Luboš | SKP Kometa | 7 | 6 | 1 | 19:10 | 85,714 |
| 5. | Juračka Karel | Povodí Moravy | 30 | 28 | 2 | 84:16 | 72,333 |
| 6. | Bednář Martin | Skaut-kompas.cz | 27 | 18 | 9 | 60:39 | 66,667 |
| 7. | Juračka Petr | Povodí Moravy | 34 | 28 | 6 | 88:28 | 63,824 |
| 8. | Vencl Ondřej | Bosonohy | 18 | 14 | 4 | 44:24 | 60,278 |
| 9. | Zach Jaroslav | Orel Bohunice | 24 | 18 | 6 | 64:38 | 58,125 |
| 10. | Loučka Antonín | Orel Královo Pole | 133 | 123 | 10 | 383:62 | 56,165 |
| 11. | Staněk Jaroslav | ABBDATA | 34 | 24 | 10 | 86:38 | 54,706 |
| 12. | Kopecký Jiří | Skaut-kompas.cz | 27 | 14 | 13 | 45:49 | 51,852 |
| 13. | Kučera Oto | OPERA | 78 | 62 | 16 | 202:88 | 51,667 |
| 14. | Dohnálek Radim | Bosonohy | 30 | 20 | 10 | 70:46 | 51,667 |
| 15. | Hampl Josef | Orel Židenice | 121 | 102 | 19 | 326:114 | 51,322 |
| 16. | Zerák Martin | Dopravoprojekt | 34 | 22 | 12 | 72:52 | 50,147 |
| 17. | Božík Patrik | ABBDATA | 9 | 9 | 0 | 27:9 | 50,000 |
| 18. | Hodek Martin | ST Slatina | 14 | 11 | 3 | 36:25 | 50,000 |
| 19. | Pavlík Petr | SKP Kometa | 8 | 4 | 4 | 14:17 | 50,000 |
| 20. | Musil Vladimír | Orel Bohunice | 22 | 14 | 8 | 52:42 | 49,318 |
| 21. | Novotný Lubor | Dopravoprojekt | 32 | 20 | 12 | 68:52 | 48,438 |
| 22. | Buršík Petr | Orel Židenice | 78 | 58 | 20 | 186:86 | 48,333 |
| 23. | Weigel Ivo | SLAST | 103 | 80 | 23 | 261:114 | 47,767 |
| 24. | Hrčka Pavel | Orel Židenice | 128 | 100 | 28 | 329:128 | 47,500 |
| 25. | Šenkyřík Martin | EVA | 136 | 105 | 31 | 343:157 | 47,353 |
| 26. | Apazoglou Theodoros | Gullivers - pincárna.cz | 60 | 42 | 18 | 140:78 | 45,500 |
| 27. | Holomek Milan | TJ Sokol Ořešín | 17 | 15 | 2 | 49:14 | 44,118 |
| 28. | Just Radek | ST Slatina | 16 | 11 | 5 | 39:26 | 43,750 |
| 29. | Vorel Pavel I. | OPERA | 124 | 88 | 36 | 287:189 | 43,306 |
| 30. | Lola Josef | EVA | 137 | 96 | 41 | 338:179 | 42,482 |
| 31. | Pokorný Martin | Skaut-kompas.cz | 122 | 84 | 38 | 286:164 | 42,459 |
| 32. | Musil Jan | Orel Obřany | 14 | 13 | 1 | 41:9 | 41,786 |
| 33. | Miklík Tomáš | TJ Sokol Ořešín | 17 | 14 | 3 | 48:15 | 41,176 |
| 34. | Bartoš Petr | BBB | 18 | 18 | 0 | 54:7 | 40,000 |
| 35. | Karásek Petr | BBB | 13 | 13 | 0 | 39:5 | 40,000 |
| 36. | Krakovský Lubomír | Orel Bohunice | 5 | 2 | 3 | 6:13 | 40,000 |
| 37. | Kudlička Petr | EVA | 24 | 12 | 12 | 48:44 | 38,750 |
| 38. | Duchoň Kamil | Mikyn Team | 121 | 76 | 45 | 270:175 | 38,512 |
| 39. | Štefanec Jakub | ST Slatina | 13 | 9 | 4 | 32:22 | 38,462 |
| 40. | Novotný Lubomír | ABBDATA | 17 | 13 | 4 | 42:26 | 38,235 |
| 41. | Šidla Marián | EVA | 12 | 7 | 5 | 26:24 | 37,500 |
| 42. | Andrýsek Milan | EVA | 8 | 3 | 5 | 14:19 | 37,500 |
| 43. | Lapúník Michal | Orel Bohunice | 15 | 10 | 5 | 37:25 | 37,333 |
| 44. | Mikulášek Libor | Mikyn Team | 131 | 78 | 53 | 277:211 | 36,031 |
| 45. | Dohnal Bronislav | EVA | 14 | 9 | 5 | 34:26 | 35,714 |
| 46. | Šenkýř David | Gullivers - pincárna.cz | 89 | 52 | 37 | 195:137 | 35,618 |
| 47. | Dvořák Jan | Gullivers - pincárna.cz | 122 | 70 | 52 | 267:190 | 35,574 |
| 48. | Bartošek Lukáš | Orel Obřany | 18 | 14 | 4 | 49:19 | 35,000 |
| 49. | Tůma Jiří | Beer Brothers | 13 | 10 | 3 | 34:15 | 34,615 |
| 50. | Šustr Josef | Orel Masarykova čtvrť | 104 | 59 | 45 | 206:176 | 34,519 |
| 51. | Polyák Ondřej | Beer Brothers | 17 | 13 | 4 | 44:20 | 34,412 |
| 52. | Koudelka Josef | SLAST | 78 | 44 | 34 | 168:126 | 33,974 |
| 53. | Černoch Štěpán | Orel Královo Pole | 13 | 11 | 2 | 36:14 | 33,846 |
| 54. | Plevák Stanislav | Orel Bohunice | 6 | 2 | 4 | 10:14 | 33,333 |
| 55. | Rajčan Michal | Hravsonauti | 62 | 58 | 4 | 181:35 | 32,742 |
| 56. | Truhan Marek | VADÍ - NEVADÍ | 14 | 10 | 4 | 35:24 | 32,143 |
| 57. | Škrabal Petr | Kloci z Hané | 10 | 7 | 3 | 25:15 | 31,500 |
| 58. | Vedra Jiří | EVA | 20 | 8 | 12 | 34:40 | 31,000 |
| 59. | Lázníček Jiří | ÚFO | 13 | 7 | 6 | 29:22 | 30,769 |
| 60. | Illa Michael | Gullivers - pincárna.cz | 65 | 57 | 8 | 182:59 | 30,692 |
| 61. | Vyskočil Ondřej | Sokol Jundrov | 108 | 54 | 54 | 206:209 | 30,556 |
| 62. | Smejkal Petr | ST Slatina | 12 | 9 | 3 | 33:23 | 30,000 |
| 63. | Vyletel Peter | VADÍ - NEVADÍ | 12 | 8 | 4 | 27:22 | 30,000 |
| 64. | Šoba Pavel | SKP Kometa | 26 | 10 | 16 | 38:60 | 29,808 |
| 65. | Novák Josef | Orel Královo Pole | 15 | 11 | 4 | 38:22 | 29,333 |
| 66. | Kellner Miroslav | ÚFO | 12 | 6 | 6 | 22:23 | 29,167 |
| 67. | Hrdina Jiří | Skaut-kompas.cz | 72 | 32 | 40 | 128:144 | 28,889 |
| 68. | Frehar Ivo | Kloci z Hané | 11 | 7 | 4 | 25:16 | 28,636 |
| 69. | Vašín Michal | ST Slatina | 7 | 2 | 5 | 11:18 | 28,571 |
| 70. | Brussmann Jan | Gullivers - pincárna.cz | 47 | 38 | 9 | 121:55 | 28,298 |
| 71. | Holoubek František | Gullivers - pincárna.cz | 13 | 8 | 5 | 29:23 | 27,692 |
| 72. | Lorenc Tomáš | Skaut-kompas.cz | 66 | 28 | 38 | 112:144 | 27,576 |
| 73. | Kovács Peter | Orel Masarykova čtvrť | 35 | 27 | 8 | 93:49 | 27,000 |
| 74. | Maršálek Jiří | ZPA | 13 | 7 | 6 | 26:29 | 26,923 |
| 75. | Drlík Václav | Orel Masarykova čtvrť | 60 | 46 | 14 | 155:71 | 26,833 |
| 76. | Šlimar Petr | ST Slatina | 18 | 12 | 6 | 44:37 | 26,667 |
| 77. | Šimků Sebastian | Hravsonauti | 62 | 47 | 15 | 157:91 | 26,532 |
| 78. | Hofírek Jiří | Skaut-kompas.cz | 60 | 45 | 15 | 144:67 | 26,250 |
| 79. | Břenek Jiří st. | TJ Sokol Ořešín | 135 | 56 | 79 | 225:288 | 25,926 |
| 80. | Procházka Jakub | Skaut-kompas.cz | 69 | 51 | 18 | 174:88 | 25,870 |
| 81. | Konečný Libor | ST Slatina | 30 | 10 | 20 | 40:74 | 25,833 |
| 82. | Opatřil Jan | Bosonohy | 18 | 6 | 12 | 26:40 | 25,833 |
| 83. | Kozel Michal | Dopravoprojekt | 64 | 47 | 17 | 157:75 | 25,703 |
| 84. | Vyskočil Aleš | Sokol Jundrov | 92 | 39 | 53 | 163:177 | 25,652 |
| 85. | Dobrovolný Jiří | Hraví Hroši | 14 | 7 | 7 | 30:31 | 25,000 |
| 86. | Dekan Jan | ZPA | 18 | 9 | 9 | 34:39 | 25,000 |
| 87. | Musil Josef | Orel Bohunice | 13 | 7 | 6 | 29:24 | 24,231 |
| 88. | Holáň Radim | EVA | 15 | 7 | 8 | 31:32 | 23,333 |
| 89. | Crhán Jiří | Orel Masarykova čtvrť | 57 | 38 | 19 | 131:88 | 23,333 |
| 90. | Voškeruša Radim | OPERA | 96 | 34 | 62 | 134:210 | 23,021 |
| 91. | Nimráček Vladislav | FÉNIX | 16 | 9 | 7 | 36:27 | 22,500 |
| 92. | Teplý Karel | Dopravoprojekt | 10 | 5 | 5 | 18:20 | 22,500 |
| 93. | Hrúza Petr | Sokol Komín | 9 | 5 | 4 | 16:18 | 22,222 |
| 94. | Parák Dominik | Hraví Hroši | 18 | 8 | 10 | 35:42 | 22,222 |
| 95. | Hanák Vladimír | Staré páky | 70 | 44 | 26 | 156:101 | 22,000 |
| 96. | Matoušek Jan | Orel Řečkovice | 17 | 9 | 8 | 38:35 | 21,176 |
| 97. | Vlasák Jaroslav | Mikyn Team | 62 | 20 | 42 | 92:140 | 20,968 |
| 98. | Opršal Jiří | ÚFO | 30 | 8 | 22 | 40:78 | 20,667 |
| 99. | Rejman Stanislav | SKP Kometa | 16 | 6 | 10 | 25:38 | 20,312 |
| 100. | Prokeš Vladimír | Orel Masarykova čtvrť | 58 | 18 | 40 | 68:136 | 20,172 |
| 101. | Pšenica Jan | FÉNIX | 16 | 8 | 8 | 33:27 | 20,000 |
| 102. | Irein Martin | Orel Řečkovice | 14 | 7 | 7 | 31:30 | 20,000 |
| 103. | Rýzner Čestmír | ÚFO | 18 | 6 | 12 | 31:40 | 19,444 |
| 104. | Kopřiva Cyril | ÚFO | 24 | 6 | 18 | 30:64 | 19,375 |
| 105. | Jurčík Michal | Orel Obřany | 29 | 16 | 13 | 55:49 | 19,310 |
| 106. | Vokálek Václav | Gullivers - pincárna.cz | 14 | 6 | 8 | 23:30 | 19,286 |
| 107. | Varta Robert | Orel Masarykova čtvrť | 76 | 25 | 51 | 100:171 | 19,079 |
| 108. | Balák Roman | Sokol Komín | 17 | 8 | 9 | 31:37 | 18,824 |
| 109. | Brožek Petr | Gullivers - pincárna.cz | 16 | 6 | 10 | 27:38 | 18,750 |
| 110. | Bartoš Antonín | Dopravoprojekt | 17 | 7 | 10 | 31:39 | 18,529 |
| 111. | Janovský Jiří | ABBDATA | 46 | 24 | 22 | 104:85 | 18,261 |
| 112. | Pavliš Drahoslav | Staré páky | 62 | 32 | 30 | 123:114 | 18,065 |
| 113. | Filipenský Pavel | SLAST | 66 | 18 | 48 | 86:154 | 17,727 |
| 114. | Konečný David | Dopravoprojekt | 64 | 31 | 33 | 126:128 | 16,953 |
| 115. | Světnica Zbyněk | Gullivers - pincárna.cz | 15 | 5 | 10 | 25:36 | 16,667 |
| 116. | Rybák Václav | FÉNIX | 6 | 1 | 5 | 8:17 | 16,667 |
| 117. | Fojt Leoš | Orel Obřany | 40 | 19 | 21 | 72:78 | 16,625 |
| 118. | Dressler Milan | TJ Sokol Ořešín | 18 | 8 | 10 | 33:41 | 15,556 |
| 119. | Šťastný Karel | ABBDATA | 34 | 15 | 19 | 50:68 | 15,441 |
| 120. | Jelínek Pavel | Cyklo Best | 64 | 28 | 36 | 109:138 | 15,312 |
| 121. | Sáček Jaroslav | Orel Královo Pole | 140 | 41 | 99 | 213:325 | 15,286 |
| 122. | Dočekal František | OPERA | 78 | 18 | 60 | 86:192 | 15,000 |
| 123. | Vykoupil Jan | Cyklo Best | 10 | 3 | 7 | 16:25 | 15,000 |
| 124. | Bílek Petr | Orel Masarykova čtvrť | 18 | 6 | 12 | 29:41 | 15,000 |
| 125. | Sedláček Kamil | SKP Kometa | 12 | 4 | 8 | 18:31 | 15,000 |
| 126. | Hloušek Roman | Hraví Baristé | 11 | 4 | 7 | 17:28 | 14,545 |
| 127. | Koudelka Robert | ST Slatina | 14 | 4 | 10 | 20:35 | 14,286 |
| 128. | Vaňatka Jaroslav | EVA | 78 | 14 | 64 | 66:198 | 11,667 |
| 129. | Unger Viktor | Cyklo Best | 51 | 17 | 34 | 70:115 | 11,667 |
| 130. | Suchánek Lukáš | Hravsonauti | 40 | 13 | 27 | 60:86 | 11,375 |
| 131. | Kotisa Roman | Orel Masarykova čtvrť | 34 | 11 | 23 | 49:79 | 11,324 |
| 132. | Novosad Květoslav | SKP Kometa | 12 | 3 | 9 | 17:31 | 11,250 |
| 133. | Oščatka Jiří | Orel Obřany | 41 | 13 | 28 | 61:92 | 11,098 |
| 134. | Jonášek Martin | Staré páky | 11 | 3 | 8 | 16:26 | 10,909 |
| 135. | Holubko Michal | Hraví Baristé | 11 | 3 | 8 | 15:27 | 10,909 |
| 136. | Sedláček Luboš | LINIOPLAN | 15 | 4 | 11 | 22:38 | 10,667 |
| 137. | Bauer Emil | ZABAZA | 33 | 10 | 23 | 47:71 | 10,606 |
| 138. | Vlček Aleš | Dopravoprojekt | 33 | 10 | 23 | 41:83 | 10,606 |
| 139. | Bílek Bohumil | Orel Masarykova čtvrť | 13 | 3 | 10 | 17:32 | 10,385 |
| 140. | Vrba Jan | ABBDATA | 41 | 12 | 29 | 57:100 | 10,244 |
| 141. | Kučera Pavel | Cyklo Best | 15 | 3 | 12 | 23:39 | 10,000 |
| 142. | Španěl Petr | Cyklo Best | 11 | 2 | 9 | 19:28 | 9,091 |
| 143. | Sobota Tomáš | SKP Kometa | 15 | 3 | 12 | 15:40 | 9,000 |
| 144. | Budík Miloš | SKP Kometa | 10 | 2 | 8 | 10:27 | 9,000 |
| 145. | Machálek Lubomír | Staré páky | 9 | 2 | 7 | 14:23 | 8,889 |
| 146. | Doležal Pavel | SLAST | 88 | 12 | 76 | 62:242 | 8,864 |
| 147. | Fanta Václav | Orel Královo Pole | 60 | 8 | 52 | 46:162 | 8,667 |
| 148. | Zálešák Radko st. | ZABAZA | 25 | 6 | 19 | 38:61 | 8,400 |
| 149. | Dolejš Václav | TJ Sokol Ořešín | 65 | 15 | 50 | 79:164 | 8,077 |
| 150. | Řehola Emanuel | Staré páky | 15 | 3 | 12 | 18:40 | 8,000 |
| 151. | Klein Michal | ST Slatina | 10 | 2 | 8 | 18:28 | 8,000 |
| 152. | Zatloukal Artur | Skaut-kompas.cz | 45 | 9 | 36 | 47:115 | 7,000 |
| 153. | Haluza Igor | TJ Sokol Ořešín | 138 | 16 | 122 | 83:383 | 6,522 |
| 154. | Pavliš Oldřich | Staré páky | 51 | 8 | 43 | 48:136 | 5,490 |
| 155. | Bílek Zdeněk | ST Slatina | 19 | 2 | 17 | 21:54 | 5,263 |
| 156. | Vašíček Marek | Dopravoprojekt | 27 | 4 | 23 | 20:72 | 5,185 |
| 157. | Večeřa Zbyněk | TJ Sokol Ořešín | 30 | 3 | 27 | 24:82 | 3,500 |
| 158. | Brůha Martin | TJ Sokol Ořešín | 51 | 5 | 46 | 41:143 | 3,431 |
| 159. | Pavloušek František | TJ Sokol Ořešín | 84 | 2 | 82 | 14:250 | 1,548 |
| 160. | Baroš Jiří | Dopravoprojekt | 1 | 0 | 1 | 1:3 | 0,000 |
| 161. | Boleslav Rostislav | ÚFO | 1 | 0 | 1 | 1:3 | 0,000 |
| 162. | Jelínek Tomáš | FÉNIX | 1 | 0 | 1 | 1:3 | 0,000 |
| 163. | Urbánek Jan | EVA | 1 | 0 | 1 | 0:3 | 0,000 |
| 164. | Kvasnica Roman | Bosonohy | 3 | 0 | 3 | 4:9 | 0,000 |
| 165. | Brauner Radek | SKP Kometa | 3 | 0 | 3 | 3:9 | 0,000 |
| 166. | Zorník Vlastislav | Povodí Moravy | 4 | 0 | 4 | 2:12 | 0,000 |
| 167. | Bukal Petr | FÉNIX | 20 | 0 | 20 | 18:60 | 0,000 |
Úspešnosť štvorhier, ženy
| Pořadí | Jméno | Klub | Zápasy | Výhry | Prohry | Sety | Koeficient |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Janovská Alena | ABBDATA | 36 | 26 | 10 | 92:40 | 55,972 |
| 2. | Plšková Zdeňka | Sokol Jundrov | 102 | 80 | 22 | 256:108 | 50,980 |
| 3. | Hublíkova Bartošová Silvie | Gullivers - pincárna.cz | 112 | 79 | 33 | 274:143 | 44,286 |
| 4. | Ilievová Marta | FÉNIX | 7 | 2 | 5 | 11:17 | 28,571 |
| 5. | Kellnerová Hana | Orel Obřany | 63 | 43 | 20 | 149:85 | 23,889 |
| 6. | Kubíčková Marcela | FÉNIX | 22 | 6 | 16 | 38:56 | 21,136 |
| 7. | Meluzínová Věra | Cyklo Best | 43 | 20 | 23 | 78:86 | 16,279 |
| 8. | Tesařová Dana | LINIOPLAN | 13 | 2 | 11 | 13:36 | 6,154 |
| 9. | Hutkayová Dagmar | Orel Masarykova čtvrť | 62 | 4 | 58 | 24:174 | 4,194 |


